Küpsiste kasutamise

Küpsiste kasutamise põhimõtted ja seaded

Veebisaidi omanik on JOHN DEERE (edaspidi: meie).

KÜPSISTE KASUTAMINE

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mida hoiame teie arvuti veebilehitsejas või kõvakettal. Küpsised sisaldavad teavet, mida edastatakse teie arvuti kõvakettale.

Meie veebisait ja mobiilirakendused kasutavad küpsiseid, et eristada teid teistest kasutajatest. Küpsiste liigid, mida kasutame, on toodud allpool. Küpsised aitavad meil tagada teile meeldiv külastuskogemus ning võimaldavad teil kasutada meie teenuseid ja meil oma saiti paremaks muuta. Nad aitavad meil kohandada veebisaiti spetsiaalselt teie jaoks ja võimaldavad tuvastada teatud liiki pettust.

Sageli kasutame küpsiste ja muude vahendite abil kogutud teavet üksnes isikustamata kujul, viitamata isikuandmetele. Näiteks kasutame veebisaidi külastajate kohta kogutud teavet selleks, et oma veebisaite optimeerida ja mõista veebiliikluse seaduspärasid.

Kogume küpsistest ja muudest tehnoloogiatest mitut liiki teavet. Näiteks võime koguda teavet seadme kohta, mida kasutate meie veebisaidi külastamiseks, teie seadme operatsioonisüsteemi liigi, veebilehitseja liigi, domeeni ja muude süsteemi seadete kohta, samuti keele kohta, mida teie süsteem kasutab, ning teie seadme asukoha riigi ja ajavööndi kohta. Meie serverite logid võivad salvestada ka teie internetti siseneva seadme IP-aadressi või tuletist. IP-aadress on ainulaadne tunnus, mida seadmed kasutavad selleks, et teineteist internetis tuvastada ja teineteisega internetis suhelda. Me võime koguda teavet veebisaidi kohta, millelt te sellele saidile tulite, ja veebisaidi kohta, kuhu te meie saidilt lahkusite.

Me võime kasutada küpsiseid seoses geograafilise asukoha määramise teenustega [LINK ERAELU PUUTUMATUSE PÕHIMÕTETELE].

Saidi kasutamist jätkates annate meile küpsiste kasutamiseks nõusoleku.

KASUTATAVATE KÜPSISTE LIIGID

KOHUSTUSLIKUD KÜPSISED

Need küpsised on vähim, mida on vaja selleks, et sait korralikult töötaks. Näiteks kasutame kohustuslikke küpsiseid, kui esitate tellimuse meie veebisaidi kaudu või kui tutvute teabega toote kohta meie veebisaidi kaudu.

EELISTUSED JA ANALÜÜS

Neid küpsiseid kasutatakse veebilehitsemiskogemuse parandamiseks.

Eelistustega seotud küpsised võimaldavad meie saidil korrektselt töötada. Näiteks kasutame eelistustega seotud küpsiseid selleks, et jätta meelde teie keele-eelistus või muu tehtud valik.

Analüüsiküpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad meie saiti kasutavad (nt lehed, kuhu külastajad kõige sagedamini suunduvad, ja lehed, millelt nad tulevad). Seda teavet kasutatakse vaid selleks, et parandada meie saidi toimimist. Veebisait:

  • hoolitseb ka selle eest, et ta näeks järjepidev välja;
  • kogub andmeid saidi kasutamise kohta, et parandada kasutajakogemust.

Meie kasutustingimused sõltuvad ka Google’i kehtivatest küpsiste kasutamise põhimõtetest, mille leiate siit: http://www.google.com/intl/et/policies/.

 

SOTSIAALMEEDIA

See veebisait võimaldab teil ühenduda sotsiaalvõrgustikega, nagu Facebook ja Twitter. Näiteks saate linkida meie veebisaidile või kuvada meie veebisaidil pakutavaid tooteid ja teenuseid.

Sotsiaalmeedia küpsised pärinevad sellistelt organisatsioonidelt nagu Facebook ja YouTube. Nad salvestavad teavet selle kohta, mitu korda videot on vaadatud või võimaldavad jagada linki. Kontrollige pakkuja veebisaidi isikuandmete kaitse tingimusi, küpsiste kasutamise põhimõtteid ja oma isikuandmete kaitse seadeid.

 

REKLAAM

Need küpsised võimaldavad meil ja valitud partneritel koostada just teile mõeldud reklaame.

Reklaamküpsiseid kasutatakse selleks, et edastada teile huvipakkuvamat reklaami. Neid kasutatakse ka selleks, et piirata arvu, mitu korda teile reklaami näidatakse, ja aidata teil mõõta reklaamikampaania efektiivsust. Neid küpsiseid pannakse meie saidile vaid meie loal. Nad mäletavad, et külastasite meie saiti, ja seda teavet jagatakse teiste organisatsioonidega (nt reklaamijatega). Need küpsised on sageli seotud reklaamijate pakutava saidi funktsionaalsusega. Need kolmandatest isikutest reklaamifirmad ei tohiks selle protsessi käigus koguda isikuandmeid ja me ei avalda neile selle protsessi käigus isikuandmeid.

KOLMANDATE ISIKUTE KÜPSISED

Veebisait kasutab flash-küpsiseid (nim. ka kohalikeks jagatud objektideks), Microsoft Silverlight’i ja muid sarnaseid tehnoloogiaid, et isikustada ja võimendada teie veebikogemust. Adobe Flash Player on rakendus, mis võimaldab kiiret dünaamilise sisu (nt videoklipid ja animatsioonid) arendamist. Flash-küpsised (ja sarnased rakendused) kasutavad tehnoloogiat, et jätta meelde seaded, eelistused ja kasutus, mis sarnanevad veebilehitseja küpsistele, ent neid hallatakse veebilehitsejaga võrreldes teistsuguse liidese kaudu. Flash- ja Silverlight-küpsiste haldamise kohta saab teavet Adobe’i ja Microsofti veebisaitidelt.

Veebimajakad on veebilehtedele või e-kirjadesse paigutatud väikesed graafilised kujundid, mis võimaldavad meil kindlaks teha, kas tegite teatud toimingu. Kui külastate neid lehti või avate e-kirja või klõpsate sellel, saadab veebimajakas selle toimingu kohta teate. Need vahendid võimaldavad meil mõõta reaktsiooni meie sõnumitele ning parandada veebilehti ja reklaami.

KÜPSISTE SEADETE MUUTMINE [LINK SEADETELE]

Küpsiste seadeid saate muuta ülaltoodud lingi kaudu. Kui küpsised blokeerite, võib see piirata veebisaidi funktsionaalsust ja juurdepääsu veebisaidile.

Eraelu puutumatuse ja andmekaitsepõhimõtted

Tutvuge meie eraelu puutumatuse ja andmekaitsepõhimõtetega, et mõista, kuidas me veebisaidil kogutavaid isikuandmeid kasutame.

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com