S Seeria

Saa osa tulevikust.

Kui vajate maksimaalset tootlikkust, vajate S seeriat. If you want maximum capacity, you need the new S Series.
S seeria klantsitud välimuse varjus on iga element disainitud maksimaalse tootlikkuse saavutamiseks.

 • Uus “Variable Stream” Rootor – kõige uuenduslikum peksusüsteem turul
 • Ergonoomne Premium Kabiin
 • Tugev ja tulemuslik – rohkem intelligentseid lahendusi 

Uus S seeria võimaldab koristada tõhusamalt ja mugavamalt kui kunagi varem.

 •  

  Uus “Variable Stream” Rootor

   Uus “Variable Stream” rootor

  Uue disainiga “Variable Stream” rootor tõstab märkimisväärselt tootlikkust ning parandab põhu kvaliteeti. Kuna vähendatud on rootori koormatust ja jõutarvet, siis säästate ka kütuse arvelt.

 •  

  Premium Kabiin

   Premium Kabiin

  Uus Premium kabiin pakub rohkem ruumi ja mugavust kui kunagi varem. Kõik juhtseadised on kergesti leitavad ja käsitsetavad, muutes pikad koristuspäevad lihtsamaks.

 •  

  Tasemel jäätmekäitluse võimalused

   Premium põhupeenesti 

  Valik peenestamise või põhu vaalutamise vahel tehakse nupuvajutusega kabiinist. Effektiivne materjali laotuslaius on kuni 12 meetrit!

Põhipunktid

Uus S seeria on tulvil uuendusi, mis tõstavad tulemuslikkust ja tootlikkust. Kliki sind huvitaval komponendil, et rohkem infot saada! 

Premium Kabiin

Premium Kabiin

Uus ruumikas Premium kabiin hoiab kombaineri erksa, pingevaba ja tootlikuna – hoolimata sellest kui karmiks muutuvad koristustingimused või kui pikad on tööpäevad.

Ergonoomilised juhtseadmed

Ergonoomilised juhtseadmed
Roolisammas on seadistatav sekundide jooksul. Kõik juhtseadmed on loogilise paigutusega, ergonoomilised ja lihtsasti käsitsetavad. “Soft touch” nupud teevad masina peenhäälestuse veelgi lihtsamaks.

Premium juhiiste

Premium juhiiste
Premium õhkvedrustusega iste on seadistatav vastamaks juhi vajadustele. Nimmetoe seadistamine annab seljale piisavalt tuge. Istmel on integreeritud jalatugi ja soojendus (valikvarustus).

HVAC: Soojendus, ventilatsioon ja konditsioneer

HVAC: Soojendus, ventilatsioon ja konditsioneer
Uus kliimasüsteem on 25% tootlikum ning hoiab kabiini jahedana ka kõige kuumemal päeval.

Suurepärane nähtavus

Suurepärane nähtavus
Toonitud turvaklaasid kogu kabiinil tagavad parima nähtavuse nii ette kui masina külgedele. Suur päikesesirm hoiab ära juhi pimestamise.

Kaamera

Kaamera (valikvarustus)
Valikvarusutsena on võimalik paigaldada kaamera kombaini taha, terapunkrisse või väljalaadimisteole – nähtavus on tagatud.

Ekraanid ja juhtseadised

Ekraanid ja juhtseadised

“CommandTouch” käetugi, “CommandCenter” käetoe ekraan ja digitaalne nurgaposti ekraan – S seeria seadiustamine on lihtne ja pingevaba.

Juhtkang

Juhtkang
Juhtkangi abil toimub sujuv liikumiskiiruse muutmine. Juhtkangil on ka heedri tõstmise/langetamise, haspli tõstmise/langetamise ning edasi/tagasi liigutamise nupud. Samuti erinevate koristusasendite nupud, STOP nupp masina hädaseiskamiseks ning UUS AutoTrac automaatroolimise aktiveerimisnupp.

“CommandArm” konsool

“CommandArm” konsool
”CommandArm” konsool teeb tootlikkuse saavutamise lihtsaks ja mugavaks. Juhtseadised on lihtsa paigutusega ja kiiresti leitavad. Kõikidel enamkasutatavatel funktsioonidel on kiirnupud, seadistuste kiireks muutmiseks:

 • Põhiliste koristusseadistuste muutmine
 • Käigude lüloitamine ning HillMaster’I juhtimine
 • Konditsioneeri juhtnupud
 • Raadio juhtnupud
 • Tulede juhtnupud 

Digitaalne nurgaposti ekraan

Digitaalne nurgaposti ekraan
Lihtne nurgapostiekraan võimaldab näha kõiki peamisi masina parameetreid: liikumiskiirust, mootori pöördeid, kadusid jne. Kogu info on koheselt loetav - seega pole tarvis navigeerida erinevate menüüde vahel.

Uuendusena kuvatakse ka mootori koormatus protsentides. See info võimaldab masinat effektiivselt koormata.

GreenStar 3 CommandCenter Ekraan

GreenStar 3 CommandCenter Ekraan
Selle ekraani abil on kõik koristusega seonduv info käeulatuses. Uuendusena võimaldab ekraan teostada ka automaatroolimist. Kiirelt on leitavad:

 • Kombaini seaded
 • Sõelte seaded
 • ACA automaatne kombaini seadistamine
 • Harvest Monitor saagiandmete jälgimine
 • Harvest Smart automaatne koristuskiiruse reguleerimine
 • AutoTrac (automaatroolimine)
 • Hoiatused ja veakoodid
 • Kalibreeringud
 • Diagnostika 

GreenStar 3 CommandCenter Puutetundlik Ekraan

GreenStar 3 CommandCenter Puutetundlik Ekraan
Nagu GreenStar 3 CommandCenter ekraani puhul, võimaldab ka puutetundlik version videosignaali kuvamist. Kui kaamera (valikvarustus) on paigutatud masina taha käivitub ekraanipilt automaatselt, kui hakatakse tagurdama. Videofunktsioon võimaldab jälgida ka teisi kriitilisi punkte nagu terapunker või väljalaadimistigu.

600R Heedrid

600R Heedrid

John Deere’i 600R Seeria heedrid tagavad kiire koristuse ning on lihtsasti seadistatavad erinevate koristustingimuste jaoks. Heedri laiused on alates 4.3 kuni 10.7 meetrini.

Ei mingit roostet

Ei mingit roostet.
Roostevabast terasest kuluplaadid kaksikteo ees tagavad sujuva etteande kaksikteoni. Seda aastas aastasee ning hooajast hooaega.

Maksimaalne nähtavus

Maksimaalne nähtavus
Optimaalse suurusega kaksiktigu tagab parima nähtavuse lõiketerale ja kõrretõstjatele.

Sujuv etteanne

Sujuv etteanne
Massiivne 660mm läbimõõduga kaksiktigu tagab piisava etteandevõimsuse ja 4-suunas seadistatav, et sobituda erinevatesse tingimustesse.

Koristusvalmis ainult sekunditega

Koristusvalmis ainult sekunditega
Kõikidel 600R heedrite haakimine on imelihtne. Ühe kangi abil ühendatakse elektrilised ning hüdraulilised ühendused ning lukustatakse heeder.

Lühikesed ja pikad kokkupakitavad põllujagajad

Lühikesed ja pikad kokkupakitavad põllujagajad
Tee peal sõitmiseks ei ole vaja põllujagajaid eemaldada. Piisab nende seadmisest transpordiasendisse.

Premium Flow Heedrid

Premium Flow Heedrid

Maksimeeri oma kombaini tootlikkus – erinevate kultuuride jaoks pole tarvis eraldi lisavarustust. Aktiivlindid transpordivad materjali lõiketerast kaksikteoni tagates pidevalt sujuva etteande. See parandab oluliseld masina jõudlust – isegi lamandunud saagiga põldudel.

Lisavarustus päevalille koristusesks

Lisavarustus päevalille koristusesks
Päevalilledel on haprad varred ja õisikud kukuvad tihtipeale maha enne, kui jõuvad masinasse. See lihtsasti paigaldatav lisavarustus hoiab ära õisikute kao.

Heedrihaagised

Heedrihaagised
Tranpordi oma heedrit turvaliselt heedrihaagistega, mis võimaldavad kiirelt paigaldada ka lisavarustuse rapsi jaoks. Haagiste tugevus seisneb tugevas raamis ning tugevdatud sildades.

RapsProfi II

RapsProfi II
Rapsi koristus võib olla üsna keeruline kunda varred on põimunud ning kaunad pudenevad enne, kui nad jõuavad lõiketerani. See pikendus vähendab kadusid kuni 30kg hektarilt ning seeläbi tasub end lühikese ajaga ära. Lihtne paigaldada.

Kaldtranportöör

Kaldtranportöör

Ükskõik kui raskelt koristatav teie saak on, suure tootlikkusega kaldtransportöör muudab saagi ühtlaseks matiks tagades rootorile ideaalse etteande.

Nähtavalt parem

Nähtavalt parem
Pikk kaldtranportöör tagab väga hea nähtavuse heedrile ja selle lõikekõrgusele ilma, et oleks vaja ettepooole kummarduda.

Lihtne seadistada

Lihtne seadistada
Kaldtrasortööri kaldenurk on seadistatav, et sobituda erinevate rehvimõõtude, koristatavate kultuuride ning koristustingimustega.

Jõuline kaldtrasportööri reevers

Jõuline kaldtrasportööri reevers
135hj võimsusega reevers eemaldab kerge vaevaga ka kõige raskemad ummistused.

Multicoupler kiirühendus

Multicoupler kiirühendus
Heedri külgeühendamine ei saa enam lihtsam olla.

Peksusüsteem

Peksusüsteem

Uus S seeria tagab parima: töökindel piisepareerimine ning uus suure tootlikkusega rootor, mis on loodud suurte saakide koristamiseks.

Uus “Variable Stream” Rootor

Uus “Variable Stream” Rootor
Suurem ja kitsenev rootori esiosa tõstab märgatavalt tootlikkust, kuna suurenenud on separeerimispindala. Koos koonilisema väljalaadimise osaga parandab see oluliselt ka põhu kvaliteeti. Kuna vähendatud on rootori jõutarvet, siis säästate ka kütuse arvelt.

 • Pii kinnitused on keevitatud rootorile
 • Ühe poldiga kinnitatavad piid
 • Uus kitsenev rootori tagaosa koos väljalaadimislabadega
 • Suure tootlikkusega väljalaadimisbiiter 

Peksusüsteem

Materjal liigub peksusüsteemi söötebiitri abil. Koonilised labad käsitsevad materjali sujuvamalt. Seega rootori eraldusvõime on parem.

Peksusüsteem

Tugevdatud labad edastavad materjali edasi eraldusektsioonini.

Peksusüsteem

Elektriliselt seadistatavad rootori labad võimaldavad valida kui kiirelt materjal läbi kombaini liigub. Valik sõltub kas tarvis on parimat põhu kvaliteeti või paremat eraldsuvõimet.

Peksusüsteem

Materjal liigub edasi väljalaadimisbiitrisse, kus põhumass suunatakse peenestini.

Puhastussüsteem

Puhastussüsteem

Uus S seeria sõeltesüsteem annab märgatava tootlikkuse kasvu võrreldes eelmise põlvkonna disainiga. See tuleneb pikematest sõeltest ning uuest õhusuunajast tuulikul. Uus disain tagab suurema tootlikkuse ning on standardvarustuses kõigil S seeria mudelitel.

Laiendatud disain
Uuel puhastussüsteemil on suur sari ning suur sõelapind. See disainilahendus teeb kombaini seadistamise lihtsamaks ning kaod on samut väiksemad.

Uus Aktiivne järelpeksusüsteem

Uus Aktiivne järelpeksusüsteem
Kui on tarvis suure kombainiga töötada suurtel koormustel, siis meie uus järelepeksusüsteem on hädavajalik. See süsteem teaostab järelpeksmist eraldi põhirootorist (põhirootoril on vähem koormust) ning seeläbi suurendab masina kogutootlikkust.

Kuna kasutusel on vähemagressivsemad peksukorvi seaded, siis on tagatud ka parim tera kvaliteet.

Terade käitlemine

Terade käitlemine

Väljalaadimine on tõenäolislet kõige stressitekitavam kogu saagikoristuse juures. Uue S-seeriaga toimub väljalaadimine kiiremini ning harvemini kui kunagi varem.

Power Boost
S Seerial on samuti John Deere eksklusiivne Power Boost süsteem; see elektrooniline mootori kontrollsüsteem tagab 34-50 lisahobujõudu kui seda peaks tarvis minema.

Suurim terapunker turul

Suurim terapunker turul
Massiivne 10600 liitrise mahutavusega terapunker tagab piisava mahutavusega ka kõrge saagiga kultuuride puhul.

Täida haagised sekunditega

Täida haagised sekunditega
Muljetavaldava kiirusega 120 l/sek, kulub terapunkri tühjendamiseks 105 sekundit.

Kokkupakitav väljalaadimistigu

Kokkupakitav väljalaadimistigu
See lahendus parandab manööverdusvõimet ning muudab kombaini kompaktsemaks, kui on tarvis masinat hoiustada. Väljalaadimistigu pakib end kokku ainult nupuvajutusega kabiinist.

Kaamera

Kaamera (lisavarustus)
Näe üle ka kõige kõrgema haagiseserva. Kaamera väljalaadimisteol edastab selge pildi väljalaadimisest.

Tasemel jäätmekäitluse võimalused

Tasemel jäätmekäitluse võimalused

Suurima paindlikkuse ja mugavuse jaoks tuleks valida Premium põhupeenesti. Sel juhul on lihtne valida, kas põhk purustada ja aganad eraldi laotada või purustada ja laotada kogu materjal lihtsalt ja effektiivselt.

Purusta või kogu vaalu

Purusta või kogu vaalu
Parim lahendus on võimalus peatumata umber lülitada, kas põhk purustatakse või kogutakse vaalu. Kõik käib lihtsalt läbi CommandCenter ekraani.

Aktiivlaotamine

Aktiivlaotamine
Ka kõige tugevama risttuulega on effektiivne laotamine kuni 12 m laiuselt lihtne. Kõik seadistused tehakse CommandCenter konsooli abil kabiinist.

Premium põhupeenesti

Premium põhupeenesti
Sellel peenestil on 100 pöörlevad ning 57 statsionaarset nuga, mis tagavad parima peenestustulemuse.

Ülevoolubiiter

Ülevoolubiiter
See lahendus on ideaalne kui on tarvis põhk aganatest eraldi vaalu koguda. Põhk ja aganad eraldatakse kombaini tagaosas ning põhk suunatakse vaalu ja aganad laotatakse aktiivlaotusmehhanismi abil.

Rohkem võimalusi

Rohkem võimalusi
Jäätmekäitlusvõimaluste kohta täpsema info saamiseks võta ühendus John Deere’I edasimüüjaga.

Mootor

Mootor

S seeria on varustatud parima mootoriga, mis oleme kunagi ehitanud: kahe turboga 6.silindriline John Deere PowerTech PSX. S680 ja S690 mudelid on varustatud 13.5l versiooniga, mis tagavad vastavalt 540hj ja 625hj*.

Hobujõud, millele võid kindle olla

Hobujõud, millele võid kindle olla
Imekspandava jõu saladus peidub kahes turbolaadijas (1 fikseeritud, 1 muutuva geomeetriaga) ning kõrgsurvega Commonrail süsteemis. Suure võimsusega jahutussüsteem parandab samuti mootori tööomadusi. See on tugev tööloom ning ei vea sind alt!

TIER IIIB, tehtud lihtsaks

TIER IIIB, tehtud lihtsaks
Uus PowerTech PSX on nii hea, et vastab III B emissiooninormidele iseenesest. Kõik mida tarvis on diisel – AdBlue vajadus puudub.

engine_1114262_35_204x204_jpg

John Deere lisavõimsus
Mootori võimsus suureneb kui mootori koormus läheb suuremaks. See kuulus John Deere lisavõimsussüsteem teeb rasketes tingimustes koristamise lihtsaks. Lisaks on olemas lisavõimsus, kui terapunkri tühjakslaadimine toimub käigu pealt. Eksklusiivselt John Deere’il!

Käigukasti valikud

Käigukasti valikud

Kui on valida kahe jõulise käigukasti vahel on ka lihtne S seeriat oma koristustingimuste ja saakide jaoks seadistada.

ProDrive automaatne käigukast

ProDrive automaatne käigukast
See unikaalne autmaatne käigukast tagab tapes liikumiskiiruse kontrollimise isegi küngastel ja rasketes oludes.

Kolmekäiguline Push-Button-Shift (PBST) käigukast

Kolmekäiguline Push-Button-Shift (PBST) käigukast
Uus PBST käigukast teeb käigvahetasmie lihtsaks. Masin peab paigal seisma ning vajutada tuleb ühte kolmest nupust ja kombain teeb ülejäänu ise. Kui masin peatub rakendub automaatselt ka parkimispidur, et vältida tagasiveeremist kallakutel.

Hillmaster

Hillmaster

Künklik maastik on kombaineritele raske – vili vajub ühele puhastussüsteemi küljele ning võivad esineda suuremad kaod. Hillmaster lahendab mõlemad probleemid – saad suurepärase tootlikkuse kallakutel kuni 15 kraadi.

Täida terapunker ääreni

Täida terapunker ääreni
Kuna terapunker on loodis, saab selle ääreni täis laadida ning teha vähem peatusi tühjakslaadimiseks. Parandatud külgsuunaline kaalujaotus tagab parema kontakti maapinnaga ning masin on stabiilne. Samuti on kombainerid pika päeva vältel vähem väsinud.

Roomikud

Roomikud

Maksimaalse tootlikkuse saavutamiseks kogu koristusperioodi vältel telli oma S seeria kombainile roomikud. Lisaks suurepärasele sõidumugavusele on pinnasesurve väiksem ning lubatud koormus esisillale suurem.

Sõltumatud rullikud

Sõltumatud rullikud
Rullikud ja keskne vanker on eraldi vedrustusega, et oleks tagatud ühtlane kaalujaotus kogu kontaktpinna ulatuses.

Liikuvus nii põllul kui teel

Liikuvus nii põllul kui teel
Roomikud lubavad koristada ükskõik milliste pinnasetingimustega. Ning masina transport ühelt põllul teisele on kiirem ja lihtsam tänu kiiremale transpordikiirusele ning kitsale masina üldlaiusele.

Sõidumugavus

Sõidumugavus
Kõik roomikutega masinad on varustatud ProDrive käigkastiga. Kombinatsioon roomikutest ja ProDrive käigukastist tagab kombainerile parima tööriista tootlikkuse saavutamiseks. Kui tingimused muutuvad raskeks, aitab ProDrive’I integreeritud differentsiaalilukk teid hädast välja.

Vähenda kulusid

Vähenda kulusid
Roomikute kulu põhjendamine pole kunagi olnud lihtsam. Vajadus sügavale mullaharimisele väheneb, mis annab märkimisväärse kokkuhoiu. Kuigi kulu on põhjendatud juhul, kui saate koristada ajal, mil teised kombainid seisavad. Räägi oma John Deere’I edasimüüjaga, et saada parimat nõu oma valikute tegemiseks.

JDLink

JDLInk

Need veebipõhised telemaatialahendused annavad reaalseid vastuseid masinapargi kohta ning aitavad lahendada suurimaid väljakutseid.

 • Masina asukohta – millisel põllul ja täpselt kus kohas on masinad?
 • Masinate jälgimine– kus ja millistel põldudel on masinad töötanud ja mida ning kui palju on koristatud?
 • Geopiirangud– kuidas kaitsta masinat väärkasutuse või varguse vastu?
 • Hoolduse planeerimine – millal on järgmine regulaarne hooldus ja millal on parim aeg seda teha?
 • Kütusekulu – kui palju kütust operaatorid erinevatel töödel kulutavad?
 • Masina töötunnid – kui palju aega kulus põllu koristamiseks või teenustöö tegemiseks?
 • Koristusnäitajad – kuidas masinate tootlikkust jälgida ja optimeerida?
 • Operaatorite juhendamine – kas juhid vajavad rohkem juhendamist? 

JDLink Harvest moodul

JDLink Harvest moodul
Kombineerides masina ja saagi andmed annab JDLink Harvest moodul käigu pealt jälgida masina seadeid, saagikust, läbilaskevõimet jne. Saate võrrelda erinevaid masinaid ning printida detailseid raporteid. Peale selle annab JDLink Harvest moodul mobiilselt teada kas masinad seisavad põllul oodates haagist või kütust ning seda kõike reaalajas. See on esimene süsteem mis on disainitud ettevõtte juhtidele, kes on pidevalt liikvel.

ServiceAdvisor Remote

ServiceAdvisor Remote
Aga on veel üks JDLinki omadus ja see on Service Advisor Remote. Sinu lahkel loal on sinu edasimüüjal võimalik kaughalduse teel sinu masinale ligi pääseda. Seega kui masinal on midagi viga saab hoolduspersonal vaadata sinu masina veakoode. Hoolduspersonal saab teha ka tarkvara uuendusi ja diagnostikat, et kindlustada võimalikult lühike aega vea diagnoosimisele. Kui edasimüüjal on kliendi luba saab näha ka masina asukohta. Ei ole tarvis seletada, millisel põllul masin täpselt on. Kõik selleks, et tagada masina normaalne töö ja anda otsuste tegemiseks õiget infot.

AutoTrac

AutoTrac

Meie satellidipõhine käed-vaba AutoTrac süsteemiga on iga töökäik tehtud kogu heedri täisulatuses. See vähendab ülekatet kuni 90% - isegi öösel ning pärast pikki tuned rooli taga. Kuna kombain roolib ise on kombaineril rohkem aega tegeleda masina tootlikkuse maksimeerimisega.

AutoTrac RowSense maisi jaoks

AutoTrac RowSense maisi jaoks
See moodul annab teile sama tootlikkuse ka maisi koristusel. Andurid heedril annavad reaalset infot maisiridade jälgimiseks (RowSense). Kui heedri anduri signal kaob, võtab juhtimise üle AutoTrac. Koos töötades kindlustavad need kaks süsteemi maksimaalse tootlikkuse ja täpsuse.

 

S Seeria

S Seeria
Vaata Videot

*Maksimaalne mootori võimsus

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com