• S-seeria kombainid

  Saagikoristus rekordkiirusel!

 • S-seeria kombainid

  Viljakoristus järeleandmisi tegemata - isegi kallakutel

 • S-seeria kombainid

  Maailma juhtiv tehnoloogia

 • S-seeria kombainid

  Maksimaalne haardumine kõikides oludes

S-seeria

Saa osa tulevikust.

Kui vajate maksimaalset tootlikkust, vajate S-seeriat.  
S -seeria klantsitud välimuse varjus on iga element disainitud maksimaalse tootlikkuse saavutamiseks.

 • Uus “Variable Stream” Rootor – kõige uuenduslikum peksusüsteem turul
 • Ergonoomiline Premium Kabiin
 • Tugev ja tulemuslik – rohkem intelligentseid lahendusi 

Uus S-seeria võimaldab koristada tõhusamalt ja mugavamalt kui kunagi varem.

 •  

  Uus “Variable Stream” Rootor

   Uus “Variable Stream” rootor

  Uue disainiga “Variable Stream” rootor tõstab märkimisväärselt tootlikkust ning parandab põhu kvaliteeti. Kuna vähendatud on rootori koormatust ja jõutarvet, siis säästate ka kütuse arvelt.

 •  

  Premium Kabiin

   Premium Kabiin

  Uus Premium kabiin pakub rohkem ruumi ja mugavust kui kunagi varem. Kõik juhtseadised on kergesti leitavad ja käsitsetavad, muutes pikad koristuspäevad lihtsamaks.

 •  

  Tasemel jäätmekäitluse võimalused

   Premium põhupeenesti 

  Valik peenestamise või põhu vaalutamise vahel tehakse nupuvajutusega kabiinist. Effektiivne materjali laotuslaius on kuni 12 meetrit!

Põhiomadused

 Uus S-seeria on tulvil häid lahendusi, mis tõstavad teie tootlikkust ja tõhusust, vähendades samal ajal ka saagikoristuse kogukulu. Vajuta all olevale omadusele lisateabe saamiseks!

Lisavõimsusega kaldtransportöör: täiuslik materjali pealevool ja peksmine juba algusest peale

Xtra Capacity Feederhouse

 Tugev S-seeria kaldtransportöör on parim alus suurepärastele tulemustele. Vastupidavad ketid ja suured liistud on loodud raskeimate olude jaoks, nagu maisi või riisi koristamine. Uued kuluvplaadid on vastupidavad ja neid pole vaja asendada kogu masina tööea jooksul. Hõõrdkaitsesidur on uskumatult võimas – 1200 Nm edasi- ja 1400 Nm tagasikäigul. Enamgi veel, suurima saagikusega tingimustes saab kasutada kõige suuremaid maisi- ja väikeseteralise vilja heedreid.

Variable Speed For Large Corn Heads

 •  MUUDETAV KIIRUS SUURTE MAISIHEEDRITE JAOKS

   Ainulaadne 5-käiguline PowerShift käigukast kohandub multifunktsionaalse juhthoova nupule vajutamisel vilja tingimustega, etteande ja liikumiskiirusega. Kuni 16 realistele maisiheedritele suudab see edastada kuni 202 kW.

   Laia ristlõikega ja madala profiiliga rullik suurendab läbilaskevõimet ja 4 ketiga etteandesüsteem saab hakkama suure ja tiheda viljamassiga.

AutoTrac automatic steering system

 •  SUUREPÄRANE NÄHTAVUS

   Tänu kaldtransportööri piklikule kujule ja väikesele kaldenurgale näeb juht heedrit väga selgelt.

   UMMISTUSTE KIIRE KÕRVALDAMINE

   Ummistuste kiire kõrvaldamineKui kaldtransportöör peaks blokeeruma, saab võimsa reeversi abil koristamist mõne hetke pärast jätkata.

QUICK HEADER HOOK-UP

 •  HEEDRI KIIRE ÜHENDAMINE

   Tänu kiirliidesega süsteemile saate hüdraulika, elektrisüsteemi ja mehaanilise heedriluku ühendada üheainsa liigutusega.

 

 •  HÜDRAULILISELT KALLUTATAV KALDTRANSPORTÖÖR

   Suurendab lamandunud vilja korral koristuskiirust kuni 20%, kuna juht saab reguleerida niidulati kõrgust maapinnast ja parandada sellega materjali pealevoolu.

Vaata rohkem hüdrauliliselt kallutatava kaldtransportööri kohta 

Üks rootor mitu ülesannet: peksmine

Single Rotor Multiple Tasks: Separating

 Üks rootor on see, mis teeb S-seeria ainulaadseks. Sellel on selged eelised võrreldes teiste, tavapäraste ja hübriidsüsteemidega:

 Materjali pealevoolu kaheks jaotamise asemel säilitab see materjali pealevoolu ühtlasena, mis tarbib vähem võimsust. Tänu rootori suurele läbimõõdule on inerts suurem kui väikestel rootoritel ja saab kasutada aeglasemaid kiirusi. mis on selle tulemus? Parem põhu ja tera kvaliteet.

 Rootori „vili vilja vastas peksmine“ võimaldab tõhusat viljapeksu isegi siis, kui kogu vili ei lähe vastu peksukorvi ja tulemuseks on palju laiem „ristlõige“ kui tangentsiaalse viljapeksusüsteemi korral.

3 ÜHTLAST MATERJALI PEALEVOOLU

 270° etteanne on John Deere’ile ainuomane. See tagab biitrilt materjali tangentsiaalse pealevoolu sujuva teisenemise materjali aksiaalseks pealevooluks rootorisse. Rohkem ruumi rootori esiosas teeb selle teisenemise hõlpsamaks ja kulutab vähem võimsust, mida saab kasutada tõhusamaks viljapeksuks.

AKTIIVNE PEKSUKORVI ERALDAMINE (ACI)

 Hoiab peksukorvi vahe ühtlase, mis tagab suure saagikuse ja ebaühtlase etteande juures parema jõudluse. Võimaldab peksukorvil töötada laiema vahega, kus toimub “vili vilja vastas” peksmine.

PROGRESSEERUV PEKSMINE

 Kõrremati paksus läheb koonilises peksuseadmes liikudes õhemaks. eesmises osas eraldatakse kergesti pekstavad terad õrna ja tõhusa „vili vilja vastas“ peksmise teel. koonuse tagumise osas pekstakse ülejäänud vili. Tulemuseks on väga õrn peks, millega saadakse parim võimalik tera kvaliteet ja suurim kasutegur.

ÜHTLANE EDASTAMINE

 Tagumine biiter tagab töökindla ja ühtlase etteande peenestile. Biitri all asuv rest lisab täiendavat separeerimisvõimekust.

Vaata lisaks ühe rootori kontseptsiooni

Üks rootor mitu ülesannet: separeerimine

Single Rotor Multiple Tasks: Separating

 Rootori tagumises osas muutub allesjäänud terade separeerimine esmatähtsaks. Ainult John Deere pakub valikuvõimalust kahe rootori vahel. me soovitame TriStream-rootorit sellise saagi koristamiseks, mis ei ole teravili.

 VariableStream rootor on eest koonilisem. otse kabiinist saab ka muuta aega, kui kaua vili rootoris püsib, mis muudab peksu intensiivsust, et saaks päeva jooksul reageerida niisketele või kuivadele oludele. variableStream rootor on soovitatav riisi koristamiseks, kus koristustingimused on niisked ja saak on märg ning roheline, või kõva kõrre korral.

„TÕMBA JA VABASTA“ VILJAPEKS NING SEPAREERIMINE

 Ekstsentriline rootor tekitab „tõmba ja vabasta“ efekti, kus materjal surutakse põhjas vastu reste ja rootoril üles liikudes saab vabamaks. See tekitab segamisefekti, mis lükkab terad materjalis väljapoole, kus nad eraldatakse läbi restide hulga tõhusamalt.

SUURE INERTSIGA SEPAREERIMINE

 Rootori tagumine osa on konstrueeritud maksimaalse separeerimise jaoks. Siin on rootori läbimõõt ja selle tekitatud inertsjõud kõige suurem. Tänu sellele on separeerimisvõime suurem kui konkurentide väiksema läbimõõduga rootorite lahendustel. Suured piid teevad kõrremati kohevamaks ja tagavad kinnijäänud terade põhust eemaldamise.

REGULEERITAVAD ÜLEMISED LABAD

 John Deere’i ainulaadse Variable Stream rootori ülemised labad võimaldavad materjali rootoris hoida pikemat või lühemat aega, tagades vastavalt agressiivsema separeerimise või parema põhu kvaliteedi.

VARIABLESTRAM ROOTOR - PAINDLIK OLUDE SUHTES

 S-seeria kombainis saab materjali pealevoolu aeglasemaks või kiiremaks seada kabiinist. kombainer saab valida kahe seadistuse vahel. Tavaasendis teeb vili 7 täispööret, et terasid rohkem eraldada. Samas, kui juht soovib põhu kvaliteeti parandada või vähendada puhastis rabeda kõrre korral aganate kogust, saab ta rootori lülitada teise asendisse. Selles asendis väljuvad viljakõrred rootorist ainult 5 pöörde järel.

Uus DynaFlo Plus puhastussüsteem: suur, kerge ja vähem tundlik

The new DynaFlo Plus Cleaning Shoe

 Kuidas märkimisväärselt suurendada sõelapinda, ilma et kombain raskemaks muutuks? John Deere’i arendusinsenerid on leidnud neile küsimustele suurepärase vastuse. Kasutades uuenduslikku, kerget alumiiniumkonstruktsiooni, mis vähendab vibratsiooni ja mootori tippkoormust. Jõudluse jaoks tähendab see, et koristatud vili püsib kauem sõelal, maksimeerides puhastusaega ja vähendades kadusid.

 S-seeria on loodud suurima tootlikkuse jaoks. Alumise sõela 5,10 m² pindalaga on see vastavalt rahvusvahelistele standarditele (ANSI/ASAE S343.4 t – ava pindala, kui žalusiid on eemaldatud ja arvestamata sõrmresti, astmete või renni ala) on see üks suurimaid puhastussõelaid turul.

UUE KONSTRUKTSIOONIGA VENTILAATOR

 Uue ventilaatori tipptasemel jõudlus tekitab kuni 740 m³ õhuvoolu. Järsk survekarakteristik tagab suure rõhu ja väiksema mahu kao. Umbes 30% läheb suurel kiirusel eelpuhastussõelale ja ülejäänu tagumisele aganasõelale ja alumisele sõelale.

2-ASTMELINE EELPUHASTI

 S-seeria puhul on DynaFlo Plus puhastussüsteemil ainulaadne täiendav fikseeritud ülemine eelpuhastussõel, mis aitab kõrrematti õhemaks muuta ja ülemine eelpuhastussõel, mis puhastab kuni 40 protsenti teradest, enne kui need jõuavad peamise aganasõelani. Põhiline erinevus W/T-seeriaga võrreldes seisneb selles, et lisaks pindala suurendamisele tõstab see vastavalt S-seeria kombainide võimsusele ka separeerimise tõhusust.

7% KALLAKUTEL TOIMIMINE STANDARDVARUSTUSES JA 22% KALLAKUTEL LISAVARUSTUSES

 Sõel, mille pindala on oluliselt suurendatud, pakub parimat puhastusjõudlust. Tänu funktsioonile SlopeMaster tulete kergesti toime kuni 7% kallakutega. Suur sõelapind ja täiuslik õhuvool vähendavad väikestel kallakutel võimalikke puhastikadusid veelgi. Kuni 22% kallakutel on abiks kalde kompenseerimise funktsioon HillMaster, mis lisaks kadude vähendamisele klahvidel, vähendab see puhastikadusid.

LIHTNE ÜMBERSEADISTAMINE VILJALT HEINALE

 2 kiirusega puhastusventilaatori saab viljalt heinale ümber lülitada kõigest minutitega. Piisab vaid rihma reguleerimisest, ilma et peaks vahetama rihmaratast.

Vaata lisaks uue DynaFlow Plus puhastussüsteemi kohta

Aktiivne järelpeksusüsteem - töötab ideaalselt

 Aktiivne järelpeksusüsteem on S-seeria kombainide üks põhilisi omadusi. Peksmata viljajääkidega eraldi tegelemine suurendab kombaini jõudlust ja teeb seadistamise lihtsamaks. See annab parema kvaliteediga teravilja vähemate kadude juures ja rohkem kvaliteetset põhku väiksema kütusekuluga.

Active tailings management - PERFECTION IN ACTION

TERAVILJA KVALITEEDI KAITSMINE

 Kummilabadega elevaator tõstab materjali pidevalt üles, et vältida kuhjumist ja seda „töödeldakse“ mitu korda.

ÕRN PEKS

 Mini-peksutrummel päris peksulattide ja peksukorviga eraldavad viljapeadesse veel kinni jäänud terad. Ka siin on tähelepanu suunatud mitte liiga agressiivsele peksule ja terakahjustuste vältimisele. Peksukorvil on kaks asendit, mida juhitakse vedruhoovaga, et saaks väikeseteraliselt viljalt kiiresti maisile ümber lülitada.

SÕELALE ÜHTLANE JAOTAMINE

 Materjal jaotatakse teo abil uuesti ülemisele sõelale. Teo allosas olev ava on kolmnurkse kujuga, nii et materjal jaotub sõelale ühtlaselt, ilma et see ühte kohta koguneks. Sedasi välditakse puhastussüsteemi selles kohas üle koormamist.

ACTIVE TERRAIN ADJUSTMENT

Active Terrain Adjustment

 Kui teie põld on künklik ja sageli on vaja sõita üles- võiallamäge, siis Active Terrain Adjustment reguleerib automaatselt ventilaatori kiirust ning ülemise ja alumise sõela asendit..

 See ainulaadne süsteem võtab arvesse isegi koristatava vilja tüübi. Kuna näiteks raps on ventilaatori kiiruse muutuste suhtes väga tundlik, siis ülemise ja alumise sõela sätteid muudetakse enne ventilaatori kiiruse muutmist.

 Kombain säilitab muutlikul maastikul üldise liikumiskiiruse ja terakadu on minimaalne. Active Terrain Adjustment suurendab ülesmäge sõitmisel kombaini võimsust, et terakadu drastiliselt vähendada ja vähendab peksmata viljajääkide kogust ning annab samuti puhtama terapunkri proovi. Kuid vast kõige imetlusväärsem on see, et kõik toimub automaatselt ja juht saab keskenduda viljakoristusele.

ÜLESMÄGE

 Kallakust üles sõites muutuvad ülemine ja alumine sõel avatumaks ja ventilaatori kiirus väheneb, et terad tagant välja ei kukuks. Kuni 10% kallakutel suureneb puhastussüsteemi jõudlus kuni 40%.

ALLAMÄGE

 Alla sõites ülemine ja alumine sõel sulguvad ja ventilaatori kiirus suureneb,et terad masina etteossa ei liiguks.

 Peksmata vilja kogus väheneb kuni 50%, mille tulemusel on terapunkri proov puhtam ja saab vältida kehvast proovist tulenevaid hinnaalandusi.

Vaata kuidas Active Terrain Adjustment töötab

Viljakoristus järeleandmisi tegemata, isegi kallakutel

KUNI 7% KALLAKUD

 John Deere on loonud seeria lihtsaid lahendusi, mille eesmärk on vältida puhastikadu väiksematel nõlvakutel töötamisel.

 Tigukonveierid viivad materjali ühtlaselt puhastile. Eraldusplaadid ülemise sõela peal takistavad allamäge liikumisel vilja kadumist enne puhastamist.

 Puhastamiseks pole midagi paremat kui suur sõelapind – sellest parem saab olla ainult veelgi suurem pind. S-seeria puhul toimub materjali puhastamine meie eriti pikkadel ja eriti suurtel sõeltel pikema aja jooksul.

Harvest without compromise, even on slopes

22% KALDE KOMPENSEERIMINE HILLMASTERIGA

 Hillmaster on saadaval mudelitele alates S670 kuni S690. Kuna terapunker püsib loodis, saate selle ääreni täita ja väljalaadimise ajal peatuste arvelt aega säästa. Täiustatud külgsuunaline kaalujaotus tagab parema haarduvuse ja stabiilsuse ning tasakaalus kabiin aitab juhtidel kogu päeva jooksul tõhusalt tööle keskenduda.

Väljalaadimine rekordkiirusel

Unload in record time

 Ka nähtavus on suurepärane. Tänu suurele tagaaknale on teil valgustatud terapunkrile alati selge vaade ja saate proovi võtta kabiini kõrvalt. Süsteem HarvestMon määratleb teravilja massi voo anduri abil. Süsteem on lihtne, usaldusväärne, suudab taluda külgkaldeid ja seda on lihtne kalibreerida. asjakohased andmed kuvatakse kabiinis ja need saab lisavarustusse kuuluval GreenStar 2630 ekraanil salvestada ning edastada toimingukeskusse veebiportaalis MyJohnDeere.com USB-seadme kaudu käsitsi või juhtmevaba andmeedastuse (WDT) kaudu automaatselt.

KATKEMATU VILJAKORISTUS JA VÄLJALAADIMINE LIIKUMISE AJAL

 Liikumise ajal toimuva väljalaadimise ajaks suurendab mootori elektrooniline juhtsüsteem võimsust kuni 37 kW / 50 hj, nii et saate viljakoristust täisvõimsusel jätkata. John Deere Machine Sync annab väljalaadimise ajaks kombaineri käsutusse kombainiga kõrvuti sõitva viljahaagise. Kui traktor on kohal, saab kombainer juhtida viljahaagise liikumiskiirust ja roolimist. Viljahaagise juhid saavad vaadata kõikide töötavate kombainide terapunkri taset ja lasta end „kutsuda” enim täis punkrit tühjendama. See säästab aega, kütust ja närvikulu ning vähendab pinnase tallamist.

RUUMISÄÄSTLIK VOLTIMINE

Space-saving Fold

 Lisavarustusse kuuluv 6,90 m või 7,90 m kokkupööratav väljalaadimistigu säästab hoiukohas ruumi ja hõlbustab kitsastes kohtades manööverdamist.

PAREM NÄHTAVUS

Improved Visibility

 Väljalaadimisteo torule paigaldatud kaamera parandab nähtavust. Liikumise ajal toimuva väljalaadimise hõlbustamiseks saab kaamera pildi edastada juhtmevabalt kombaini kõrval sõitva traktori kabiinis asuvale ekraanile.

VÄLJALAADUMISTIGU

MACHINE SYNC - unloading on the go

 Erineva pikkusega väljalaadimisteod võimaldavad liikumise pealt väljalaadimist ning piisava vahekauguse hoidmist kuni 12,20 m heedritega töötamisel.

Koristusjääkide käitlemissüsteemid, mis toimivad kohe käivitamisest alates

Residue Management

 Meie koristusjääkide käitlemissüteemide hulgas on 3 erinevat põhupeenestit, mille seast saate valida oma tööde jaoks sobiva. See on konstrueeritud nii, et hakkab kohe käivitamisest alates töötama, et tagada parim peenestustulemus, ühtlane laialilaotamine või hea põhu kvaliteet rullide pressimiseks.

 Meie Premium ja Intermediate süsteemid on varustatud 100 noaga ja Extra Fine Cut peenestiga, mis tagavad, et peenestatud materjal mullaga kergesti seondub ja kiiresti väetama hakkab.

 Meie Premium süsteemiga saab peenestamise vaalutamisele ümber lülitada ühe nupulevajutusega. See on tõeline ajasääst, mis peagi ennast ära tasub. Näiteks põlluotstes või vähese saagikusega kohtades saab kiiresti hakata peenestamist kasutama.

Vaata lisaks koristusjääkide käitlemissüsteemide kohta

 

 Deluxe

 Intermediate

 Premium

 Peenesti tüüp

 Fine cut

 Extra fine cut

 Extra fine cut

 Noad/vastulõikenoad

 44/39

 100/49

 100/49

 Peenesti pöörded

 2500

 3000

 3000

 Elektriliselt reguleeritav tagatiivik

 lisavarustus

 ●

 ●

 PowerCast

 lisavarustus

 x

 x

 Täiustatud PowerCast

 x

 lisavarustus

 lisavarustus

 Ülevoolubiiter ja põhu plaat

 x

 x

 x

 Chop to drop

 x

 x

 x

Täiustatud PowerCast aktiivlaotur

Advanced Power cast Active Spreader

 Kui vajate peenestatud põhu ühtlast laotamist, siis on see valik täiuslik lahendus. See asub madalal, et külgtuulte mõju oleks väiksem. Samal ajal annab see põhule maksimaalse kiirenduse, et tagada ühtlane jaotusmuster.

 Laotamise suunda ja ka laiust saab kabiinist mugavalt reguleerida. Sõidusuuna vahetamisel piisab nupulevajutusest, et laotamise suund samuti muutuks.

Kiirus kuni 40 km/h: kärmem kohalejõudmine, kiirem töötamine

Up to 40 km/h top speed: Get there quicker, be done faster

 Kasutage rohkem aega viljakoristusele ja vähem põldude vahel sõitmisele. Automaatse ProDrive käigukastiga saab S-seeria sõita maanteel kiirusega kuni 40 km/h.

NUTIKAS MOOTORI PÖÖRLEMISS AGEDUSE JUHTIMISS ÜSTEEM SÄÄSTAB KÜTUST

 Nutikas mootori pöörlemissageduse juhtimissüsteem vähendab maanteel sõitmisel pöördeid, mis säästab kütust. Ning üldlaius on vaid 3,50 m, et liikuda kitsastel teedel, sildadel jne.

NELJARATTAVEDU KEERUKATES OLUDES LIIKUMISEKS

 Lisavarustusse kuuluv neljarattavedu koos esirataste diferentsiaalilukuga suurendavad ProDrive käigukasti pöördemomenti veelgi ja isegi halb ilm ei saa teid takistada vilja koristamast.

Push Button Shifting

KÄIGUVAHETUS NUPUVAJUTUSEGA

 Käikude lülitamist hõlbustab lisavarustusse kuuluv käiguvahetusnuppudega käigukast. Lihtsalt jätke kombain seisma, vajutage üht kolmest nupust ja kombain teeb kõik ülejäänu. Kui joystick neutraal-asendisse viia, rakendub parkimispidur automaatselt.

THE PRODRIVE ADVANTAGE

PRODRIVE KÄIGUKASTI EELISED

 ProDrive käigukastiga saate liikumiskiirust väga täpselt juhtida kahes astmevabalt muudetavas kiirusvahemikus. Lihtsalt seadke üks vahemik tavalise viljakoristuskiiruse jaoks ja teine transportimiseks. Te ei pea muud tegema, kui vajutama soovitud vahemiku nuppu ja juhtima kombaini kiirust selles vahemikus hüdraulika hoova tõmbamise või lükkamisega. Käiguvahetamiseks pole vaja seisma jääda. See annab 8 km/h viljakoristuskiirusel 64% suurema pöördemomendi, et keerulistest kohtadest läbi minna või täis terapunkriga mäest üles sõita. 

 ProDrive säästab ka teie raha. Mootori pöörlemissageduse juhtimine reguleerib mootori pöördeid maanteetranspordil automaatselt. Tulemuseks on 10 kuni 20% kütusesäästu.

Roomikud: maksimaalne haardumine kõikides oludes

Tracks: Ultimate Traction and Soil Protection

 John Deere’i roomikud jaotavad koormuse ühtlaselt kõigi viie veoratta vahel. Seega, keerulistes oludes, kui teised peavad pooleli jätma, saate teie viljakoristust jätkata. Ja mis kõige parem, teie otsustate, millal neid kasutada, kuna rattad ja roomikud on vahetatavad.

 Suletud ringvooluga hüdraulikasüsteem tagab ka selle, et võimsuse edastamine toimub sujuvalt ja ühtlaselt. See aitab vähendada võimalikku pinnase kahjustamist ja tagab suurepärase haardumise isegi väikestel kiirustel.

 Tänu S-seeria kitsamale kerele, saime teha roomikud, mis on lühemad, kuid samas laiemad. See annab eriti suure roomikujälje, millega on haardumine maksimaalne ja koormus jaotub laiemale pinnale. Seega on ka mulla kokkusurumine väiksem, millega väldite sügava mullaharimisega kaasnevaid lisakulusid. Lühemate roomikute täiendav eelis on väiksem mullapinna kahjustamise põllu otstes.

SUUREPÄRANE HAARDUVUS

 Meie roomikutel on veoratas, mis haakub roomiku edasi liigutamiseks rihma siseküljel olevate kummihammastega. Libisemist ei ole, kuna süsteem ei põhine hõõrdumisel, nagu teistel. Lisaks on ka roomikumuster paremaks muudetud ning haardumine mudastes ja märgades oludes on veelgi tõhusam.

SUJUV TRANSPORT

 Hüdropneumaatiline vedrustus summutab dünaamilised koormused, nii et suurel kiirusel põldude vahet sõites ei ole teekonarusi tunda. Kulumise vähendamiseks on transpordi ajal eesmise ja tagumise rulliku hüdrauliline surve väiksem.

PINNASE KOKKUSURUMINE VÄIKE

 Roomikute eeliseid rataste ees selgitab väga hästi suur 1,18 m² kontaktpind ühel küljel. Teie saate märgades tingimustes viljakoristust jätkata, kui tavapärased ratastega masinad on ammu pidanud pooleli jätma.

Rohkem võimsust, rohkem kulusäästu, rohkem toodangut

The John Deere PowerTech

 S-seerias kasutatavad John Deere’i PowerTech mootorid on veelgi võimsamad, pakkudes samal ajal ületamatut kütuse- ja DEF-vedeliku säästu. Samal ajal vastavad need rangetele Tier IV heitmenormidele. Tippmudeli S690 mootori võimsus muljetavaldav 460 kW/625 hj.

S690 with 13.5L engine

 VÕRRELDAMATU KOGEMUS, MILLELE SAATE KINDEL OLLA:

 • Toodetud on rohkem kui 7 miljonit maanteevälistele masinatele mõeldud mootorit
 • Rohkem kui 22 miljonit töötundi heitgaaside järeltöötlusega
 • Rohkem kui 60 miljonit töötundi Tier 3b mootoritega
 • Rohkem kui 200 miljonit töötundi muudetava geomeetriaga turbolaaduritega ja heitgaaside tagastusega
 • Samade mootorite kasutamine paljudel John Deere’i masinatel hõlbustab hooldust tänu samasugustele varuosadele nagu näiteks fi ltrid ja õli
 • Teie John Deere’i müügipartner on pikaajalise kogemusega koolitatud mootorispetsialist, kes suudab pakkuda väärtuslikku abi kõigi probleemide korral

Tõhusam ja mugavam viis töötamiseks

A more efficient and relaxing way to work

 Tere tulemast ühte kõige tootlikumasse ja mugavamasse töökohta kogu valdkonnas. S-seeria ruumikas Premium kabiin sisaldab rohkesti nutikaid detaile, mis aitavad teil endast parima anda, tundes end samal ajal mugavalt ka pikkade tööpäevade jooksul ja raskeimates lõikusoludes. Ning tänu kogu kabiini toonitud klaasidele, kitsastele nurgapostidele ja üliergonoomilistele juhtseadetele on vaade ümbritsevale alati selge ning saate hoida kõike kontrolli all.

A great view

SUUREPÄRANE VAADE

 Kabiin on loodud spetsiaalselt kombainide jaoks. See pakub suurepärast vaadet nii masina ette kui ka külgedele, näiteks terapunkri tühjendamisel.

Leather package for greater comfort

NAHKKATE SUUREMA MUGAVUSE JAOKS

 Lisamugavuseks on Premium kabiinile lisavarustuses saadaval õhkvedrustuse ja nahkkattega iste. Suure kulumiskindlusega nahkpolstrit täiendab kokkusobiv nahaga kaetud rooliratas. Peale selle on iste õhkjahutusega, mis teeb ka pikimad viljakoristuspäevad kergemaks.

Roomy instructor seat and refrigerator

RUUMIKAS KAASSÕITJA ISTE JA KÜLMIK

 S-seeria kabiin on üks turu suurimatest. See tähendab, et kaassõitjal on sama palju ruumi kui juhil. Samuti on seal piisavalt ruumi külmiku jaoks, mille maht on koguni 37 liitrit, võimaldades suurepäraselt mahutada suured pudelid ja suupisted kogu pika tööpäeva jaoks.

Kõik on omal kohal

Everything in its place

 Mis on täiuslikult intuitiivse kasutamise salaretsept?
 Laitmatu tasakaal käetoel asuvate otsetee nuppude ja puuteekraani kaudu juhitavate funktsioonide vahel. See tagab, et nii John Deere’i masinate kogenud juhid kui ka teised, kes on tuttavamad muude kaubamärkidega, saavad selle kasutamise kiiresti ja vaevata selgeks.

TEABE- JA JUHTIMISKESKUS

 Ekraan GreenStar 2630 pakub palju rohkem kui vaid puutefunktsiooni ja erksat 26 cm värvikuva. See toetab ka oluliste koristusandmete dokumenteerimist ja võimaldab need sisestada USB-pulga abil või juhtmevabalt mobiilse andmesideühenduse kaudu veebiportaali MyJohnDeere.com.

BLUETOOTH-ÜHENDUVUS

 Olenemata sellest, kas koordineerite koristamise ajal nutitelefoni kaudu logistikatoiminguid, peate edasimüüjaga parimate seadistuste üle nõu, liigute tahvelarvuti abil järgmisele põllule või esitate MP3-mängija kaudu oma lemmikmuusikat, tänu Bluetoothile olete alati hästi ühendatud.

GreenStar 3 CommandCenter

GREENSTAR 3 COMMANDCENTER

 Isegi GreenStar 3 CommandCenter ekraani põhiversioon võimaldab mitmeid sätteid. Sinna kuuluvad masina automaatsed põhisätted nagu interaktiivne kombaini reguleerimissüsteem ICA, vilja ja niiskuse dokumenteerimine Harvest Monitor, etteandekiiruse juhtimine Harvest Smart, automaatroolimine AutoTrac või AutoTrac RowSense maisi koristamiseks. Ühendada saab ka välise kaamera.

TÄIELIK JUHTIMINE KÄEULATUSES

 Ergonoomiline hoob MasterControl võimaldab ülisujuvat hüdrostaatilist kiiruse juhtimist ja lubab kasutada ka palju muid funktsioone, nagu väljalaadimisteo sisse/välja pööramine, kaldtransportööri tõstmine/langetamine, haspli tõstmine/langetamine, haspli ette/taha liigutamine, AutoTrac aktiveerimine ning heedri 600X juhtimine. Kui kombain on varustatud süsteemiga MachineSync, siis saab hoova tagaküljel asuvate nuppude abil traktori asendit ette- või tahapoole muuta.

ConnectedCombine – teie tehnoloogiline eelis

ConnectedCombine – your technology advantage

 John Deere on pühendunud uute standardite loomisele põllumajandusliku ühenduvuse vallas. Me usume, et selles peitub tohutu tootlikkuse suurendamise potentsiaal. See säästab väärtuslikku aega ja vähendab kulusid. 

 Oleme välja selgitanud kombainituru parimad praegu saadaolevad tehnoloogiad ja toonud need ühtekokku väga atraktiivsesse paketti:

 • Automaatroolimine AutoTrac
 • Ühendatud klienditugi
 • Ühenduvus toimingukeskusega
 • Interaktiivne kombaini reguleerimissüsteem
 • Teenuste pakett FarmSight

AutoTrac automatic steering system

AUTOMAATNE ROOLIMISSÜSTEEM AUTOTRAC

 Roolimissüsteem AutoTrac juhib teie kombaini usaldusväärselt nii päeval kui ka öösel, nii tolmuses keskkonnas kui ka künklikul maastikul. See hoiab ära kulukad ülekatted või vahelejätmised ja iga juht saab vilja koristada tippjõudlusega. Võite oodata kuni 8-protsendist* kokkuhoidu sisendkuludelt ja kuni 14-protsendist** tootlikkuse tõusu.

Connected customer support

ÜHENDATUD KLIENDITUGI Kasutades masina ja kontori vahelist ühendust, saab teie John Deere’i edasimüüja teie loal ennetava hoolduse abil masina tööaega maksimeerida. Näiteks saab ta eemalt kontrollida masina seisukorda ja tuvastada võimalikke probleeme enne, kui need tööd tegelikult takistama hakkavad. Peale selle on teil või edasimüüjal ekraani kaugjuurdepääsu (RDA ) abil kontorist otseühendus kombaini ekraaniga GreenStar 2630, et aidata juhil masinat seadistada ja kasutada, ilma et peaks põllule sõitma.

Operations Center

TOIMINGUKESKUS

 Toimingukeskuses saate määrata järgmise lõikuskava jaoks täpsed põllukohad, jälgida masinate tööjärge, määrata juhtidele hõlpsasti töökorraldusi, vaadata põllult automaatselt saadetud saagikuse- ja niiskusekaarte ning luua, analüüsida ja jagada koristusaruandeid usaldusväärsete nõustajate ja klientidega.

Interactive Combine Adjust (ICA)

INTERAKTIIVNE KOMBAINI REGULEERIMISSÜSTEEM (ICA)

 ICA võimaldab teil oma kombaini võimsust suurendada, kadusid minimeerida ning teraja põhukvaliteeti suurendada. Ja kõige parem on see, et saate süsteemi nende eesmärkide saavutamiseks samal ajal töös hoida.

 *Väljaandest Lohnunternehmen 1/2010
 **Väljaandest Landtechnik 6/2006

Saavutage rohkem väiksema pingutusega

AUTOTRAC: AUTOMAATROOLIMISEGA SUUREM TÄPSUS

Autotrack : Automatic Steering For Greater Precision

 Meie satelliidipõhise vabakäesüsteemiga AutoTrac vastab iga töökäik teie heedri kogu laiusele. See aitab vähendada sisendkulusid ja suurendada kombaini jõudlust isegi öösel, tolmustes tingimustes võI künklikul maastikul ning ka pika tööpäeva lõpus. Automaatroolimine annab juhtidele vabaduse ja võimaldab neil keskenduda saagikusele.

 Kui töötate põllul mitme masinaga, saab AutoTraci juhtjooni mitme masina vahel jagada, et kõik kombainid saaksid vilja koristada täielikul lõikelaiusel. Samuti saab neid jagada traktori võI viljahaagise juhiga, et masinad saaksid sõita väljalaadimise ajal täiesti paralleelselt.

 Ekraanil on kaardi pealt näha, kus teised kombainid on põllul juba olnud ja saate täpsemalt arvutada, kui mitu hektarit on juba koristatud, kuna teil on täielik ülevaade kõikides kombainidest põllul, tehtud töökäikudest, heedri laiusest ja koristatud pindalast.

 AutoTrac RowSense lisab maisikoristusel veelgi enam mugavust ja tootlikkust. See ühendab GPS- põhise automaatsroolimise ja reajuhtimise, kasutades heedril olevaid reaandureid, et koristuskiirust suurendada. Kui reaanduri teave pole saadaval, näiteks kui vili on lamandunud, hakkab juhtimine toimuma GPS-signaali alusel.

AUTOMAATNE KOMBAINI REGULEERIMISSÜSTEEM (ACA)

 Seeria kõigi mudelite standardvarustusse kuuluv automaatne kombaini reguleerimissüsteem aitab teil ilma vaevata viljatüüpe vahetada. Kasutades standardseid John Deere’i väärtusi ning tuues andmeid praeguste peksu- ja separeerimistingimuste kohta, kohandab see teie masinat automaatselt, et selle jõudlust optimeerida. Saate kasutada pakutud väärtusi või neid muuta ja hilisemaks kasutamiseks salvestada.

HARVESTSMART: ALATI ÕIGE KIIRUS

 HarvestSmarti süsteem kohandab kombaini kiirust automaatselt, et maksimeerida tootlikkust või minimeerida kadusid ja saavutada suurim toodang. Peksutrumli andurid, mootor ja spetsiaalsed kaoandurid juhivad süsteemi, et minimeerida kadusid või maksimeerida läbilaskevõimet.

INTERAKTIIVNE KOMBAINI REGULEERIMISSÜSTEEM (ICA)

 Interaktiivne kombaini reguleerimissüsteem võimaldab teil paika panna oma prioriteedid (terakadu, terakahjustus, terapunkri proov). Samuti saab töötada üheaegselt mitmete eesmärkide nimel, mida optimaalsemaks muuta (näiteks kehv terapunkri proov ja suur terakadu). ICA soovitab siis võimalikke lahendusi, mida saate kohendada või tagasi lükata. Kõiki püsivaid seadistusi (peksutrumli kiirus, peksukorvi pilu, tuulekiirus, ülemise ja alumise sõela sätted) reguleeritakse aktsepteerimise järel automaatselt, kuni optimaalne seadistus on leitud.

STARFIRE 6000 VASTUVÕTJA

 Juurdepääs John Deere’i põllumajanduse täppislahendustele algab uuest vastuvõtjast StarFire 6000.  võimaluste seas on signaali suurem stabiilsus maksimaalse tööaja tagamiseks ja uus SF3-täpsus, mis pakub hooaja jooksul korratavust. Teie jaoks tähendab see seda, et vastuvõtja hoiab teid alati rajal, olenemata tingimustest. Peale selle saate vastuvõtjaga StarFire 6000 korratavad tulemused (ilma juhtjoone või piirinihketa) kogu hooaja vältel. See lisab veelgi enam täpsust ja tootlikkust.

 All stop settings like for example the setting of the feederhouse front drum are also included to make sure the optimum performance can be achieved.

STARFIRE 6000 RECEIVER

 Vastuvõtja StarFire 6000 töötab sujuvalt kõigi John Deere’i juhtsüsteemide ja kõigi täpsustasemetega (SF1, SF3, mobiilne ja raadiojuhitav RTK).

TIPPTASEMEL TÄPSUS

 Vastuvõtja StarFire 6000 võimaldab tõelist täppistootlikkust. Saate valida järgmiste täpsustasemete vahel:

 •  Täiustatud SF1 töökäikude vahelise (pass-to-pass) täpsusega 15 cm, tasuta 
 •  Uus SF3, mis võimaldab 3 cm töökäikude vahelist täpsust ja hooaja jooksul korratavust. 
 •  RTK 2,5 cm töökäikude vahelise täpsuse ja pikaajalise korratavusega, sh 14-päevane RTK Extend, kui kaotate otsenähtavuse. Täiuslik lahendus juhitud liiklusega põllumajandustööde jaoks.

Teie tee paremate äriotsusteni

Your Gate Way to Better Business Decisions

 Tänapäevane põllumajandus pole vaid äri juhtimine – teie hallata on keeruline ettevõte.
 Seetõttu oleneb jõudluse ja tootlikkuse maksimeerimine heast ühendusest.

 MyJohnDeere.com toimingukeskus teeb asjad lihtsaks. See on teie keskne asukoht põldude, masinate, juhtide ja partneritega ühenduses olemiseks. Logige lihtsalt mis tahes Interneti-ühendusega seadmest sisse.

 •  TEIE ETTEVÕTTE TEIE TASKUS

   Põhimõtteliselt paneb John Deere’i toimingukeskus teie põllumajandusettevõtte teile taskusse. Ühel kesksel kaardil saate ülevaate pooleliolevatest toimingutest, võite oma masinaid tööpäeva jooksul jälgida ning oma põlde ja põllumajanduslikke andmeid visualiseerida ja hallata. Ekraanilt GreenStar 2630 saate põllupiirid, saagi- ja niiskusekaardid üles laadida. Kogu teave on kaardil kergesti juurdepääsetav ja ülevaatlik. Toimingukeskusest saate võtta ühendust ka oma John Deere’i edasimüüjaga või teiste usaldusväärsete põllumajandusettevõtjatega, et jagada andmeid – näiteks viljakoristuse tulemusi oma klientidega.

 •  MASINATE ÜHENDUVUSFUNKTSIOON JDLINK 

   Kõik saab alguse masina ja kontori vahelisest ühendusest.
   John Deere’i telemaatikasüsteemiga JDLink teate alati, kus teie masinad asuvad ning mida ja kuidas teevad. Üldjuhul saate kasutada kaht erinevat funktsionaalsustaset. JDLink Access hõlmab masina asukoha ja jõudluse, nt kütusekulu ja masina kasutamise jälgimist. Põhifunktsioonid on saadaval isegi CAN -siini jälgimiseta John Deere’i masinatel ja masinatel, mis ei ole John Deere’i valmistatud. 

   Peale kõige muu sisaldab JDLink Connect funktsioone Remote Display Access (Ekraani kaugjuurdepääs) ja Wireless Data Transfer (Juhtmevaba andmeedastus), et võimaldada ühes paketis masina optimeerimist, juhi kaugtuge ja põllumajandusandmete (nt põllupiirid, saagikaardid) sujuvat edastust.

 •  SUJUV ANDMEHALDUS

   Andmed saagi või niiskuse kohta saab toimingukeskusse üles laadida USB-seadme abil käsitsi või juhtmevaba andmeedastuse kaudu automaatselt, et tagada sujuv ja veatu dokumenteerimine.
   Vanemate, JDLinkita masinate puhul on võimalik andmed edastada ka nutitelefoni abil mobiilse andmeside kaudu. 
   Kui andmed on toimingukeskuses saadaval ja kui teil näiteks ei olnud viljakoristuse ajal massi kalibreerimisteks aega, saate andmed tagasiulatuvalt kalibreerida ja need aruande kujul välja printida. 

   Peale selle võimaldab toimingukeskus teil ette valmistada seadistusteabe tulevaseks lõikushooajaks, et tagada veatu dokumenteerimine. Failid saate juhtmevabalt oma masinasse saata, kus need kantakse ekraanile GreenStar 2630.

 • JOB MANAGEMENT MADE EASY

    

  TÖÖDE HALDAMINE ON LIHTNE 

   Saate tööde planeerimisel, teostamisel ja aruannete koostamisel kõrvale jätta paberitöö ja lõputud telefonikõned. Lahendusega MyJobConnect Basic saate määrata selgelt määratletud ülesanded kombainijuhtidele käigu pealt, kasutades rakendust MyJobsManager App.
   Juhid saavad töökorraldusi reaalajas vaadata ja neid vastavalt täita, kasutades rakendust MyJobs App oma mobiilsideseadmes. Kui töö on tehtud, on täpsed ja täielikud andmed teil hetkega käes ja töö aruandlus ja professionaalne arveldus on kiirem. 

  Intelligent Ag navigation & fleet logistics

  •  INTELLIGENTNE AG NAVIGEERIMINE JA MASINAPARGI LOGISTIKA 

    Õigete masinate jõudmine õigel ajal õigesse kohta on mitmete masinatega töö korraldamisel tõhususe ja täpsuse saavutamise võti. 

   MyJobConnect Premium on tõeliselt mitmekülgse masinapargi logistika jaoks laiendus MyJobConnect Basicust. See sisaldab masinapargi ülevaadet, põhjaliku põllu- ja teede andmebaasi alusel täpset navigeerimist, sh sõidukite hinnangulisi saabumisaegu varem määratud sihtkohtadesse. Näiteks kombainini navigeerimise kasutamine võimaldab viljahaagistel leida kiireima ja ohutuima tee põllule, vähendades juhi pinget.

Go Harvest Premium kombaini simulaator

Go Harvest Premium Combine Simulator

 See simulaator loodi edasimüüjate või suure masinapargi omanike jaoks, et kombainereid kulutõhusalt koolitada. Kliendid saavad seda osta ja see on täna edasimüüjate juures olemas ka kui koolitusvahend. Agritechnica messil sai see hõbemedali ja sel on olemas kabiini päris juhtseadmed ning realistlik töökeskkond ja põllutingimuste simulatsioon kuvatakse HD-teleri ekraanil. 

 Juhiseid ja ülesandeid kuvatakse TV ekraanil mitmetasemelises mängukeskkonnas. See algab põhiliste juhtseadmete kasutamisega, läheb üle seadmete ette ühendamisele, erinevates tingimustes ja erinevate viljatüüpide koristamisele kuni liikumise pealt või põllu otsas väljalaadimiseni. Viimasel tasemel peavad juhid kombaini optimeerima ja lahendama konkreetseid probleeme, nagu suured kaod või kuidas saavutada parem terapunkri proov. Punktid näitavad koolitatava igal tasemel edasiliikumist. 

 Simulaatoriga saab teha hooajavälist koolitust turvalises keskkonnas, millel on selged eelised ajas, kuludes ja tõhususes. Tulemus: täiuslikult koolitatud juht juba hooaja esimesel päeval.

Vaata lisaks GO HARVEST kombaini simulaatori kohta

MACHINE SYNC – tühjendamine liikumise ajal

MACHINE SYNC - unloading on the go

 Ainult John Deere pakub kombaini täisautomaatset liikumise ajal tühjendamist. Machine Sync võimaldab ühendada kombainerid ja kogu logistika keti omavahel ühtseks võrgustikuks:

 •  TERAPUNKRI TÄITUMISE JÄLGIMINE

   Viljahaagise juht näeb võrgustiku kõikide kombainide asukohta, nende liikumissuunda ja terapunkri täituvust. Selle alusel saab ta efektiivselt otsustada, millise kombaini juurde järgmiseks minna.

 •  KOMBAINER JUHIB TRAKTORI KIIRUST

   Kui ta jõuab kombaini kõrvale, võtab kombain ekraanil klikkimise peale traktori juhtimise üle. Traktor ja viljahaagis hoitakse kombainiga paralleelselt ja ka nende kiirus on kombaini omaga skünkroonis.

 •  KOMBAINER ROOLIB TRAKTORIT

   Kombainer saab traktori kaugust kombainist juhtida piki- ja külgsuunas ning kombaini tühjendada ja viljahaagist täita, hoides samal ajal kogu tähelepanu viljakoristusel. Kahjustuste või vilja mahapuistamise oht on väiksem ning mis peamine, vähem tarbetut liiklust ja pinnase tallamist põllul, sujuvam logistika ja vähem stressi kõigi osapoolte jaoks.

Vaata lisaks Machine Snyc'i kohta 

Sertifitseeritud partner on teie jaoks alati olemas

A Certified Partner is always there for you

 Selleks, et teie viljakoristusteenus oleks alati esmaklassiline nii enne lõikust, selle ajal kui ka pärast seda, läbivad meie edasimüüjad karmi sertifitseerimisprogrammi. Esitage meile väljakutse – oleme selleks valmis! 

 Küsige oma John Deere’i partnerilt teavet järgmiste teenuste kohta:

 •  VARUOSAD 24 TUNNIGA

   Teie partner kasutab ära John Deere’i spetsiaalset varuosade ööpäevast tarnesüsteemi ja saabpakkuda rohkem kui 97% kõigist vajalikest osadest 24 tunni jooksul, et saaksite oma tööd jätkata.

 •  VARUSEADMED*

   Edasimüüja aitab teil lõikustöid pikkade viljakoristuspäevade ajal jätkata ja pakubvarumasinat, kui peaks tekkima vajadus hooldustöö järele.

 •  SPETSIALISTID KOHAPEAL

   Volitatud müügiesindustes on müügi- ja hooldusosakonnas tööl viljakoristusspetsialistid, et aidata teil leida õige mudel, mille tehnilised andmed vastavad teie tööde vajadustele ning spetsiaalsel abiliinil saab nendega koristushooajal ühendust võtta ka töövälisel ajal. Tehases koolitatud spetsialistid seadistavad teie kombaini enne hooaja algust ja külastavad teid hooaja jooksul, et tagada selle pidev optimaalne jõudlustase.

 •  KOOLITUS

   Volitatud edasimüüjad pakuvad professionaalset kombainijuhi koolitust, mida viivad läbi tehases koolitatud spetsialistid.
   Neid koolitusi pakutakse igal aastal, et värskendada teie teadmisi hooajast hooaega.

 •  EKSPERTKONTROLL

   Sertifitseeritud hooldusspetsialistid kontrollivad teie masinat rohkem kui 180 kohast.
   Nad teevad hooajaeelset ekspertiisi, et tagada teie kombaini valmisolek järgmiseks hooajaks.

 •  KASUTATUD KOMBAINID: ESMAKLASSILISELT KONTROLLITUD*

   Vaadake veebisaidilt www.machinefinder.co.uk meie esmaklassiliselt kontrollitud kasutatud kombaine. Kõik esmaklassiliselt kontrollitud kombainid on läbinud ekspertkontrolli. Kõik vajalikud remonditööd on tehtud John Deere’i kvaliteetseid originaalvaruosi kasutades, et tagada teie viljakoristuse edu.

 *Saadaval osalevates müügiesindustes

Madalad kasutuskulud

Low Cost of Operation

 Kombaini algne ostuhind on vaid üks osa uue kombaini ostmisel tehtava investeeringu tasuvuse arvutamsel. Tervikpildi saamiseks tuleb arvesse võtta kogu kasutusaja jooksul tehtud kulud. Selles suhtes on S-seerial selged eelised.

VÄIKESED KULUVOSADE KULUD

 S-seerial on ühe rootoriga kontseptsioon, millel on vähe liikuvaid osi. Vilja haaravad kuluvosad on konstrueeritud vastupidavateks. Testitud ja ennast tõestanud väikeseteralise vilja farmides üle maailma, samuti ka karmides riisi või soja koristamise oludes ning märja kui ka kuiva maisi koristamisel – S-seeria kontseptsioon on saanud töökindla kombaini maine. 

 S-seeria kombaini omanik saab jõuülekande osadelt enam kui 32% kulueelist. Lihtne veoskeem, milles kasutatakse vähe rihmasid ja kette, hoiavad kulud minimaalsed. Lisaks on originaalrihmadel spetsiaalne aramiidkiududega kummisegu, mis on mõeldud suurte koormuste ja parima jõudluse jaoks.

MADALAD HOOLDUSKULUD

 Ühe rootoriga kontseptsiooni puhul on vähem veorihmu, kette ja laagreid ning teiste lahendustega võrreldes ka vähem määrimiskohti. Suurepärane ligipääs rootorile, mis on kombaini põhiosa, tagab hõlpsa ja mugava hooldamise. Eeltingimus selle korralikuks teostuseks. Pole igapäevast määrimist vajavaid kohti ja üldhoolduse pikad intervallid võimaldavad teil põllul tööd teha ja vähendavad hoolduseks kuluvat aega ja kulusid.

Lihtsaks tehtud hooldus ja korrashoid

Service and maintenance made easy

 S-seeria ei säästa teie aega üksnes põllul ja teel, vaid ka hoolduse ja korrashoiu juures. Nende tööde võimalikult lihtsaks ja kiireks tegemiseks oleme projekteerimisel alati silmas pidanud juhti:

 • No daily lubrication points
 • Easy access to the rotor, engine and cooling package are just few examples
 • A new air compressor with a 60 L reservoir and two connections, a 10 m hose and accessories so your machine can be cleaned comfortably
 • Igapäevast määrimist vajavaid kohti ei ole
 • Lihtne ligipääs rootorile, mootor ja jahutuspakett on vaid mõned näited
 • Uus õhukompressor 60-liitrise mahuti ja kahe ühenduskohaga, 10 m voolik ja lisatarvikud, et masina puhastamine oleks mugav

KIIRE ÜMBERSEADISTAMINE MAISILT VÄIKESETERALISELE VILJALE

 Sõelte vahetamine võtab vaid mõne minuti, rootorile ohteplaatide lisamine on tänu hõlpsale ligipääsule lihtne.

 Terapunkri risttigude katteplaati saab reguleerida ilma tööriistadeta.

 Odralt rapsile üleminek võtab uue S-seeria ja 600X heedriga vähem kui 5 minutit.

MUUTKE ÖÖ PÄEVAKS

 S-seeria standardvarustusse kuulub 10 esituld ja laiemate heedrite puhul on võimalik paigaldada veel kaks lisatuld. LED valgustid ja hooldusetuled kõigis peamistes hoolduspunktides on meie valgustuspakettidele täienduseks.

thumbnail_s_combine_product_204x138_jpg1

 

S-seeria 2016 - tootevideo

Vaata videot

 

thumbnail_s_combine_teaser_204x138_jpg1

 

S-seeria 2016 - tiiservideo

Vaata videot

*Maksimaalne mootori võimsus

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com