• Seiklusteks valmis?

  Gator vabaajasõiduk

 • Täiskäigul edasi!

  Gator töösõiduk

 • Sobiv liiklusvahend jahimeestele

  Gator töö- ja vabaajasõidukid

 • Täiskäigul edasi!

  Gator töö- ja vabaajasõiduk

 • Tugev abimees

  Gator töö- ja vabaajasõidukid

Gatorid

Gator töö- ja vabaajasõidukid on vastupidavad, töökindlad ja kvaliteetsed.

Gator rallitab

Raskesti läbipääsetavad metsateed, kallakud ja järsakud... John Deere Gator universaalsõidukid on aasta aastalt tõestanud, et suudavad liigelda ka kõige ekstreemsemates kohtades. 

Gatoriga sõitmine on lihtsalt fun! Nad ideaalsed sõidukid, kui oled jahi-või kalamees, metsaomanik või loomakarja kasvataja. Tule testsõidule ja veendu selles ise!

 

 

 Gator HPX

 

Gator HPX

Masinal on 635 kg kandevõime, neljarattavedu ja poolsõltumatu vedrustus. Kliirens on hea isegi täislaadungiga ja tänu hüdrovormitud raamile on ka stabiilsus suurepärane. Võimas diiselmootor tagab kiiruse kuni 40 km/h. Standardvarustuses on turvaraam-varikatus ja mugav 3-punkti turvavöö, nagu autodel. Tänu 454 kg kandevõimele saavad ka rasked koormad veetud kerge vaevaga.

 

 

 

    

  Pro Gatorid

Pro Gator

Muljetavaldava kandevõimega 1535 kg töö- ja vabaajasõiduk ProGator on tõeline raskekaalumeister. Samas on masin tänu roolivõimendile ja väikesele pöörderaadiusele liikuv ja kergesti juhitav. Kuna paindlikkus on alati eelis, sobib sõiduk mitmeks erinevaks toiminguks. Proovige ja te näete! ProGator on ideaalne sõiduk spordiväljakute ja golfiradade hooldajatele.  

 

 

 

 XUV 550

XUV 550

Võimsa V2-mootori, neljarattaveo, täielikult sõltumatu vedrustuse ja laia lisavarustuse valikuga Gator on töö- ja vabaajasõidukite keskklassis jõudluse ja suutlikkuse poolest ületamatu. Mootoril ja CTV käigukastil on õhu sissevõtuavad kõrgel, et vesi ega praht sisse ei pääseks, mis aitab vältida ülekuumenemist. Autolaadne armatuurlaud, jalgadepedaaliga seisupidur ja küllaldane pakiruum tagavad sõidumugavuse.

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com