• T- seeria kombainid

  Saagikoristus rekordajaga

 • T seeria kombainid

  Saagikoristus rekordajaga

 • T seeria kombainid

  Usaldusväärsus ja töökindlus

 • T seeria kombainid

  Usaldusväärsus ja töökindlus

T-seeria

Saa osa tulevikust

Otsite parimat klahvpuisturkombaini? T-seerial on parim olemas: ühtlane saagivoog, ruumikas kabiin ja suure tootlikkusega klahvpuistur tehnoloogia.

 • Ergonoomiline Premium kabiin
 • Suure tootlikkusega klahvpuistur-tehnoloogia
 • Tootlikkust tõstvad I-lahendused
 • Ilma AdBlueta TIER IIIB normidele vastavus 

Uus T-seeria John Deere’ilt – suurim klahvkombain maailmas.

 •  

  Peksusüsteem

   Peksusüsteem

  Uus T-seeria tagab uskumatu tootlikkuse tegemata kompromisse tera või põhu kvaliteedi osas. Meie unikaalne tangentsiaal tehnoloogia hoiab saagi liikumise sujuva. 

 •  

  Premium Kabiin

   Premium Kabiin

  Uus Premium kabiin pakub rohkem ruumi ja mugavust kui kunagi varem. Kõik juhtseadised on kergesti leitavad ja käsitsetavad, muutes pikad koristuspäevad lihtsamaks.

 •  

  JDLink Telemaatika

   JDLink Telemaatika 

   Veebipõhised telemaatikalahendused annavad reaalajas vastuseid küsimustele, mis on kõige olulisemad.

Põhiomadused

Uus T-seeria on tulvil uuendusi, mis tõstavad tulemuslikkust ja tootlikkust. Vajuta all olevale omadusele lisateabe saamiseks!

Lisavõimsusega kaldtransportöör: täiuslik materjali pealevool ja peksmine juba algusest peale

Xtra capacity feederhouse

 Tugev T-seeria kaldtransportöör on parim alus suurepärastele tulemustele. Vastupidavad ketid ja suured liistud on loodud raskeimate olude jaoks, nagu maisi või riisi koristamine. 

 •  Lihtne ühendamine

   Tänu kiirliidesega süsteemile saate hüdraulika, elektrisüsteemi ja mehaanilise heedriluku ühendada üheainsa liigutusega.

 •  Parem nähtavus

   Tänu kaldtransportööri pikale konstruktsioonile jääb nii heedri lõikeaparaat kui kõrrekõrgus teie vaateväljas, ilma et peaksite kaela painutama. Suur avaus tähendab ka tüütu tolmu puudumist.

 •  Palju eeliseid

   Kaldtransportööri reguleeritav esiplaat koos suure kesklaagriga täpseks pinnakontuuri järgimiseks ja reguleeritava lõikenurgaga optimeerivad söötmist iga vilja puhul ning igas olukorras.

Ohteplaadiga kuni 10% suurem jõudlus odra koristamisel

 Uus kiirkinnitusega peksulatt tagab veelgi intensiivsema viljapeksu.
 Ohteplaat on parema hõõrdumise tagamiseks paigutatud peksutrumlile lähemale. See on eriti tõhus niiske või raskesti pekstava vilja peksmisel, nagu odra või hariliku nisu puhul. Pealegi ei raiska see teie väärtuslikku separeerimispinda, kuna ohtelatt ei vähenda peksukorvi pinda. See pakub suurepärast alternatiivi olemasolevatele ohteplaatidele ja peaks olema esimene valik keerulistes viljapeksu tingimustes.

Ohteplaadi animatsioon "BOB"

100% tootlikkus kuni 22% kallakutel

Slopes of up to 7%

Kuni 7% kallakud

 John Deere on loonud seeria lihtsaid lahendusi, mille eesmärk on vältida puhastikadu kergetel nõlvakutel töötamisel:

 Tigukonveierid viivad materjali ühtlaselt puhastile. SlopeMasteri separaatorseadmed ülemisel sõelal takistavad allamäge liikumisel vilja kadumist, enne kui see on puhastatud.

 Puhastamiseks pole midagi paremat kui suur sõelapind – sellest parem saab olla ainult veelgi suurem pind. T-seeria puhul puhastatakse materjali meie eriti pikkadel ja suurtel sõeltel kauem aega.

22% slope compensation with Hillmaster

22% kalde kompenseerimine HillMasteriga

 HillMaster on saadaval kõigile T-seeria mudelitele. Kuna viljapunker püsib tasakaalus, saate selle ääreni täita ja tühjenduspeatustelt aega kokku hoida.Täiustatud külgsuunaline massijaotus pakub suuremat haarduvust ja stabiilsust ning tasakaalus kabiin võimaldab olla juhtidel kogu päeva keskendunud ja tootlik.

 Täiustatud süsteem põhi- ja alamsilindritega reageerib kiiremini, isegi suurtel lõikamiskiirustel ja kuni 9 m heedritega.

Tühjendamine rekordajaga

Unload in Record Time

 Uus T-seeria aitab teil väärtuslikku aega kokku hoida isegi tühjendamisel. Selle klassi unikaalse, 11 000 l mahuga terapunkri saab tühjendada rekordajaga: kuni 125 l/s. Suure läbimõõduga tühjendustigu ja väike kiirus on teradele eriti õrn. Terapunkri  istteo katteplaati saab reguleerida ilma tööriistadeta, nii et tühjenduskiirust saab erinevate viljade puhul kiiresti muuta.

John Deere Machine Sync:Non-stop harvesting

John Deere Machine Sync: katkematu viljakoristus

 Elektrooniline mootorihaldus annab sõidu ajal tühjendamisel kuni 25 kW / 34 hj lisajõudluse, nii et saate lõikustööd täisvõimsusel jätkata. John Deere’i Machine Sync funktsioon annab kombainijuhi käsutusse kombaini kõrval tühjendamise ajal sõitva haagisega traktori. Kui see on paika seatud, saab kombainijuht reguleerida traktori-haagise kombinatsiooni teekonnakiirust ja roolimist. Viljahaagise juhid saavad vaadata mitme kombaini terapunkri taset ja lasta end „kutsuda” enim täis punkrit tühjendama. See säästab aega, kütust ja närvikulu ning minimeerib pinnase kokkusurumist.

 Tehniline klipp MachineSync

Kiire üleminek ühelt viljalt teisele

 • Sõela paigaldamine ja eemaldamine võtab vaid mõne minuti. Aganaeemaldusplaate saab hoova abil hõlpsasti sisse ja välja liigutada ning teise silindri all asuvat separaatorikorvi kergesti ühelt küljelt kahe hoova abil reguleerida.
 • Ventilaatorikiiruse saab heinale lülitada (lisavarustus) vaid mõne minutiga, kuna ühtki rihmaratast pole vaja vahetada. Vahetage lihtsalt kahe rihmaratta vahel olev rihm ja ongi tehtud!
 • Terapunkri risttigude katteplaati saab reguleerida ilma tööriistadeta.
 • Odralt rapsile üleminek võtab uue T-seeria ja heedriga 600X aega vähem kui 3 minutit.

Tehniline klipp CropConversion

Koristusjääkide käitlemine teie vajaduste järgi

Residue management

 Olenevalt soovitud purustamismäärast on teil võimalik kasutada kaht jõudluslahendust: standardpurusti Fine Cut ja preemiumversioon Extra Fine Cut. Mõlemad mudelid laotavad koristusjäägid ühtlaselt kombaini taha isegi hoogsaimatel pööretel, luues suurepärased tingimused edasisteks põllutöödeks.

 • Põhupeenesti Fine Cut ja Extra Fine Cut pöörlemissagedusega 3400 p/min, mis tagab esmaklassilise peenestuskvaliteedi ja ühtlase laotamise
 • Ülilihtne üleminek vaalutamiselt peenestamisele
 • Kiiresti reguleeritav vastasnuga õige lõikepikkuse seadistamiseks
 • Reguleeritav peksulatt põhu kahjustamise õige taseme seadistamiseks
 • 2 kiirust kõigi viljatüüpide jaoks
 • Olenemata sellest, kas töö käib peenestamis- või vaalutamisrežiimis, laotatakse aganad alati aganalaoturi, mitte põhupeenesti kaudu

Kärmem kohalejõudmine, kiirem töötamine

Get there quicker, be done faster

 Saate kasutada rohkem aega viljakoristusele ja vähem põldude vahel sõitmisele. Uus automaatse ProDrive’i käigukastiga T-seeria võimaldab liikuda teedel kiirusega kuni 40 km/h, seda nii ratastel kui ka roomikutel.

Optimeeritud hüdropumbad ja mootorid

 annavad esi- ja tagasillale rohkem tõmbejõudu ning uus hüdrauliline roolivõimendi muudab pööramise kergeks. Nutikas mootori kiiruse juhtimise süsteem vähendab mootori kiirust teedel, aidates kütust kokku hoida. Ning üldlaius (koos roomikutega) on 6 klahvpuisturiga mudeli puhul 3,50 m ja 5 klahvpuisturiga mudelil vaid 3,30 m.

Nelikvedu koos veojõukontrolliga – John Deere’i erifunktsioon:

 automaatne veojõukontroll tagab stabiilsuse ka raskeimates oludes. Tänu sellele põhimõttele ei suuda ka halvim ilm teil viljakoristust takistada.

 Veojõukontrolli animatsioon “TRK”

Ülim haarduvus ja pinnasekaitse

Ultimate traction and soil protection

 Olenemata sellest, kas liigute märjal pinnasel või olete teel järgmisele põllule,  pakuvad uued T-seeria roomikud rohkesti eeliseid. Nendeks on suurem rehvijälg, väiksem surve maapinnale, suurepärane sõidumugavus, suur kiirus teel sõites ja väiksem transpordilaius.

 VILJAKORISTUS, KUI TEISED ON TEGEVUSETA
 Tänu ainulaadsele hüdrovedrustusele jaotub koormus ühtlaselt kõigile viiele pöördrattale. See võimaldab vilja koristada ka halva ilmaga ja raskeimates oludes, kui roomikutega kombainid peavad põllult eemal jääma.

SUUREM VÄLJUND, VÄIKSEM KOKKUSURUMINE

 Roomikujälg on 1,7 korda suurem kui 800/70 R32 rehvidel. Peale selle on võimalik kombain ette valmistada hilisemas etapis roomikute paigaldamiseks. See suurendab masina edasimüügiväärtust, kuna pakub täielikku paindlikkust rataste või roomikute kasutamiseks.

KÄIGUKASTI VALIMINE

 • Meie elektriline 3-käiguline käigukast ja elektriline seisupidur teevad käiguvahetuse ülilihtsaks. Käike saab hõlpsasti vahetada konsoolil CommandARM olevate nuppude abil.
 • Parima tõhususe saavutamiseks igal maastikul on täiuslik vastus ProDrive’i käigukast, mis seab rõhu käiguvahetusele küngastel või põlluotsal. Astmevaba käigukast vahetab käike automaatselt ja teie saate viljakoristust ühtlasel kiirusel jätkata. Suurendatud pöördemoment ja manuaalne diferentsiaalilukk tagavad muutuvates oludes tippjõudluse.

Rohkem võimsust, rohkem kulusäästu, rohkem toodangut

More power, more cost effectiveness, more throughput

 T-seerias kasutatud John Deere’i PowerTech-mootorid pakuvad veelgi suuremat võimsust, pakkudes diisli ja diisli heitgaasivedeliku (DEF) puhul ületamatut kütusesäästu. 

 Samal ajal järgivad need endiselt rangeid Tier IV emissioonimäärusi. Mootori võimsuse kasv T560, T660 ja T670 puhul on muljetavaldav – 6% – ja tippmudeli T670 puhul on võimsus kuni 346 kW (455 hj).

 Mootori pöörete haldamine parandab kütusetõhusust, vähendades mootori pöörlemissagedust teel sõitmisel 2200-lt pöördelt 1600-le ja masina seismisel 1200-le (näiteks valgusfoori taga).

Engine Diagram

T670 John Deere 9,0 l PowerTech PSS-mootoriga

Tõhusam ja mugavam viis töötamiseks

A more efficient

 Tere tulemast ühte kõige tootlikkumasse ja mugavamasse töökohta kogu valdkonnas. T-seeria ruumika kabiini Premium Cab kogumaht on 3,30 m³. See sisaldab rohkesti nutikaid detaile, mis aitavad teil endast parima anda, tundes end samal ajal mugavalt ka pikkade tööpäevade jooksul ja raskeimates lõikusoludes. Ning tänu kogu kabiini toonitud klaasidele, kitsastele nurgapostidele ja üliergonoomilistele juhtelementidele on teil alati selge vaade ning saate hoida kõike kontrolli all. 

Leather package for greater comfort

Nahkkate suurema mugavuse jaoks

 Lisamugavuse jaoks on kabiinile Premium Cab saadaval lisavarustusena õhkvedrustuse ja nahkkattega iste. Suure kulumiskindlusega nahkpolstrit täiendab kokkusobiv nahaga kaetud rooliratas. Peale selle on iste õhkjahutusega, mis teeb ka pikimad viljakoristuspäevad kergemaks.

Roomy instructor seat and refrigerator

Ruumikas juhendajaiste ja külmik

 T-seeria kabiin on üks turu suurimatest. See tähendab, et kaassõitjal on sama palju ruumi kui juhil. Samuti on seal piisavalt ruumi külmiku jaoks, mille maht on koguni 37 liitrit, võimaldades suurepäraselt mahutada suured pudelid ja suupisted kogu pika tööpäeva jaoks.

Kõik on omal kohal

 Mis on meie salajane retsept täiuslikult intuitiivseks tööks?  Täiuslik tasakaal käetoel asuvate otsepääsufunktsioonide ja puuteekraani kaudu juhitavate funktsioonide vahel. See tagab, et hooajalised John Deere’i operaatorid ja juhid, kes on tuttavamad muude kaubamärkidega, saavad selle funktsioonid kiiresti ja kergesti selgeks.

GreenStar 3 CommandCenter

 Isegi GreenStar 3 CommandCenteri põhiversioon võimaldab kasutada mitut seadistust. See hõlmab masina automaatseid põhiseadistusi, funktsiooni Interactive Combine Adjust (ICA, kombaini interaktiivne reguleerimine), Harvest Monitori vilja ja niiskuse jälgimise funktsioone, Harvest Smarti söötmiskiiruse juhtimist, AutoTraci või AutoTrac RowSense’i automaatset juhtimist väikese tera või maisi puhul. Ühendada saab ka välise kaamera.

The GreenStar 2630 display delivers much more

 Ekraan GreenStar 2630 pakub palju rohkem kui vaid puutefunktsiooni ja erksat 26 cm värvikuva. See toetab ka oluliste koristusandmete dokumenteerimist ja võimaldab need USB-pulga abil või mobiilse andmesideühenduse kaudu juhtmevabalt võrguportaali  MyJohnDeere.com sisestada. Ekraani saab pöörata ja paigutada kohta, kus teil on sellele parim vaade.

Bluetooth-ühenduvus

 Olenemata sellest, kas koordineerite koristamise ajal nutitelefoni kaudu logistikatoiminguid, peate edasimüüjaga parimate seadistuste üle nõu, liigute tahvelarvuti abil järgmisele põllule või esitate MP3-mängija kaudu oma lemmikmuusikat, tänu Bluetoothile olete alati hästi ühendatud.

ConnectedCombine – teie tehnoloogiline eelis.

ConnectedCombine

 John Deere on pühendunud võrguühendusega põllumajanduse uute standardite loomisele, sest usume, et see annab tohutu potentsiaali tootlikkuse suurendamiseks, väärtusliku aja säästmiseks ja kulude vähendamiseks. Oleme välja selgitanud kombainituru parimad praegu saadaolevad tehnoloogiad ja toonud need ühtekokku väga atraktiivsesse paketti:

Automaatne roolimissüsteem AutoTrac

 Roolimissüsteem AutoTrac juhib teie kombaini usaldusväärselt nii päeval kui ka öösel, nii tolmuses keskkonnas kui ka künklikul maastikul. See takistab kulukaid kattumisi või vahesid ja võimaldab igal juhil vilja tippjõudlusega koristada. Võite oodata kuni 8 protsendist* sisendisäästu ja kuni 14-protsendist** tootlikkuse tõusu.

Ühendatud klienditugi

 Kasutades masina ja kontori vahelist ühendust, saab teie John Deere’i edasimüüja teie loal maksimeerida ennetava hoolduse abil masina tööaega. Näiteks saab ta eemalt kontrollida masina tervist ja tuvastada võimalikke probleeme, enne kui need töö tegelikult peatavad. Peale selle on teil või edasimüüjal funktsiooni Remote Display Access abil otseühendus kontorist kombaini ekraaniga GreenStar 2630, et aidata juhil masinat seadistada ja kasutada, ilma et peaks põllule sõitma.

Toimingukeskus

 Toimingukeskuses saate määrata järgmise lõikuskava jaoks täpsed põllukohad, jälgida masinate tööjärge, määrata juhtidele hõlpsasti töökorraldusi, vaadata põllult automaatselt saadetud toodangu- ja niiskusekaarte ning luua, analüüsida ja jagada koristusaruandeid usaldusväärsete nõustajate ja klientidega.

Interaktiivne kombaini reguleerimissüsteem (ICA)

 ICA võimaldab teil oma kombaini võimsust suurendada, kadusid minimeerida ning tera- ja põhukvaliteeti suurendada. Ja kõige parem on see, et saate süsteemi nende eesmärkide saavutamiseks samal ajal töös hoida.

 Tehniline klipp ConnectedCombine

Teie tee paremate äriotsuste juurde

YOUR GATE WAY TO BETTER BUSINESS DECISIONS

 Tänapäevane põllumajandus pole vaid äri juhtimine – teie hallata on keeruline ettevõte. Seetõttu sõltub jõudluse ja tootlikkuse maksimeerimine heast ühendusest. MyJohnDeere.com-i toimingukeskus teeb asjad lihtsaks. See on teie keskne asukoht põldude, masinate, juhtide ja partneritega side pidamiseks. Logige lihtsalt mis tahes Interneti-ühendusega seadmest sisse.

 •  TALU TEIE TASKUS

   Põhimõtteliselt paneb toimingukeskus teie põllumajandusettevõtte teile taskusse. Ühel kesksel kaardil saate ülevaate pooleliolevatest toimingutest, võite oma masinaid tööpäeva jooksul jälgida ning oma põlde ja põllumajanduslikke andmeid visualiseerida ja hallata. Ekraanilt GreenStar 2630 saate põllupiirid, toodangu- ja niiskusekaardid üles laadida. Kogu teave on kaardil kergesti juurdepääsetav ja ülevaatlik. Toimingukeskuses saate võtta ühendust ka oma John Deere’i edasimüüjaga või muude usaldusväärsete farmeritega, et jagada andmeid, näiteks koristustulemusi, oma klientidega.

 •  MASINATE ÜHENDUVUSFUNKTSIOON JDLINK

   Kõik saab alguse masina ja kontori vahelisest ühendusest. 
   John Deere’i telemaatikasüsteemiga JDLink teate alati, kus teie masinad asuvad ning mida ja kuidas teevad. Üldjuhul saate kasutada kaht erinevat funktsionaalsustaset. JDLink Access hõlmab masina asukoha ja jõudluse, nt kütusekulu ja masina kasutamise, jälgimist. Põhifunktsioonid on saadaval isegi CAN-siini jälgimiseta John Deere’i masinatel ja masinatel, mis ei ole John Deere’i valmistatud. 
   Peale kõige muu sisaldab JDLink Connect funktsioone Remote Display Access (Ekraani kaugjuurdepääs) ja Wireless Data Transfer (Juhtmevaba andmeedastus), et võimaldada ühes paketis masina optimeerimist, juhi kaugtuge ja põllumajandusandmete (nt põllupiirid, saagikuse kaardid) sujuvat edastust.

Seamless Data Management

 •  SUJUV ANDMEHALDUS

   Andmed toodangu või niiskuse kohta saab toimingukeskusse üles laadida käsitsi, kasutades USB seadet, või automaatselt funktsiooni Wireless Data Transfer (Juhtmevaba andmeedastus) kaudu, et tagada sujuv ja veatu dokumenteerimine. 
   Vanemate, JDLinkita masinate puhul on võimalik andmed edastada ka nutitelefoni abil mobiilse andmeside kaudu. 
   Kui andmed on toimingukeskuses saadaval, saate andmed tagasiulatuvalt kalibreerida, näiteks kui teil ei olnud massi kalibreerimisteks koristamise ajal aega, ja need aruande kujul välja printida. 

Seamless Data Management

 Peale selle võimaldab toimingukeskus teil ette valmistada seadistusteabe tulevaseks lõikushooajaks, et tagada veatu dokumenteerimine. Failid saate saata juhtmevabalt oma seadmele, kus need kantakse ekraanile GreenStar 2630.

Job management made easy

 •  TÖÖDE HALDAMINE ON LIHTNE

   Saate tööde planeerimisel, käivitamisel ja aruannete koostamisel kõrvale jätta paberitöö ja lõputud telefonikõned. Lahendusega MyJobConnect Basic saate määrata selgelt määratletud ülesanded kombainijuhtidele käigu pealt, kasutades rakendust MyJobsManager App. 
   Juhid saavad töökorraldusi reaalajas vaadata ja neid vastavalt täita, kasutades rakendust MyJobs App oma mobiilsideseadmes. Kui töö on tehtud, on täpsed ja täielikud andmed teil hetkega käes, et töö aruandlus ja professionaalne arveldus oleks kiirem.

 •  NAVIGEERIMISE JA MASINAPARGI LOGISTIKA FUNKTSIOON INTELLIGENT AG

   Õigete seadmete jõudmine õigel ajal õigesse kohta on võti tõhususe ja õigeaegsuse maksimeerimiseks mitme masinaga masinapargi korral.
   MyJobConnect Premium laiendab MyJobConnect Basicu tõeliselt mitmekülgsele masinapargilahendusele. See sisaldab masinapargi ülevaadet, pöördehaaval navigeerimist põhjaliku põllu- ja teedeandmebaasi põhjal, sh sõidukite hinnangulisi saabumisaegu eelmääratletud sihtkohta. Näiteks võimaldab kombainile navigatsiooni seadistamine terahaagistel leida kiireima ja ohutuima tee põllule, vähendades juhi pinget.

Saavutage rohkem vähema vaevaga

Slopes of up to 7%

AUTOTRAC: AUTOMAATNEROOLIMINE SUUREMA TÄPSUSE JAOKS

 Meie satelliidipõhise vabakäesüsteemiga AutoTrac sobitub iga töökäik teie platvormi täieliku lõikelaiusega. See aitab teil vähendada sisendkulusid ja tõsta kombaini jõudlust, isegi öösel, tolmustes tingimustes või künklikul maastikul ja ka pika tööaja järel. Automaatne roolimine annab juhtidele vabaduse ja võimaldab neil keskenduda toodangule.

 Kui töötate põllul mitme masinaga, saab AutoTraci juhtjooni jagada ühest masinast teistesse, et kõik kombainid saaksid vilja koristada täielikul lõikelaiusel. Samuti saab neid jagada traktori või terahaagise juhiga, et masinad saaksid sõita tühjendamise ajal täpselt paralleelselt.

 AutoTrac RowSense lisab maisikoristusel veelgi enam mugavust ja tootlikkust. See ühendab GPS-i põhise automaatse roolimise ja reajuhtimise, kasutades heedril olevaid reaandureid, et koristuskiirust suurendada. Kui reaanduri teave pole saadaval, näiteks kui vili on maas, võtab GPS-signaal juhtimise üle.

INTERAKTIIVNE KOMBAINIREGULEERIMISSÜSTEEM (ICA)

 ICA abil saate tõsta kombaini jõudlust, minimeerida kadusid, vältida terakahjustusi ja parandada põhukvaliteeti. Võite optimeerida kõiki parameetreid korraga või keskenduda ühele konkreetsele.

 Interaktiivse kombaini reguleerimissüsteemi animatsioon “ICA”

AUTOMAATNE KOMBAINIREGULEERIMISSÜSTEEM (ACA)

 Seeria kõigi mudelite standardvarustusse kuuluv automaatne kombaini reguleerimissüsteem aitab teil ilma vaevata viljatüüpe vahetada. Kasutades standardseid John Deere’i väärtusi ning tuues andmeid praeguste peksu- ja separeerimistingimuste kohta, kohandab see teie masinat automaatselt, et selle jõudlust optimeerida. Saate kasutada pakutud väärtusi või neid muuta ja hilisemaks kasutamiseks salvestada.

JOHN DEERE MACHINE SYNC:SYNCHRONIZE YOUR HARVEST LOGISTICS

 John Deere Machine Sync enables inter-machine connectivity between combines and grain trailers. Grain trailer operators can see the grain tank levels of all working combines and can prioritize machines with the fullest grain tank. The combine operator can then control the ground speed and steering of the tractor and trailer, ensuring smooth on-the-go unloading while maintaining harvesting speed.

HARVESTSMART: ALATI ÕIGE KIIRUS

 HarvestSmarti süsteem kohandab kombaini kiirust automaatselt, et maksimeerida tootlikkust või minimeerida kadusid ja saavutada suurim toodang. Andurid peksusilindril, mootor ja spetsiaalsed kaoandurid juhivad süsteemi, et minimeerida kadusid või maksimeerida voolukiirust.

Sertifitseeritud partner on teie jaoks alati olemas

A CERTIFIED PARTNER IS ALWAYS THERE FOR YOU

 Selleks, et teie viljakoristusteenus oleks alati esmaklassiline nii enne lõikust, selle ajal kui ka pärast seda, läbivad meie edasimüüjad karmi sertifitseerimisprogrammi. Esitage meile väljakutse – oleme selleks valmis!
 Küsige lihtsalt oma John Deere’i partnerilt teavet järgmiste teenuste kohta:

 •  VARUOSAD 24 TUNNIGA

   Teie lõikuspartner kasutab ära John Deere’i spetsiaalset varuosade ööpäevast tarnesüsteemi ja saab pakkuda rohkem kui 97% kõigist vajalikest osadest 24 tunni jooksul, et saaksite oma tööd jätkata.

 •  VARUSEADMED*

   Edasimüüja aitab teil lõikustöid pikkade viljakoristuspäevade ajal jätkata ja pakub varumasinat, kui peaks tekkima vajadus hooldustöö järele.

 •  SPETSIALISTID KOHAPEAL

   Volitatud esinduste müügi- ja hooldusosakonnas on töö ajal olemas viljakoristusspetsialistid, et aidata teil leida vajalike tööde jaoks õige mudel ja tehnilised andmed, ning spetsiaalsel abiliinil saab nendega hooaja vältel ühendust võtta ka töövälisel ajal. Tehases koolitatud spetsialistid seadistavad teie kombaini enne hooaja algust ja külastavad teid hooaja jooksul, et tagada selle pidev optimaalne jõudlustase.

 •  KOOLITUS

   Volitatud edasimüüjad pakuvad professionaalset juhikoolitust, mille viivad läbi tehases koolitatud spetsialistid. Neid koolitusi pakutakse igal aastal, et värskendada teie teadmisi hooajast hooaega.

 •  EKSPERTKONTROLL

   Volitatud hooldusspetsialistid kontrollivad teie masinat rohkem kui 180 hoolduspunkti osas. Nad teevad hooajaeelset ekspertiisi, et tagada teie kombaini valmisolek järgmiseks hooajaks.

 •  KASUTATUD KOMBAINID: ESMAKLASSILISELT KONTROLLITUD *

   Vaadake veebisaidilt www.machinefinderuk.co.uk meie esmaklassiliselt kontrollitud kasutatud kombaine. Kõik esmaklassiliselt kontrollitud kombainid on läbinud ekspertkontrolli. Kõik vajalikud remonditööd on tehtud John Deere’i kvaliteetseid originaalvaruosi kasutades, et tagada teie viljakoristuse edu.

Mitmekülgne tugi sujuva töö tagamiseks

Comprehensive support for seamless operation

 T-seeria on üks tõhusamaid ja tehnoloogiliselt täiuslikumaid kombaine kogu maailmas. 
 Kiire ja asjatundlik abi teie John Deere’i edasimüüjalt võimaldab teil seda suure jõudlusega lõikusmasinat tõhusamalt ära kasutada – esimesest päevast peale ja pikkade aastate vältel

ROHKEM ÜLEVAATEID JA SUUREM KASUJOHN DEERE FARMSIGHTIGA

 Meie FarmSighti hoolduspaketid viivad lõikustõhususe täiesti uuele tasemele. Teie loaga pääseb edasimüüja hooldusjuht kaugelt teie masinatele juurde ja saab nende seisundit jälgida, et tagada optimaalne kasutus. Peale selle pääsevad nad juurde diagnostikakoodidele ja saavad installida tarkvaravärskendusi, et vältida ebavajalikke tööseisakuid. See aitab teil käituskulusid paremini kavandada, saavutada kulusäästu ennetava hoolduse kaudu, tõsta masinate tootlikkust ja optimeerida kogu teie masinapargi haldust.

EKSPERTKONTROLL  – John Deere’i lõikusjärgne kontroll

 Teie volitatud hooldustehnik vaatab kombainil talvel üle rohkem kui 180 hoolduspunkti, et maksimeerida tööaega järgmisel hooajal ja tõsta masina edasimüügiväärtust.

POWERGARDI HOOLDUSLEPINGUD

 Meie kolme hoolduslepinguga (PowerGard Maintenance, PowerGard Protection ja PowerGard Protection Plus) kaetud masinatel kasutatakse ainult kvaliteetseid John Deere’i originaalvaruosi, suurendades teie masina tööaega ja edasimüügiväärtust.

Lihtsaks tehtud hooldus ja korrashoid

Service and maintenance made easy

 T-seeria ei säästa teie aega üksnes põllul ja teel, vaid ka hoolduse ja korrashoiu juures. Nende tööde võimalikult lihtsaks ja kiireks tegemiseks oleme projekteerimisel alati silmas pidanud juhti:

 

 • Igapäevase määrimise punktid puuduvad
 • Praktiline eemaldatav redel, lisavarustusse kuuluv õhukompressor masina ühenduskohtadega, lihtne juurdepääs mootorile ja jahutuspakett on vaid mõned näited
 • Uus õhukompressor 60-liitrise mahuti ja kolme ühenduskohaga, 10 m voolik ja lisatarvikud, et masina puhastamine oleks mugav

*Maksimaalne mootori võimsus

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com