R seeria esilaadurid

 • Tõstame panuseid

  John Deere R seeria esilaadurid sobivad suurepäraselt 6M,6R või 6MC/RC traktoritega.

 • Tõstame panuseid

  John Deere R seeria esilaadurid sobivad suurepäraselt 6M,6R või 6MC/RC traktoritega.

 • Tõstame panuseid

  John Deere R seeria esilaadurid sobivad suurepäraselt 6M,6R või 6MC/RC traktoritega.

R seeria esilaadurid

 Panuste tõstmine: John Deere’i R-seeria esilaadurid

John Deere’i R-seeria laadurid sobivad ideaalselt teie 6M-, 6R- või 6MC/RC-traktorile. Nende konstrueerimisel, valmistamisel ja katsetamisel on järgitud samu rangeid standardeid nagu meie traktoritegi puhul. Need ühilduvad John Deere’i eesmiste haakeseadmetega, töötavad usaldusväärse täpsuse ja vastupidavusega ning võimaldavad suurepärast igakülgset nähtavust asukoha täpseks määramiseks.

 

Loodud kestma

Kinnitusraami kujundust ja laaduri kinemaatikat on optimeeritud, et hõlpsalt kanda raskeimaid koormaid, takistamata esirataste pöördenurka ja juurdepääsu traktori hoolduspunktidele.
Pöördetappidel on ekstsentriline kujundus, samal ajal kui puksid on loodud toime tulema suunatud koormustega, ning neid saab hõlpsalt välja vahetada. John Deere’i esilaadurite head kvaliteeti peegeldab nende pikk garantiiaeg ja pikad hooldusvälbad.

 •  

  Multiple levelling options

   

  Mitu nivelleerimisvõimalust

  Meie uutel John Deere’i R-seeria laaduritel on mitu nivelleerimisvõimalust:

  • - hüdrauliliselt isenivelleeriv (HSL);
  • - mehaaniliselt isenivelleeriv (MSL);
  • - mitte-isenivelleeriv (NSL);
  • - elektrooniliselt isenivelleeriv (ESL).
 •  

  Unobstructed view

   

  Takistusteta väljavaade

  Tänu rippuvale nivelleerimishoovale ei segata operaatori vaatevälja. Mööda laaduri võlle edastatakse rohkem võimsust, võimaldades suuremaid pöördenurkasid.

 •  

  Safe, easy mounting

   

  Ohutu ja lihtne kinnitus

  Kinnitamine ei saaks olla kiirem, ohutum ega mugavam tänu masti sisseehitatud automaatse kinnituse patenteeritud isesobituvale ujuvsüsteemile.

   

 •  

  Effortless locking

   

  Hõlbus lukustus

  Olenemata sellest, kas töötate koppade, kahvlite, haaratskoppade, heinapalli harklaadurite või tõstukitega, meie patenteeritud automaatkinnitussüsteem võimaldab Euro-standardi kohaselt lukustada automaatselt igasuguse tööorgani.

Masti automaatne kinnitus

Loader lights

Meie esilaadurite kinnitamine ei saaks olla kiirem, ohutum ega mugavam tänu masti sisseehitatud automaatse kinnituse patenteeritud isesobituvale ujuvsüsteemile. Peate lahkuma kabiinist ainult korra. Traktori ja laaduri lahtiühendamine on sama lihtne.

 

Tööorgani automaatne kinnitus

Loader lights

 

Olenemata sellest, kas töötate koppade, kahvlite, haaratskoppade või heinapalli harklaaduritega, meie automaatkinnitussüsteem võimaldab lukustada automaatselt igasuguse John Deere’i tööorgani. Ka lukust avamine on lihtne, tänu mugavalt paigutatud vabastushoovale.

 

Rippuv nivelleerimishoovastik

Loader lights

 Meie esilaaduri hoovastiku nutikas geomeetria pakub mitut praktilist eelist. Kuna nivelleerimishoovastik on rippuv, ei sega see operaatori vaatevälja. Samuti edastab see rohkem võimsust mööda laaduri võlle, tagab hõlpsa juurdepääsu hoolduseks ja võimaldab suuremaid pöördenurki.

Elektrooniline isenivelleerimine (ESL)

Electronic Self-Levelling

 

Tavalise mehaanilise või hüdraulilise isenivelleerimise valikuvariandi ESL-i juurde kuulub esilaaduri tööorganite elektrohüdrauliliselt käitatav isenivelleerimissüsteem. See on John Deere’i neljapunktilise algasendisse naasmise (return to position, RTP) süsteemi toimimise oluline tingimus. ESL-standardpaketti kuulub mitte-isenivelleeriv (NSL) laadur koos elektroonilise isenivelleerimise (ESL) ja algasendisse naasmise (RTP) süsteemiga. ESL-lisapakett sisaldab mehaaniliselt isenivelleerivat (MSL) laadurit koos ESL- ja RTP-süsteemiga.

 

 

See intuitiivne lahendus vähendab suuresti operaatori väsimust, parandab paralleelse liikumise täpsust ja samas tagab tootlikkuse minimaalse korrigeerimisvajadusega.

Seadistamine toimub laaduri juhtkangi ning CommandCenteri (ainult mudelil 6R FT4) ekraani abil. CommandCenteri kaudu saab ESL-i ka välja lülitada, kui operaator soovib töötada ilma nivelleerimisfunktsioonita.

Uus neljapunktiline algasendisse naasmise (RTP) süsteem

New 4-point Return To Position (RTP)

 

RTP aktiveerimisel elektroonilise juhtkangi abil (ainult mudelil 6R FT4) naasevad laadur ja tööorgan automaatselt eelseadistatud asendisse. Tänu uue põlvkonna RTP-le saab operaator nüüd programmeerida neli kõrgust ja neli nurka. RTP toimib koos ESL-iga, tagades täpsema töö, olenemata sellest, milline tööorgan on ühendatud.

 

Laaduri vedrustus

Loader suspension

 

Teie John Deere’i traktori sujuvat tööd saab tõhustada meie esilaaduri vedrustusseadme abil. Selle tõhus summutusvõime kaitseb nii materjali mida käitlete kui ka teie traktorit ning suurendab operaatori mugavust teel sõites. Selle saab aktiveerida ja välja lülitada laaduri mehaanilise juhtklapiga (M-LCV) varustatud traktori juhtkangil oleva vedrustusnupu abil või laaduri elektroonilise juhtklapiga (E-LCV) varustatud traktorite elektroonilise juhtkangi abil.

 

Laaduri tuled

Loader lights

John Deere’i laaduri spetsiaalsed tuled tagavad pideva ja usaldusväärse valgustuse, mida vajate töötamisel pimedas või halva nähtavuse korral. Meie lambid sobivad ideaalselt ja pakuvad ka erakordset väärtust.

 

Tööorgani hüdrauliline vabastamine

Hydraulic Implement Unlatching

 

Kabiinis olev lüliti võimaldab operaatoril tööorgani vabastada ilma kabiinist lahkumata. Vajaduse korral saab seda siiski ka käsitsi vabastada. Tegemist on lihtsa süsteemiga, mis kasutab lukustamiseks ja lukust avamiseks gaasiakumulaatori ja õlisurve kombinatsiooni.

 

Kandurite valik

Carrier choices

 

John Deere pakub ainulaadset kombineeritud süsteemi, mis tuleb ühe kanduri ulatuses toime nii Euro-standardi kui ka muude ühendamisstandarditega. Standardne Euro-kandur, mida tarnitakse koos John Deere’i esilaaduriga otse tehasest, sobib kõikide Euro-standardile vastavate tööorganitega, mis võivad teil juba olemas olla. Kombineeritud Euro-/SMS-kandur töötab hästi nii Euro- kui ka SMS-tööorganitega. Meie kombineeritud Euro-/MX-kandur on ülima mugavuse tagamiseks kõik, mida on Euro- või MX-seadistuses töötamiseks vaja. Ümber konfigureerida saab käsitsi, aga ilma tööriistadeta ühe minuti jooksul.

 

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com