W Seeria

Saa osa tulevikust

Kui sul on tarvis usaldusväärset ja lihtsasti hooldatavad kombani, millel on suur jõudlus erinevate kultuuride ning koristustingimuste jaoks, siis on uus W seeria just sinu jaoks.

 • Ruumikas Deluxe kabiin
 • Kuni 10000 l mahutavusega terapunker
 • Parim tera kvaliteet 

Uue W seeriaga on pole koristushooajal tarvis muretseda.

 •  

  Peksusüsteem

   Peksusüsteem

  Oma töökindla, kütusesäästliku klahvpuistur-tehnoloogiaga tagab W seeria kõrge tootlikkuse ning suurepärase tera ja põhu kvaliteedi.

 •  

  Deluxe kabiin

   Deluxe kabiin

  Uus Deluxe kaboon teeb pikad koristuspäevad kergeks. Suurepärase nähtavusega, ergonoomiliste juhtseadmetega on teil lihtsam produktiivselt kogu päeva vältel saaki koristada.

 •  

  PowerTech PSX Mootor

   PowerTech PSX Mootor

  6-silindriline turbolaadimisega John Deere PowerTech PSX tagab kuni 273kW (365 hj). See on nii hea lahendus, et vastab TIER III B emissiooninormidele kasutades ainult diislit – AdBlue vajadus puudub.

Põhipunktid

Uus W-seeria on tulvil häid lahendusi, mis optimiseerivad teie tootlikkust, hoides samal ajal kulud madalad. Kliki sind huvitaval komponendil, et rohkem infot saada.

Uus Deluxe kabiin

Uus Deluxe kabiin

Uus ruumikas Deluxe kabiin hoiab kombaineri erksa, pingevaba ja tootlikuna – hoolimata sellest kui karmiks muutuvad koristustingimused või kui pikad on tööpäevad.

Ergonoomilised juhtseadmed

Ergonoomilised juhtseadmed
Roolisammas on seadistatav sekundide jooksul. Kõik juhtseadmed on loogilise paigutusega, ergonoomilised ja lihtsasti käsitsetavad. “Soft touch” nupud teevad masina peenhäälestuse veelgi lihtsamaks.

Mugav õhkvedrustusega iste

Mugav õhkvedrustusega iste
Õhkvedrustusega iste on mugav kogu päeva jooksul.

Suurepärane nähtavus

Suurepärane nähtavus
Parim nähtavus tagab kombainerile mugavuse ning võimaluse masinat paremini juhtida. Nähtavus tuleneb uuest kabiini väliskujust ning nurgapostidest ning suurenenud klaasipinnast.

HVAC – Soojendus, ventilatsioon ja konditsioneer

HVAC – Soojendus, ventilatsioon ja konditsioneer
Uus kliimasüsteem hoiab kabiini jahendana ka kõige kuumemal päeval.

Ekraanid ja juhtseadised

Ekraanid ja juhtseadised

“CommandTouch” käetugi, “CommandCenter” käetoe ekraan ja digitaalne nurgaposti ekraan – S seeria seadiustamine on lihtne ja pingevaba.

Juhtkang

Juhtkang
Juhtkangi abil toimub sujuv liikumiskiiruse muutmine. Juhtkangil on ka heedri tõstmise/langetamise, haspli tõstmise/langetamise ning edasi/tagasi liigutamise nupud. Samuti erinevate koristusasendite nupud, STOP nupp masina hädaseiskamiseks ning UUS AutoTrac automaatroolimise aktiveerimisnupp.

“CommandArm” konsool

“CommandArm” konsool
”CommandArm” konsool teeb tootlikkuse saavutamise lihtsaks ja mugavaks. Juhtseadised on lihtsa paigutusega ja kiiresti leitavad. Kõikidel enamkasutatavatel funktsioonidel on kiirnupud, seadistuste kiireks muutmiseks:

 • Põhiliste koristusseadistuste muutmine
 • Käigude lüloitamine ning HillMaster’I juhtimine
 • Konditsioneeri juhtnupud
 • Raadio juhtnupud
 • Tulede juhtnupud 

Digitaalne nurgaposti ekraan

Digitaalne nurgaposti ekraan
Lihtne nurgapostiekraan võimaldab näha kõiki peamisi masina parameetreid: liikumiskiirust, mootori pöördeid, kadusid jne. Kogu info on koheselt loetav - seega pole tarvis navigeerida erinevate menüüde vahel.

Uuendusena kuvatakse ka mootori koormatus protsentides. See info võimaldab masinat effektiivselt koormata.

GreenStar 3 CommandCenter Ekraan

GreenStar 3 CommandCenter Ekraan
Selle ekraani abil on kõik koristusega seonduv info käeulatuses. Uuendusena võimaldab ekraan teostada ka automaatroolimist. Kiirelt on leitavad:

 • Kombaini seaded
 • Sõelte seaded
 • ACA automaatne kombaini seadistamine
 • Harvest Monitor saagiandmete jälgimine
 • Harvest Smart automaatne koristuskiiruse reguleerimine
 • AutoTrac (automaatroolimine)
 • Hoiatused ja veakoodid
 • Kalibreeringud
 • Diagnostika 

GreenStar 3 CommandCenter Puutetundlik Ekraan

GreenStar 3 CommandCenter Puutetundlik Ekraan
Nagu GreenStar 3 CommandCenter ekraani puhul, võimaldab ka puutetundlik version videosignaali kuvamist. Kui kaamera (valikvarustus) on paigutatud masina taha käivitub ekraanipilt automaatselt, kui hakatakse tagurdama. Videofunktsioon võimaldab jälgida ka teisi kriitilisi punkte nagu terapunker või väljalaadimistigu.

Greenstar 2630 ekraan

Greenstar 2630 ekraan
Greenstar 2630 ekraan on kaasaegselt tootlik ning lihtne kasutada. Monitoril on 26cm diagonaaliga ning puutetundlik. Selle abil on võimalik teostada kõiki I- rakendusi, mis on tarvilikud töö tootlikumaks muutmiseks – näiteks dokumenteerimine.
Lisaks on olemas USB port andmete ülekandmiseks ning videofunktsioon.

600R Heedrid

600R Heedrid

John Deere’i 600R Seeria heedrid tagavad kiire koristuse ning on lihtsasti seadistatavad erinevate koristustingimuste jaoks. Heedri laiused on alates 4.3 kuni 10.7 meetrini.

Ei mingit roostet

Ei mingit roostet.
Roostevabast terasest kuluplaadid kaksikteo ees tagavad sujuva etteande kaksikteoni. Seda aastas aastasee ning hooajast hooaega.

Maksimaalne nähtavus

Maksimaalne nähtavus
Optimaalse suurusega kaksiktigu tagab parima nähtavuse lõiketerale ja kõrretõstjatele.

Sujuv etteanne

Sujuv etteanne
Massiivne 660mm läbimõõduga kaksiktigu tagab piisava etteandevõimsuse ja 4-suunas seadistatav, et sobituda erinevatesse tingimustesse.

Koristusvalmis ainult sekunditega

Koristusvalmis ainult sekunditega
Kõikidel 600R heedrite haakimine on imelihtne. Ühe kangi abil ühendatakse elektrilised ning hüdraulilised ühendused ning lukustatakse heeder.

Lühikesed ja pikad kokkupakitavad põllujagajad

Lühikesed ja pikad kokkupakitavad põllujagajad
Tee peal sõitmiseks ei ole vaja põllujagajaid eemaldada. Piisab nende seadmisest transpordiasendisse.

Premium Flow Heedrid

Premium Flow Heedrid

Maksimeeri oma kombaini tootlikkus – erinevate kultuuride jaoks pole tarvis eraldi lisavarustust. Aktiivlindid transpordivad materjali lõiketerast kaksikteoni tagates pidevalt sujuva etteande. See parandab oluliseld masina jõudlust – isegi lamandunud saagiga põldudel.

Lisavarustus päevalille koristusesks

Lisavarustus päevalille koristusesks
Päevalilledel on haprad varred ja õisikud kukuvad tihtipeale maha enne, kui jõuvad masinasse. See lihtsasti paigaldatav lisavarustus hoiab ära õisikute kao.

Heedrihaagised

Heedrihaagised
Tranpordi oma heedrit turvaliselt heedrihaagistega, mis võimaldavad kiirelt paigaldada ka lisavarustuse rapsi jaoks. Haagiste tugevus seisneb tugevas raamis ning tugevdatud sildades.

RapsProfi II

RapsProfi II

Rapsi koristamine võib olla üsna tülikas. Varred on põimunud ning kaunad pudenevad kokkupuutel lõiketeraga.

See heedripikendus vähendab kadusid kuni 30kg hektarilt, seega tasub ennast lühikese ajaga ära. Paigaldamine on lihtne, tööriistu pole tarvis.

Kaldtranportöör

Kaldtranportöör

Ükskõik kui raskelt koristatav teie saak on, suure tootlikkusega kaldtransportöör muudab saagi ühtlaseks matiks tagades rootorile ideaalse etteande.

Maksimaalne nähtavus

Nähtavalt parem
Pikk kaldtranportöör tagab väga hea nähtavuse heedrile ja selle lõikekõrgusele ilma, et oleks vaja ettepooole kummarduda.

Lihtne seadistada

Lihtne seadistada
Kaldtrasortööri kaldenurk on seadistatav, et sobituda erinevate rehvimõõtude, koristatavate kultuuride ning koristustingimustega.

Multicoupler kiirühendus

Multicoupler kiirühendus
Heedri külgeühendamine ei saa enam lihtsam olla.

Peksusüsteem

Peksusüsteem

Ennast tõestanud W-seeria on üle maailma tuntud töökindluse ning effektiivsusega. Töökindla klahvpuistur-tehnoloogiaga on kombineeritud suur tootlikkus, suurepärane tera ja põhu kvaliteet, ükskõik millised on koristustingimused.

Lihtne, töökindel tehnoloogia

Lihtne, töökindel tehnoloogia
Kogu peksusüsteem on loodud võimalikult lihtsana, kuid parima kvaliteetdi saavutamiseks. Tänu suurelele aktiivsepareerimispinnale, suudab W-seeria sammu pidada konkurentidega, kes kasutavad märksa keerukamaid lahendusi.

 • 1.50 m2 on aktiivsepareerimispind 5-klahvilistel W-seeria kombainidel
 • 1.80 m2 on aktiivsepareerimispind 6-klahvilistel W-seeria kombainidel 

Peksusüsteem

Peksusüsteem
Suure peksutrumli ja peksukorvi seadistamine erinevate kultuuride jaoks on väga lihtne. Saagimati ning peksutrumli kiiruste erinevus tagab põhjaliku separeerimise.

Biiter

Biiter
Suure diameetriga biiter tranpordib materjali õrnalt, kuid jätkab separeerimisprotsessi. Seadistatav peksukorvi pikendus suurendab separeerimispindala.

Klahvpuisturid

Klahvpuisturid
Pikad, 11-astmelised klahvpuisturid tagavad suurepärase separeerimise ka rasketes tingimustes, väga hea põhukvaliteedi ja väikese kütusekulu.

Power Separaator

Power Separaator
Power Separaator on unikaalne lahendus terade kättesaamiseks põhumassi seest. Eelised on muljetavaldavad eriti niisketes oludes.

Puhastussüsteem

Puhastussüsteem

Meie “Quadra-Flo” puhastussüsteem on ideaalne kõrge saagiga kultuuridele. See tagab kõrge terakvaliteedi ning saab hakkama ka suurimate materjalikogustega.

Seadista ja unusta

Seadista ja unusta
”Quadra-Flow” tagab puhta teraproovi minimaalse seadistamisega. See on nii effektiivne, et võid seadistused hommikul paika panna ning need seadistamise kogu päevaks unustada.

Tugevdatud teod

Tugevdatud teod
Teod tulevad kergusega toime ka kõige suuremate saagikustega, tagades ühlase puhastussõela koormatuse. Sügavad teopõhjad tagavad ühtlase materjali jaotumise puhastussüsteemis isegi kallakutel.

Neli ventilaatorit

Neli ventilaatorit
Neli “Dual-Flo” puhastusventilaatorit puhuvad pidevalt kahes suunas õhku, mis eemaldavad aganad. Suur õhusurve vahe puhub ära prahi, kuid terad langevad sõelale.

Eelpuhasti

Eelpuhasti
See jõuline lahendus eemaldab 25% aganatest ning separeerib 1/3 teradest, vähendades puhastussõela koormust.

Eraldamine, mis tehtud lihtsaks

Eraldamine, mis tehtud lihtsaks
Puhastussõela elektriline seadistamine (valikvarustus) teeb seadistamise lihtsaks.

Terade käitlemine

Terade käitlemine

Kuni 10000 liitrise mahutavusega terapunkrid on täpselt sobivad W-seeria kompromissitu jõudlusega. Elektriliselt avanevad luugid teevad mahutavuse võimalikult suureks ning suur laadimistigu täidab punkri ääreni. Elektrohüdrauliline väljalaadimisteo ülekanne teeb käivitamise sujuvamaks ning elimineerib rihma libisemised.

Power Boost
W Seerial on samuti John Deere eksklusiivne Power Boost süsteem; see elektrooniline mootori kontrollsüsteem tagab 34 lisahobujõudu kui seda peaks tarvis minema.)

Kaamera

Kaamera (valikvarustus)
Valikvarusutsena on võimalik paigaldada kaamera kombaini taha, terapunkrisse või väljalaadimisteole – nähtavus on tagatud.

Koristusjääkide käitlemine

Koristusjääkide käitlemine

Kui koristusjäägid on tarvis purustada ning effektiivselt laotada, siis meil on lahendus. “Fine Cut” põhupeenesti tagab hästi peenestatud materjali, mis laotatakse ühtlaselt ka kõige laiema heedri laiuselt. See teeb W-seeria sobivaks, kui kasutatakse minimeeritud mullaharimist.

Elektriliselt seadistatavad suunajad

Elektriliselt seadistatavad suunajad
See lahendus aitab kombaineritel tagada ühtlane laotamine risttuules ning künklikes tingimustes. Kombainer saab materjali laotamist suunata kas vasakule või paremale otse kabiinist.

Suurepärane põhukvaliteet

Suurepärane põhukvaliteet
Ükskõik kas kasutate põhku söödaks või allapanuks – enam paremaks minna ei saa. Uue W-seeria kombainiga näete põhukvaliteeti, mis tundub uskumatu.

Aganate eemaldamine

Aganate eemaldamine
Aganalaotur võimaldab laotada aganad eraldi kombaini küljele samala ajal, kui põhk kogutakse vaalu. Ideaalne neile, kes kasutavad põhku allapanuks.

Mootor

Mootor

W-seeria on varustatud parima mootoriga, mis oleme kunagi ehitanud: turbolaadimisega 6-silindriline John Deere PowerTech PSX. W660 mudelil on kasutusel 9l versioon, mis tagab 273 kW (365hj)*.

Hobujõud, millele võid kindle olla

Hobujõud, millele võid kindle olla
Imekspandava jõu saladus peidub kahes turbolaadijas (1 fikseeritud, 1 muutuva geomeetriaga) ning kõrgsurvega Commonrail süsteemis. Suure võimsusega jahutussüsteem parandab samuti mootori tööomadusi. See on tugev tööloom ning ei vea sind alt!

TIER IIIB, tehtud lihtsaks

TIER IIIB, tehtud lihtsaks
Uus PowerTech PSX on nii hea, et vastab III B emissiooninormidele iseenesest. Kõik mida tarvis on diisel – AdBlue vajadus puudub.

John Deere lisavõimsus

John Deere lisavõimsus
Mootori võimsus suureneb kui mootori koormus läheb suuremaks. See kuulus John Deere lisavõimsussüsteem teeb rasketes tingimustes koristamise lihtsaks. Lisaks on olemas lisavõimsus, kui terapunkri tühjakslaadimine toimub käigu pealt. Eksklusiivselt John Deere’il!

Käigukasti valikud

Käigukasti valikud

Kolmekäiguline manuaalse lülitusega käigukast on töökindel ka aastate pärast.

Käiguvahetus on tehtud lihtsaks 
Meie uus 3-käiguline “Push Button Shift” käigukast teeb käiguvahetuse lihtsaks. Käiguvahetuseks peatage masin, valige soovitud käik nupuvajutusega ning kombain teeb ülejäänu.

Mugavus

Mugavus
Omadustega nagu automaatne parkimispidur, teeb uus käigukast masina kasutamise lihtsamaks. Kohe, kui juhtkang on neutraalasendis, rakendub parkimispidur – mugav kasutada ja väldib masina tagasiveeremised kallakutel.

Hillmaster

Hillmaster

Künklik maastik on kombaineritele raske – vili vajub ühele puhastussüsteemi küljele ning võivad esineda suuremad kaod. Hillmaster lahendab mõlemad probleemid.

Tasase põllu tootlikkus

Tasase põllu tootlikkus ka kuni 22% kallakutel
HillMaster töötab koos SlopeMaster süsteemiga, et kompenseerida kuni 22% kallakud. SlopeMaster kompenseerib kuni 7% kallakud ning Hillmaster kuni 15% kallakud, hoides kombaini loodis, kuigi tegelikult sõidate kallakul.

Täida terapunker ääreni

Täida terapunker ääreni
Kuna terapunker on loodis, saab selle ääreni täis laadida ning teha vähem peatusi tühjakslaadimiseks. Parandatud külgsuunaline kaalujaotus tagab parema kontakti maapinnaga ning masin on stabiilne. Samuti on kombainerid pika päeva vältel vähem väsinud.

JDLink

JDLInk

Need veebipõhised telemaatialahendused annavad reaalseid vastuseid masinapargi kohta ning aitavad lahendada suurimaid väljakutseid.

 • Masina asukohta – millisel põllul ja täpselt kus kohas on masinad?
 • Masinate jälgimine– kus ja millistel põldudel on masinad töötanud ja mida ning kui palju on koristatud?
 • Geopiirangud– kuidas kaitsta masinat väärkasutuse või varguse vastu?
 • Hoolduse planeerimine – millal on järgmine regulaarne hooldus ja millal on parim aeg seda teha?
 • Kütusekulu – kui palju kütust operaatorid erinevatel töödel kulutavad?
 • Masina töötunnid – kui palju aega kulus põllu koristamiseks või teenustöö tegemiseks?
 • Koristusnäitajad – kuidas masinate tootlikkust jälgida ja optimeerida?
 • Operaatorite juhendamine – kas juhid vajavad rohkem juhendamist? 

JDLink Harvest moodul

JDLink Harvest moodul
Kombineerides masina ja saagi andmed annab JDLink Harvest moodul käigu pealt jälgida masina seadeid, saagikust, läbilaskevõimet jne. Saate võrrelda erinevaid masinaid ning printida detailseid raporteid. Peale selle annab JDLink Harvest moodul mobiilselt teada kas masinad seisavad põllul oodates haagist või kütust ning seda kõike reaalajas. See on esimene süsteem mis on disainitud ettevõtte juhtidele, kes on pidevalt liikvel.

ServiceAdvisor Remote

ServiceAdvisor Remote
Aga on veel üks JDLinki omadus ja see on Service Advisor Remote. Sinu lahkel loal on sinu edasimüüjal võimalik kaughalduse teel sinu masinale ligi pääseda. Seega kui masinal on midagi viga saab hoolduspersonal vaadata sinu masina veakoode. Hoolduspersonal saab teha ka tarkvara uuendusi ja diagnostikat, et kindlustada võimalikult lühike aega vea diagnoosimisele. Kui edasimüüjal on kliendi luba saab näha ka masina asukohta. Ei ole tarvis seletada, millisel põllul masin täpselt on. Kõik selleks, et tagada masina normaalne töö ja anda otsuste tegemiseks õiget infot.

AutoTrac

AutoTrac

Meie satellidipõhine käed-vaba AutoTrac süsteemiga on iga töökäik tehtud kogu heedri täisulatuses. See vähendab ülekatet kuni 90% - isegi öösel ning pärast pikki tuned rooli taga. Kuna kombain roolib ise on kombaineril rohkem aega tegeleda masina tootlikkuse maksimeerimisega.

AutoTrac RowSense maisi jaoks

AutoTrac RowSense maisi jaoks
See moodul annab teile sama tootlikkuse ka maisi koristusel. Andurid heedril annavad reaalset infot maisiridade jälgimiseks (RowSense). Kui heedri anduri signal kaob, võtab juhtimise üle AutoTrac. Koos töötades kindlustavad need kaks süsteemi maksimaalse tootlikkuse ja täpsuse.

 

W Seeria

 W-Seeria
Vata Videot

*Maksimaalne mootori võimsus

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com