8R Seeria – 2011 Mudelid

 • 8R Seeria Traktorid – 2011 Mudelid

  Me võtsime parima ja tegime selle veel paremaks.

8R Seeria – 2011 Mudelid

Maaharimiseks ühest horisondist teiseni vajate traktorit, mis oleks võimas, mugav ja lihtne kasutada, et püsiksite värske ja tootlikuna pikkade tööpäevade ja –ööde kestel. Uue John Deere 8R Seeriaga on ka teie tulevik tootlikum.

Innovaatiline ja uus PowerTech PSX mootor vastab Etapi III B nõuetele ja kindlustab GreenEfficiency kütusesäästlikkuse ning kompromissitu jõudluse. Ilma rohkem vaeva või vedelikke panustamata. Täitke lihtsalt paak diisliga nagu alati ja asuge uuesti tööle.

John Deere`i täppistehnika ja ennenägematu hooldusvõrguga saate enesekindlalt tulevikku vaadata.

Mugavust suurendab:

 • CommandView II kabiini mugavus ja reguleeritavus.
 • Sõidujõudluse uus verstapost: Active Command roolimine.
 • Meie PowerTech PSX mootorite jõudlus ja efektiivsus vastavad Etapi III B nõuetele.
 • Meie AutoPowr ja PowerShift käigukastide usaldusväärsus ja tõhusus.  
 • Meie Põllumajanduslike Halduslahenduste aega säästvad eelised.  
 • Meie 360° tulede, tugeva hüdraulika ja rippsüsteemide mitmekesisus.
 • Meie silmapaistvad transpordilahendused; suurendage jõudlust meie rehvide ja lisaraskustega.  
 • Põllumajanduslike rakenduste mitmekesisus.  
 • Meie pakkumine teenusepakkujatele.
 • Kulusid kokkuhoidev ja vaevavaba hooldus. 

Põhipunktid

Rohkem infot toote põhipunktide kohta leiad alt.

Kabiin & juhtseadmed

Kabiin

CommandView II kabiinis töötamine on nii mugav, tõhus ja tootlik, nagu põllumajandus olla saab.

8R CommandView II kabiin

 Nautige:

 • Ideaalse nähtavuse tagab 4-postiline suure klaaspinnaga kabiin
 • Suurima mugavuse kindlustab uuenduslike õhukanalitega õhukonditsioneer
 • Suurepärane helikvaliteet kõrgkvaliteetsete kõlarite ja võimsa subwooferiga
 • Erinevate värvidega tähistatud hüdroväljavõtetega on lihtne töötada
 • Kabiini integreeritud välisvalgustus muudab öö päevaks ja kindlustab 360 kraadise valgustuse

Uus ActiveCommand roolimine

Uus ActiveCommand roolimine.
Suurem roolimismugavus ja parem juhitavus nii põllul kui teel.

8R John Deere ActiveSeat

Harukordne John Deere ActiveSeat iste lisavarustuses.
See isoleerib kuni 90 protsenti traktori vertikaalsest liikumisest, suurendades seeläbi mugavust ning vähendades väsimust.

8R CommandArm konsool

Paljugi, mida oodata.
Sihvakas mootorikapott ja lai panoraamvaade võimaldavad tööl silma peal hoida – olgu see siis masina ees, kohal, all, kõrval või taga.

Rohkem hoiulaekaid kui eales varem

Rohkem hoiulaekaid kui eales varem.
Nüüd on traktori kasutusjuhend, esmaabikomplekt, ohukolmnurk, teie isiklikud elektroonikaseadmed ning kõik muu vajalik alati käepärast. Lisaks kuni 10 pistikupesa võimaldavad mugavalt vooluvõrku ühendada nii mobiiltelefonid, sülearvutid kui ka palju muud. Lisavõimalused monitoride paigaldamiseks võimaldavad vajadusel muuta monitoride asukohta.

Juhtseadmed

Nautige traktori ja selle kabiini funktsioonide nagu hüdraulika, gaasi, käikude valimise, tagumise rippsüsteemi, kliimaseadme ja raadio reguleerimist vaid sõrmepuudutusega. 8R Seeria traktoriga üle põldude kulgemine on justkui sõit maale.

Vaadake CommandCenter videot

8R CommandArm konsool

Integreeritud CommandCenter juhtseadmega paremal käel paiknev CommandArm konsool muudab 8R Seeria traktorite kasutamise vaevavabaks.
Põllumajanduslikud Halduslahendused, nagu AutoTrac, Swath Control Pro ja Pivot Pro, on nüüd otse GreenStar 3 CommandCenter displeilt juhitavad.
Juhtseadmed nagu CAN-reguleeritavad, värvilised hüdroväljavõtted on kasutajasõbralikud. Displeid on silmapilguga loetavad. Ja eksklusiivne intelligentne iTEC (Kogu varustuse juhtimine) süsteem võimaldab mitmeid tööfunktsioone samaaegselt automatiseerida.

Uus GreenStar 2630 ekraan

Uus GreenStar 3 CommandCenter Puute & Video displei (lisavarustuses):
Oma silm on kuningas. Lisakaameraga käivitub ekraan automaatselt, kuvamaks teatud protsesse, nagu tagurdamine, jõuvõtuvõlli rakendamine, rippsüsteemi liikumine või hüdroväljavõtted. Videofunktsioon võimaldab teil jälgida ka tundlikke seadmete piirkondi ilma lisaekraanide vajaduseta.

ISOBUS`iga saate kasu maksimaalsest tootlikkusest:
Nii CommandCenter kui ka lisavarustusse kuuluv GreenStar Displei 2630 toetavad ISOBUS standardeid, võimaldades haakeseadmete täiustatud juhtimist – näiteks tööd suure iselaadiva silofurgooniga.

Uus nurgaposti monitor

Uus nurgaposti monitor:
Ümberkujundatud, valgustatud Nurgaposti monitor esitab olulise teabe hõlpsal viisil.

CommandCenter

CommandCenter:
CommandCenter juhtseadmed on grupeeritud funktsionaalsuse järgi: 

 • Täielikult integreeritud 7” värviline laiekraan
 • Pardadiagnostika tööriist
 • ISOBUS virtuaaljaam
 • GreenStar rakendused (nt AutoTrac, Swath Control Pro, Pivot Pro)
 • Dokumenteerimine (Universaalne Jõudluse Monitor) 

CommandArm konsool

CommandArm konsool:

 • Kiirvaliku nupud põllukiiruse hoidja, iTEC süsteemi, käigukasti ja jõuvõtuvõllide seadistamiseks
 • Kiirvaliku nupud kõikidele rippsüsteemide funktsioonidele
 • Ekraanilt reguleeritavad juhtimisfunktsioonid (AutoTrac, Swath Control Pro, Pivot Pro)
 • Õhukonditsioneeri juhtseadmed
 • Raadio juhtseadmed
 • Mehaanilise neljarattaveo juhtseadmed
 • Tulede juhtseadmed

Active Command roolimine

Sõidujõudluse uus verstapost

John Deere’i teed rajav ActiveCommand roolimine (saadaval lisavarustuses) on üks tugevamaid ja kõikehõlmavamaid roolimissüsteeme tööstuses. Olgu põllul või sõiduteel - ActiveCommand roolimine vähendab roolikeeramise vaeva, et nõnda ennetavalt juhi väsimist vältida. Ühtlasi suurendab see ka sõidumugavust ja juhitavust:

8R seeria traktorid

 • Dünaamiline stabiilsuskontroll hoiab traktori otse valitud kursil väikseima vaevaga.
  Muudetava suhtega roolimine teisendab rooliratta keeramise jõupingutuse vastavalt tingimustele. Täiselektrooniline roolimise reguleerimine kõrvaldab tavapärase roolisamba-rooliratta vahelised puudused. 

Süsteem võimaldab pretsedenditut kursi hoidmist, kiiremaid pöördeid kündmata põlluotstes ja suuremat rooliratta pöördemomenti transpordikiirustel. Samal ajal kõrvaldatakse ülejuhitavus, roolivõimendi puudused ja rooliratta libisemised.

Vaadake ülevaatlikku videot Active Command roolimisest

Vaadake Active Command videot

Mootor & ajamid

PowerTech PSX

9.0 l 8R PowerTech PSX mootori hämmastav jõudlus ja pöördemoment päästavad valla kuni 360 hj nimipööretel (ja kuni 409 hj Intelligentse Võimsusjuhtimisega). Selle muljetavaldava võimsuse saladus peitub topelt-turbos (1 muutumatu ja 1 muudetava geomeetriaga turbolaadur) ja kõrgsurve ühiskanaliga kütusesüsteemis.

PowerTech PSX mootor

Möirgav efektiivsus:

 • GreenEfficiency kütuseökonoomsus
 • Palju hobujõude + 12% lisavõimsust
 • Pöördemoment suureneb + 44%
 • Heitgaasid vähenevad 

Vaadake PowerTech PSX videot

 • Neljaklapilised silindrid võimaldavad 9.0 l 8R PowerTech PSX mootoril efektiivsemalt ja maksimaalse jõudlusega töötada.
 • Jada-turbolaaduri ja Kõrgsurve ühiskanaliga (HP-CR) kütusesüsteem kindlustavad kohese vastuse muutuvatele koormustingimustele, parendades samal ajal pöördemomenti madalatel mootoripööretel.
 • Jahutatud heitgaaside taasringlus (EGR) vähendab heitgaase ja samal ajal ka kütusekulu: EGR jahutab ja segab mõõdetud kogused heitgaasi sissetuleva värske õhuga, alandades kõrgeid põlemistemperatuure ja vähendades lämmastikoksiide (NOx).
 • PowerTech PSX mootorid kasutavad katalüseeritud heitgaaside filtrit, mis sisaldab diisli oksüdatsiooni katalüsaatorit (DOC) ja diisli tahkete osakeste filtrit (DPF), mis püüavad kinni tahmaosakesed ja vähendavad süsinikmonooksiidi ja süsivesinike kogust.
 • Suure jõudlusega VariCool jahutussusteem ja õhk-õhk sisejahutus parendavad mootori jõudlust.
 • Isevoolav elektrooniline kütusepump aitab seisakuaega lühendada. 
Jahutussüsteem

Praktikas end tõestanud jahutussüsteem Vari-Cool suurendab töö efektiivsust. Ventilaator kohandab oma kiiruse automaatselt vastavalt vajadustele optimaalse töötemperatuuri tagamiseks. Samuti kiirendab see mootori reaktsiooniaega koormuse muutumisele. Nii on tagatud suurem võimsus just siis, kui seda kõige rohkem vaja on (nt rasketes veotingimustes või jõuvõtuvõlli rakendamisel).

Muutuva geomeetriaga turboülelaadur (VGT) kindlustab suure pööremomendi, parandab mootori reaktsioonikiirust ja tõstab kütuseökonoomsust. 767 mm läbimõõduga ventilaator reguleerib automaatselt töökiirust, et suurendada õhuvoolu ja seeläbi pikendada mootori tööiga.

8R Suur radiaator

Suur radiaator jahutab mootorit tõhusamalt. Kuna radiaatorit on võimalik välja tõmmata, on selle hooldus ja puhastamine eriti hõlbus.

Turbolaadur

Jada-turbolaadur (muutumatu ja muudetava geomeetriaga)
Jada-turbolaadur kindlustab suurema ülelaadimisrõhu kui ühe turbolaaduriga konfiguratsioonid. See tähendab suuremat võimsustihedust ja pöördemomenti madalatel mootoripööretel, väiksemat kütusekulu ja tõhusamat tööd.

Etapi III B standardid

Vastamaks kehtivatele ja tulevastele saastenormidele on John Deere veelgi efektiivsemate mootorite väljatöötamiseks ja heitgaaside edasiseks vähendamiseks investeerinud uuringutesse ja tootearendusse. Meie kokkuvõte: milleks muuta seda, mis juba niigi hästi töötab?

Kuni konkurendid püüavad heitgaaside kogust vähendada keerukate kahe-vedelikuga süsteemidega, hoiab John Deere asjad lihtsana, valmistudes tulevikuks ja pooldades ühe-vedelikuga süsteeme. Ehk siis, suurendasime arvestatavalt meie juba niigi madala kütusekuluga, end põllul tõestanud ja kasutajasõbraliku PowerTech Plus mootori jõudlust ning efektiivsust:

PowerTech PSX mootor

 1. EGR jahutab ja segab mõõdetud koguse jahutatud heitgaase sissetuleva värske õhuga, et alandada põlemise maksimaalseid temperatuure, vähendades seejuures ka lämmastikoksiide.
 2. Jada-turbolaadur toodab rohkem ülelaaderõhku ning suurendab võimsust.
 3. 4-klapiline silindripea tagab suurepärase õhuvoo, mille tulemusel on madalatel mootoripööretel suurem pöördemoment ja parem reaktsioon muutuvatele koormustingimustele.
 4. HPCR ühiskanaliga kõrgsurve toitesüsteem võimaldab mitmekordse sissepritse ja kõrgema 2000 bar sissepritsesurve.
 5. Vähese hõõrdumisega, üheosaline teraskolb vähendab kütusekulu ja heitgaaside ning saasteainete hulka, suurendades samal ajal vastupidavust.
 6. Suunatud jahutus silindripeale suurendab tihendite vastupidavust ja õli kestvust (9.0L ja 13.5Ll)
 7. John Deere elektroonilised mootori juhtseadmed: kiirem mootori juhtblokk (ECU) juhib nii mootorit kui heitgaaside filtrit

Isepuhastuv filter

Isepuhastuv filter
Täiustatud, isepuhastuv heitgaaside filter aitab eemaldada ka kõige väiksemad osakesed; puhastusprotsessi käigus kuvatakse filtri puhastuse indikaatorit CommandCenter displeil. See on ka ainus, mida masina juht selle protsessi kohta märkab.Käigukast

AutoPowr

AutoPowr võimaldab sõidukiirust 50 km/h kütust säästva 1713 mootoripöörde juures nagu ka suuremat veojõudu madalate mootoripöörete juures. 8R seeria traktoritele ei ole lihtsalt paremat käigukasti olemas. Ja kuna AutoPowr käigukastiga kaasneb suurem veojõud madalatel mootoripööretel, võimaldab see tunnis rohkem hektareid katta.

Saage kasu:

 • Püsiv jõudlus väiksema kütusekulu saavutamiseks
 • Piiramatu töökiiruste vahemik 0.05 kuni 50 km/h
 • Transpordikiirus kuni 50 km/h
 • Võimalus seadistada täpne sõidukiirus igale rakendusele
 • Mehaanilise jõu ära kasutamine põllu ja sõidukiirustel 

AutoPowr

Ärge muretsege õige seadistuse leidmise pärast! Uus lisavarustusse kuuluv AutoMode (8360R baasvarustuses) reguleerib käigukasti automaatselt suurendades jõudlust ja vähendades kütuse kulu. Võite käsitsi käigukasti seadistada kohandatud režiimil või säilitada maksimaalse võimsuse mistahes ajahetkel käsitsi režiimil.

AutoPowr Reversimehhanism

Reversimehhanism vasakul käel võimaldab hetkega muuta sõidusuunda ilma kiirust ümber seadistamata.

AutoPowr Kiiruse reguleerimise pöördlüliti

Kiiruse reguleerimise pöördlüliti
Lihtsalt kasutatava pöördlülitiga saate seadistada maksimaalse esipidi või tagurpidi sõitmise kiiruse igas vahemikus; Elektrooniline haldussüsteem tagab sujuva, kiire ja võimsa kiirenduse või aeglustamise, sõltuvalt koormusest või sõidukiirusest.

PowerShift

John Deere automaatne PowerShift käigukast (16 esipidi ja 5 tagurpidi kiirusega) kindlustab põllul suurpärase jõudluse. See alandab kütusekulu ja tõstab tootlikkust vaikselt ja sujuvalt käike vahetades, et sobituda muutuvate tingimustega. Automaatse PowerShift eelised:

 • usaldusväärne ja lihtne kasutada
 • puudub vajadus käike vahetada kui koormus muutub 
 • transpordikiirus kuni 42 km/h

PowerShift automaatkäigukast

PowerShift automaatkäigukasti kasutamine on sama lihtne kui oma pöidla liigutamine.

PowerShift

Automaatne PowerShift vahetab automaatselt käike allapoole, vastamaks muutuvatele tingimustele ja vähendab nõnda ka mootoripöördeid kündmata maa-alal liikudes.

Põllumajanduslikud halduslahendused

Vähema ajaga rohkem hektareid: iTEC Pro

John Deere’i intelligentse kõigi seadmete juhtimistehnoloogia (iTEC Pro süsteem) võimaldab traktori juhtidel kiiremini ja kauem töötada – ilma jõupingutuseta. Tulemusena saavad omanikud kasu igakülgsest, täisautomaatsest tööst, mis kindlustab püsiva töökvaliteedi, suurema jõudluse ja juhi mugavuse.

Põllumajanduslikud halduslahendused

Juhtohjad on teie käes.
Säästetava töö maht, aeg ja kulud:

1) AutoTrac’i käed-vabad juhtimine vähendab ülekatteid kuni 90%.
2) iTEC Pro automatiseerib kõik vajalikud masina astmed, mida vajate täpseks manöövrite sooritamiseks kündmata põlluotstel ja on hõlpsalt programmeeritav ja salvestatav CommandCenter displei kaudu.
3) iTEC Pro kombineerib nii AutoTrac kui iTEC funktsionaalsuse vähendades ülekatteid, kulusid ja töötades kiiremini. (saadaval GreenStar 2630 Displei).

Alustage oma tootlikkuse suurendamist juba täna! Kõik, mis teha tuleb, on StarFire 3000 või iTC vastuvõtjaga kasutatava parandussignaali täpsuse määratlemine:

± 30 cm sõidutäpsust TASUTA SF1 signaaliga, ideaalne mullaharimiseks
± 10 cm sõidutäpsust SF 2 signaaliga, sobiv väetise laotamiseks ja niitmiseks
± 2 cm kõige täpsemat RTK parandussignaali suurimat täpsust nõudvatel töödel, näiteks külvamisel

John Deere`i erinevus:

AutoTrac süsteem vähendab ülekatteid

AutoTrac süsteem vähendab ülekatteid.
Käed-vaba GPS-toega roolimine vähendab haakeseadme ülekatteid kuni 90%. Säästate aega, kütust ja tööjõukulusid.

Starfire 3000

Rohkem hektareid vähema ajaga.
Alustage oma tootlikkuse tõstmist juba täna! Uus Starfire 3000 vastuvõtja omandab signaali paremini ja ühildub kõikide täpsustasemetega (SF1, SF2 ja RTK). Starfire 3000 baasvarustusse kuulub GLONAS suutlikkus.

GreenStar displei 2630

GreenStar displei 2630 võimaldab mugavalt puuteekraani abil juhtida iTEC Pro rakendusi.

Ärge laske tulevikul oodata

Loomulikult tähendab täiustatud põllumajandus enamat kui täpsus ja automatiseerimine. Seetõttu pakume laia valikut lahendusi, mis võimaldavad teil oma tööde kvaliteeti ja efektiivsust tõsta:
FieldDoc süsteem.
Salvestab automaatselt kogu põlluinfo GreenStar 2630 displeile. Mullaharimisest külvamise, pritsimise ja väetamiseni: nüüd on teil võimalus täpselt dokumenteerida, mida, kus ja millal on tehtud ning kes töid tegi.
JDLink telemaatika.
Töötage efektiivsemalt ja kasumlikumalt juhtmevaba kommunikatsiooni ja infolahendusega.
See võimaldab Teil oma masinatega ühenduses püsida lihtsalt JDLink veebilehel sisse logides. Saate jälgida kus ja mis põldudel Teie traktorid paiknevad või analüüsida nende tööd, näiteks kütusekulu või masina rakendust.
iGuide süsteem.
Ebatasasel maastikul võib järelveetava haakeseadme mass traktori külglibisemist põhjustada. Tulemuseks on vahelejätmised ja ülekatted. Süsteemi iGuide abil juhitakse traktorit vastavalt haakeseadme tegelikule asukohale, et kompenseerida selle külgliikumise mõju ebatasasel maastikul või kallakutel. See tagab haakeseadme täiusliku vahelejätmisteta töö!
iSteer.
Aktiivne haakeseadme suunamine on täiustatud lahendus kündmisel roolimiseks või spetsiaalseteks põllutöödeks. Seade kompenseerib pidevalt rajavälist külglibisemist, kasutades SBG uuenduslikke sensoreid ja hüdraulikat koostöös John Deere GreenStar displei 2630 ja StarFire 3000 vastuvõtjaga.

Vaadake AMS videot

Töömugavus

Tulede süsteemid

Põllumajandus on 24-tunnine äri. Kündmine, kultiveerimine ja isegi põllukoristus võivad kaasa tuua pikendatud öövahetusi. Õnneks helendavad 8R seeria traktorid valgemalt kui eales varem tuledesüsteemiga, mis aitab suurendada juhtimistäpsust ja tööde tootlikkust. 8R Seeria traktorite konfiguratsioonid muudavad öö päevaks.

360 Tulede süsteemid

Te pole varem midagi sellist näinud!

 • 4 reguleeritavat tuld traktori küljetiival ja tiiva tagaosas suurendavad tööde paindlikkust.
 • Kapoti esivõrele paigaldatud 8 töö- ja sõidutuld ning prožektorid valgustavad põldu ehast koiduni.
 • Uued lähi- ja kaug- halogeen-esituled tagavad heleda ja selge ettevaate.
 • 2 lisavarustusse kuuluvat lisatuld valgustavad eesmisi haakeseadmeid. 

Kogu tuledesüsteem on mugavalt reguleeritav CommandCenter`i kaudu.

Valige Standard, Deluxe või Premium tuledepaketi vahel. Deluxe pakett lisab 4 ettesuunatud tuld. 5 kuni viiekordse halogeenpirnide eluea ja 2,5 kordse heledusega ksenoon tuld Premium HID tuledepaketis tagavad suurepärase eristuvuse ning loovad peaaegu päevavalguse.

Vaadake tulede süsteemi videot

Tulede süsteemid

   Standardvarustus
A 2 parempoolset küljetuld
B 2 vasakpoolset küljetuld
C 2 tagatuld
D 4 merevaiguvärvi nurgatuld
E 2 reguleeritava tagatiiva tuld
H 2 lähituld
I 2 nurkmist töötuld
J 2 nurkmist töötuld
P 2 tagumist suuna- ja pidurituld

Deluxe
F 2 reguleeritavat katuse esiserva tuld
G 2 tiiva esiosa tuld
C X pöörlev vilkur

Premium
K 1 HID ksenoontuli
L 1 töötuli
N 2 HID ksenoontuld
O 2 HID ksenoontuld
  

Hüdraulika

Kaugeltki enam kui lihtsalt võimsate rakendustega tööhobune.

8R Hüdraulika

8R seeria traktoritel on suletud, surve ja voo kompenseeritud hüdrosüsteem roolimiseks, pidurid, rippsüsteem ja hüdroväljavõtete funktsioonid, mis kindlustavad suurima usaldusväärsuse.

Ja sellel on küllaldaselt võimsust. Standardvarustusse kuuluv 63 cm³ hüdropump (8260R ja 8285R) toodab hõlpsalt 166.5 liitrit/min, samal ajal kui lisavarustusse kuuluv 85 cm³ pump (8310R, 8335R ja 8360R standardvarustuses) toodab uskumatud 227.0 liitrit/min. Süsteemi maksimaalne surve 200 bar tagab teile hämmastava haakeseadmete jõudluse ja tõhusama roolimise. Isegi madalatel mootoripööretel.
Hoiate kokku ka väärtuslikku aega ja raha, sest meie kahte, suure jõudlusega hüdraulika filtrit tuleb välja vahetada alles iga 1500 töötunni järel!

8R Seeria sobib hästi raskete tööde tegemiseks, näiteks suurte haagiste tühjaks laadimiseks. Suurendage oma 8R`i hüdraulilist jõudlust lisavarustusse kuuluva hüdroõli väljavõtukomplektiga.

Juhtige õlivoogu

Juhtige õlivoogu: CommandCenter displei võimaldab Teil jälgida õlivoo tasemeid ja aegu, hoides kontrolli läbi traktori kulgevate hüdrosüsteemide üle.

Värviliste hüdroväljavõtetega lihtsalt haakeseadme tingimustele

Tegutsege silmapilkselt: masin reageerib CAN-i juhitud CommandARM konsooli ja värviliste hüdroväljavõtetega lihtsalt haakeseadme tingimustele, töötate te siis rippsüsteemide või kergemate veorakendustega, näiteks hüdraulilise pihustiga 12 meetrise külvikuga.

Rippsüsteemid ja jõuvõtuvõll

Kolmepunktiline rippsüsteem.
Nii nagu lisaseadmete suurused ja traktorite hobujõud on kasvanud, on ka meie haakeseadmete ja veotiislite valik. Valides veotiisli ja –kuuli, haakeseadmete ja järelhaagiste vahel, on lihtne leida lahendus, mis teie individuaalsetele rakendustele kõige paremini sobiks. John Deere`i 11,7 tonnise tõstevõimega kolmepunktilised rippsüsteemid on ideaalsed paljude raskete rippseadmetega töötamiseks.

Kolmepunktiline rippsüsteem

8R seeria traktorite ühtlasem kaalujaotus ja suur tagumiste rippsüsteemide jõudlus võimaldavad ka raskeimate 3-punktiliselt ühendatud haakeseadmete tõstmist.

Rippsüsteemi seadistused

Rippsüsteemi seadistused, sügavus, kõrgus, allalaskmise kõrgus, libisemine ja amortisatsioon on hõlpsalt kabiinist GreenStar 3 CommandCenter`i abil reguleeritavad.

 • Rippsüsteemi elektrooniline andur muutuva koormusega tingimustesse;
 • Rippsüsteemi amortisatsioonisüsteem traktori stabiilsuse tagamiseks;
 • Põikplokid ja -stabilisaatorid juhi muretuse tagamiseks;
 • Süsteemi iTEC tehnoloogia haakeseadmete täielikuks juhtimiseks;
 • Mugav rippsüsteemi seadistuste, sügavuse, kõrguse, allalaskmise kõrguse, libisemise ja amortisatsiooni reguleerimine CommandCenter`i abil
 • Koormuse ennetamise funktsioon (ainult AutoPowr) 

Teeme kõik endast oleneva, et aidata teil rohkem saavutada. Sel põhjusel on ka meie 8R seeria traktorid ISOBUS valmidusega. Selline ühenda-ja-kasuta tehnoloogia suurendab tootlikkust ning valmistab teid tuleviku arengusuundadeks ette. Ja kuna Teil on vaja ainult ühte displeid kõikide ISO-ühilduvate seadmete juhtimiseks, aitab see ka raha säästa.
8R/8RT seeria traktorid on kui iseseisvad jõuallikad, mis varustavad energiaga puiduhakkureid, suuri viljakärusid, freeskultivaatoreid, rullipresse – kõike, mida vaid soovite!

8R jõuvõtuvõll

Iseseisev 1000 p/min arendav jõuvõtuvõll kuulub kõikide 8R/8RT seeria traktorite standardvarustusse. Võlli, millel on 20 nuuti ja läbimõõt 45 mm, võib usaldada käsitlema raskeid koormaid, mis suuremat jõudu vajavad. Või valige kahest lisavõimaluse vahel:

 • 35 mm 6 nuuti  (540 p/min) 
 • 35 mm 21 nuuti  (1000 p/min) 

Jõuvõtuvõlli juhtsüsteemi

 Jõuvõtuvõlli juhtsüsteemi surunupud on mugavalt paigutatud konsoolile CommandArm. Koostöös käigukastiga AutoPowr on tagatud jõuvõtuvõlli püsivalt ühtlane sooritusvõime. Isegi tingimustes, kus liikumiskiirus on väga aeglane või koormused muutuvad.
CommandCenter võimaldab lihtsalt ja mugavalt ISOBUS-ühilduvaid haakeseadmeid, näiteks koguri tõstmist ja allalaskmist reguleerida.

Jõuvõtuvõlli rakendused on ideaalsed sellisteks töödeks nagu freesimine ja heinapallide tegemine. Nii on tagatud töö sujuv alustamine ja lõpetamine ning samal ajal on haakeseade kaitstud liigse pöördemomendi eest.

Mitte-põllumajanduslikud lahendused

John Deere on usaldusväärne ka väljaspool põldu

8R Seeria traktorid sobivad tänu oma kiirusele, mugavusele ja transpordilaiusele ka mitmeteks teisteks mittepõllumajanduslikeks rakendusteks. See on eriti rõõmustav teenusepakkujatele, sest nii on nende investeering nõutud aastaringselt. Ning päeva lõpuks kujundavad John Deere`i tipptootlikkus ja efektiivsus ka kõigi rakenduste lõikes suurema kasumi.
Olulisimad 8R Seeria mittepõllumajanduslikud kasutusvaldkonnad on teedeehitus, puiduhake, maastiku tasandamine ja pinnasetööd.
Teedeehitus
Pinnase stabiliseerimiseks teedeehitusel on John Deere 8R Seeria traktoritel optimaalseim jõuvõtuvõlli võimsus, mis sobib pinnase stabiliseerimiseks kuni 0,5 meetri sügavuseni.
Puiduhake
John Deere 8R Seeria traktorid sobivad hästi teatud metsatöödeks, näiteks puiduhakkeks.
Maastiku tasandamine ja pinnasetööd
Carry-all (kaasaskantav) või Ejector (väljutav) skreeperi lisamine oma 8R Seeria traktorile võimaldab teostada erinevaid maapinna tasandus- ja pinnasetöid. 3-4,2 meetri laiuste skreeperite mahutavus on 9.9 m3 kuni 16 m3.

8R Lisa esipidurid

Lisa esipidurid
Suurem pidurdusjõud käigukastidele 50 km/h, lisavarustusena käigukastidele 42 km/h.

8R Haakeseadme pidurid

Haakeseadme pidurid
Tagapidurid kindlustavad haakeseadmete usaldusväärse pidurdamise.

Lahendused teenusepakkujale

Meie pakkumine teenusepakkujale

Ühe või mitme 8R Seeria traktori omamine toob kaasa palju eeliseid, alustades traktori enda kasudega: tippjõudlus, kütusesääst tänu madalatele mootoripööretele ja sobivus transportimiseks tänu ActiveCommand roolimisele ja täiustatud pidurisüsteemile.
John Deere pakub ka kohandatud ärilahendusi, mis teie töid toetavad:
Olge kaitstud
Hankige pikendatud garantii John Deere`i PowerGard kaitseplaaniga.
Olge teadlikud
John Deere Äripakett I on automatiseeritud dokumenteerimise tööriist, mis edastab täpsed töö, kütuse ja transpordi andmed. Ärilahendus vähendab ka vigu põllul töötades, kuvades töö detaile GreenStar 2630 displeil. Nii et Äripaketiga I on teil alati vajalik teave ja saate optimeerida töövoogu ning kiirendada ka arvete koostamise protsessi.
Olge ühenduses
JDLink on traadita kommunikatsiooni ja infolahendus, mis aitab teil saada ülevaate iga masina tööst. JDLink Select visualiseerib jooksva informatsiooni, mis võimaldab jälgida, kus teie masinad asuvad, millal ja kui palju tunde on nendega tööd tehtud. Lisaks, JD Link Ultimate võimaldab teil masina andmeid (näiteks kütusekulu, mootori koormus ja töötunnid) lähemalt uurida ja seeläbi masinapargi kasutamist tõhustada.

Sõidumugavus

Transpordilahendused

John Deere 8R Seeria täiustatud masinaehitus lihtsustab raskete koormate transportimist, kulutades samal ajal vähem kütust. 8R seeria traktorite sõltumatu esisillavedrustus (ILS) mehaanilise esisillaveoga (MFWD) võimaldab teil maapinnale suuremat jõudu rakendada – nii põllul kui teedel.
Ka kütusekulu on madalam. 42km/h AutoPowr käigukastiga töötab mootor ainult 1434 p/min. 50km/h AutoPowr käigukastiga on tarvis vaid 1713 p/min. Madalamad mootoripöörded vähendavad ka mürataset kabiinis!
Valige enesele variant, mis teie haagisele või haakeseadmele kõige paremini sobib. 8R Seeria traktorite AutoPowr käigukast veab ohutult kõiki koormaid.

Vaadake pidurite süsteemi videot

8R seeria traktorid

Liikuv kogemus.
Intelligentne võimsusjuhtimine
 Transpordi ja mittestatsionaarseteks jõuvõtuvõlli rakendusteks toetab 8R Seeria traktorite Intelligentne võimsusjuhtimine suuremat tootlikkust kuni 35 lisa hobujõuga. Tulemused: suurem jõudlus ja võimsustihedus transpordirakendustel, näiteks raske koormaga mäest üles kiirendamiseks kui seda enim vajate. Ja kuna säilib kiirus, mille valite soodsaimate pöörete juures, jääb ka tankimispeatusi vähemaks.
Saate nautida ka tagurdamise lihtsust ja vajutusnupuga reguleerimist, mida pakub John Deere’i uus CommandArm konsool.

Sõltumatu esisillavedrustus

Sujuv sõit: Sõltumatu esisillavedrustus (ILS) tagab maksimaalse veojõu ja optimaalse sõidumugavuse, eriti karmides põllu või teede tingimustes.

Vahetage võimsusrežiime

Vahetage võimsusrežiime: AutoPowr käigukast on juhitav ühe hoovaga, mis paikneb mugavalt CommandArm konsoolil.

8R ActiveSeat

Kindel istumisalune: John Deere ActiveSeat kindlustab eranditu mugavuse kogu päevaks, hoides kinni kuni 90% traktori vertikaalsest liikumisest.

8R ActiveCommand roolimise

Suurem sõidustabiilsus: ActiveCommand roolimise dünaamiline stabiilsuskontroll hoiab traktori otse kursil vähima vaevaga. Muudetava suhtega roolimine vähendab rooli lukust lukuni pöördeid, et traktor kiiremini kündmata põllu otstel ümber pöörata.
Lugege rohkem ActiveCommand roolimise kohta.

Rehvid & lisaraskused

John Deere 8R Seeria traktoritel on palju kasulikke omadusi. Kuid suurima jõudluse tagavad sobiv lisaraskus, rehvid ja rehvirõhk.

8R Rehvid & lisaraskused

Optimeerige neid omadusi, et:

 • Maapinnale rohkem jõudu rakendada
 • Vähendada kütusekulu
 • Suurendada veojõudu
 • Piirata maapinna tallamist
 • Tõsta saagikust
 • Maksimeerida sõidumugavust
 • Vähendada mehaanilisi tõukeid ja traktori hüplemist 
 1. Valige konkreetse töö tegemiseks (nt vedu, külvamine ja kultiveerimine, kündmine) kõige sobivamad rehvid.
 2. Kui radiaalrehvis on õige rõhk, jääb pinnasele katkematu rehvijälg: ainus ja kõige olulisem tegur, millest sõltub haardejõud ning veovõimsus.
 3. Kasutage suurimaid lubatud rehve ja väikseimat lubatud rehvirõhku. Madal rehvirõhk vähendab haardumist. Rehvirõhu reguleerimise kohta uurige kindlasti kasutusjuhendist.  
 4. Nõudke kvaliteeti. John Deere`i müügiesindajal on lai valik esi- ja tagasillarehve, mis sobivad ideaalselt uutele 8R seeria traktoritele.

Õigete lisaraskuste kasutamine suurendab tootlikkust põllul. Kui rehvidele on rakendatud liiga vähe raskust, võib traktor hakata libisema. Traktori võimsuse suurenedes peaks suurenema ka lisaraskus. Lihtne reegel: rakendage esi- ja tagasillale õige lisaraskus.

Nõuandeid nutikatele:

 • Traktoril, millele on paigaldatud kasutatava haakeseadme jaoks õige lisaraskus, on ka kaalujaotus õige.
 • Lisaraskuse paigaldamise koht sõltub kasutatavast haakeseadmest ja traktori liikumiskiirusest põllul.
 • Vedelat lisaraskust võib kasutada ainult rehvides, kui teisi lisaraskusi ei ole võimalik kasutada. 

Soovituste saamiseks pöörduge John Deere`i müügiesindaja poole. Samast saate soetada ka lisaraskused traktori tööomaduste optimeerimiseks.

8R lisaraskused

8R seeria traktorite lisaraskuste kiireks vahetamiseks sobivad raskused kaaluga 900 kg ja 1150 kg, samuti 50 kg kaaluvad kohvrisuurused lisaraskused.

8R lisaraskused

Traktori lisaraskuste valiku suurendamiseks on teisaldatavate tagarattaraskuste valikus lisaraskused kaaluga 75, 205 ja 645 kg.

8R lisaraskused

Valige õige lisaraskus: kergem lisaraskus jõuvõtuvõlli rakendamiseks ja veotöödeks ning raskem optimaalsete sooritusvõime tagamiseks põllul.

Laadige alla

 

8R Seeria – 2011 Mudelid

 8R 2011 Seeria Traktorid
Vaata Videot

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com