800 seeria

03_09_1_540105_n_426x288

Kogurid, mis suurendavad tootlikkust.

  • Tänu rullipressi väga laiale suule ja materjali ülevoolutehnoloogiale on HiFlow kogur (laiusega 2,0 m ja 2,2 m) eriti suure läbilaskevõimega, eelkõige kuiva materjali korral.
  • 2,0 m ja 2,2 m laiuseid RotoFlow kogureid iseloomustab suur pöörlemissagedus ning rootori suur läbimõõt. Allalastav põrand ummistuste kõrvaldamiseks võimaldab palle pressida seisakuteta.
  • 2,0 m ja 2,2 m laiune universaalne kogur MaxiCut, millele on võimalik paigaldada 14 või 25 eelpeenestusnuga, tagab esmaklassilise tootlikkuse ja materjali kvaliteedi. 

 Suurepärased tööomadused.

  • Kuus laia rombilise mustriga linti hõlmavad 91% rullipressi laiusest, mis vähendab saagikadusid ja lihtsustab rulli südamiku vormimise alustamist.
  • Puhastustigu hoiab lindid puhtad. Nii ei vähene lintide haarduvus kunagi, isegi mitte märja materjali töötlemisel.
  • Kaks standardset rullikut tagavad vajaliku tugevusega surve. Lisavarustusse kuulub ka kolmas rullik intensiivseks silorullide pressimiseks.

Sellised peavadki rullid olema.

  • Spetsiaalse konstruktsiooniga rullikamber kontrollib sujuvalt rulli liikumist.
  • Sujuvalt reguleeritav pehme südamiku funktsioon desaktiveerib lintide pingutamise, kuni rull on saavutanud seadistatud läbimõõdu. Nii saab materjal õhku ja kuivab paremini. Tänu sellele on rulli ka lihtsam hiljem avada ja loomadele ette anda.
  • Väga vastupidav pingutushoob ja hüdrosilindrid tagavad veel parema kvaliteedi ja suurema mahuga rullid, mille läbimõõt on 0,6–1,8 m.

Põhipunktid

Kliki sind huvitaval tooteomadusel, et rohkem infot saada!

Kogurite valikud: RotoFlow

Meet our pickups RotoFlow

Väga mitmekülgne kogur. Kuumtöödeldud rootori sõrmed tagavad ühtlase jaotumise nii märja kui kuiva materjali korral. Tulemuseks on ühtlase kuju ja tihendusega ruloonid. Saadaval 8X4 ruloonpressidele.

 

HiFlow

HiFlow

Piidega sööstmissüsteem minimeerib traktori võimsusvajaduse ja on sobivam õrnade kultuuride jaoks. Seetõttu eelistatakse HiFlow kogurit näiteks põhu ruloonimisel. Saadaval 8X2 ruloonpressidele.

 

MaxiCut 14

MaxiCut 14

Väga populaarne söötmissüsteem ruloonsilo valmistajatele. Rootori topeltpiid suruvad materjali läbi teravate nugade, et saada ideaalne 80mm hekslipikkus. Saadaval 8X4 ruloonpressidele.

 

Vedrukaitsega lõikenoad

Spring loaded knives

Optimaalne kaitse isegi kivistel põldudel.

Vaalusurverull

Pick-up roll compressor

 

Parandab materjalivoogu masinasse – eriti vajalik kui vaalud on suured.

Usaldusväärne rulooni moodustamine

Reliable bale formation

Kuus teemantmustriga rihma katavad üle 90% rulooni laiusest, mis minimeerib materjali kaod ja tagab ühtlase rulooni moodustumise. Puhastustigu hoiab rihmad puhtana, et oleks võimalik töötada ka märgades tingimustes.

 

Lihtne jõuülekanne

Rugged Driveline

Lihtne jõuülekandesüsteem on usaldusväärne ja vähese hooldusvajadusega. Tugevdatud ajamiketid ja uus reduktor saavad hakkama suure tootlikkusega.

 

Automaatne määrimine

Automatic lubrication

Automaatne kettide õlitus ja tsentreeritud määrdeniplid säästavad aega ja vaeva.

 

Sidumissüsteem

Binding System

Võite valida kahe sidusmissüsteemi vahel: nöörsidumine või võrguga sidumine. CoverEdge võrk ulatub üle rulooni servade, andes ruloonile parema kuju ja parema kaitse ilmastikutingimuste eest.

 

Lihtsasti kasutatavad juhtmonitorid

Easy To Use Monitoring System

Valikus on BaleTrak Easy, BaleTrak või GreenStar 1800 juhtmonitor, mis võimaldab kasutada traktor-haakeriist automaatikat 864 ISOBUS mudelil.

 

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com