Nullpöörderaadiusega Ztrak

 • Suurepärane manööverdusvõime

  Niida mugavalt puude ja põõsaste ümbruses.

 • Säästa aega

  360 kraadine pööramisvõime teeb manööverdamise lihtsaks ja kiireks

Nullpöörderaadiusega Ztrak

 Ztrak nime ja oleku poolest

Suure kiirusega niitmine oli varem vaid professionaalidele. Nüüd muudavad meie nullpöörderaadiusega Ztrak murutraktorid selle töö kõigi jaoks kiiremaks, lihtsamaks ja sujuvamaks.

 •  

  Manööverdavus

   Manööverdusvõime

   Ztrak seeria pakub kohapealset manööverdust, et saaksite lihtsa vaevaga kiiresti niita ka kõige nõudlikematest kohtadest.

 •  

  Kvaliteet

   Kvaliteet

  Ztrak seeria murutraktorid on ehitatud tugevast terasest pakkudes vastupidavust ja pikaealisust. Koos esirataste ja suurte tagumiste veoratastega võimaldab see sujuvamat sõitu, suurenenud veojõudu ja suuremat juhtimismugavust.

 •  

  Hooldus

   Lihtne hooldada

  Hoolduse tegemine on lihtne tänu mootori tõsteplatvormi funktsioonile - filtri ja lõiketera vahetamine on kiire ja oled hooajaks valmis vaid leotud minutitega. Vajalikud varuosad leiad kohaliku edasimüüja juurest.

 •  

  Time-Saving Manoeuvrability EZtrak Series

   Ajasäästlik manööverdamine

  Suure kiirusega niitmine oli varem vaid professionaalidele. Nüüd on kiirus, hea manööverdusvõime ja juhtimislihtsus igaühe keäulatuses tänu meie Ztrak murutraktoritele. Kiire niitmine ei tähenda aga niitmistulemuse kvaliteedi vähenemist - pigem vastupidi!

Vaata lisaks

Lisainfo

Leia lisainfot toodete kohta kõrvalasuvast menüüst

Mugavus

Mugavus

Ztrak murutraktoritel on pehme käetugedega iste, mis annab juhile pikal tööpäeval lisamugavust. Istme kõrgus tagab hea nähtavuse ning manööverdamine intuitiivsete juhthoobadega on mugav.

Niiduseade

Niiduseade

 Ztraki niideseade tagab tõhusa ja täpse niidutulemuse. Niiduseadme sügavus The deep design of the mower deck lifts the grass high to provide the best finish, whilst the smooth underside prevents grass build up and delivers an even clipping dispersal. A wash port facility allows connection of a garden hosepipe to automatically clean the deck and ensure optimum performance every time.

Mootor

Mootor

Võimas kahesilindriline mootor pakub tugevat jõudlust niitmiseks, multšimiseks või niidusaaduste kogumiseks. Easy starting is guaranteed through electronic ignition whilst fuel efficiency and power are supported through the overhead valve design.

Maksimaalne manööverdamisvõime

Manööverdavus

Tänu väiksele pöörderaadiusele (ainult 58,5cm) saad sa niita lähemalt, manööverdada lihtsamalt ja saad minna kuhu sul on tarvis minna. Kiire manööverdamine niitmisel hoiab kokku aega.

 

 

Kvaliteet

Kvaliteet

Ztrak murutraktorid on ehitatud tugevale ning kindlale raamile, mis tagab sujuva ja mugava töötamise. Koos pööravate esiratastega ja laiade tagaratastega naudid sujuvat sõitu ning kasutusmugavust.

Lihtne hooldada

Hooldus

Hoolduse tegemine on lihtne tänu mootori tõsteplatvormi funktsioonile - filtri ja lõiketera vahetamine on kiire ja oled hooajaks valmis vaid loetud minutitega. Vajalikud varuosad leiad kohaliku edasimüüja juurest.

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com