• W-seeria kombainid

  Tõhus saagikoristus

 • W-seeria kombainid

  Saagikoristus rekordkiirusel

 • W-seeria kombainid

  Erakordne põhu ja teravilja kvaliteet

 • W-seeria kombainid

  Usaldusväärsus ja töökindlus

 • W-seeria kombainid

  Saagikoristus rekordkiirusel

W-seeria

Saa osa tulevikust

Kui sul on tarvis usaldusväärset ja lihtsasti hooldatavad kombani, millel on suur jõudlus erinevate kultuuride ning koristustingimuste jaoks, siis on uus W seeria just sinu jaoks.

 • Ruumikas Deluxe kabiin
 • Kuni 10000 l mahutavusega terapunker
 • Parim tera kvaliteet 

Uue W seeriaga on pole koristushooajal tarvis muretseda.

 •  

  Peksusüsteem

   Peksusüsteem

  Oma töökindla, kütusesäästliku klahvpuistur-tehnoloogiaga tagab W seeria kõrge tootlikkuse ning suurepärase tera ja põhu kvaliteedi.

 •  

  Deluxe kabiin

   Deluxe kabiin

  Uus Deluxe kabiin teeb pikad koristuspäevad kergeks. Suurepärase nähtavusega, ergonoomiliste juhtseadmetega on teil lihtsam produktiivselt kogu päeva vältel saaki koristada.

 •  

  PowerTech PSX Mootor

   PowerTech PSX Mootor

  6-silindriline turbolaadimisega John Deere PowerTech PSX tagab kuni 273kW (365 hj). See on nii hea lahendus, et vastab TIER III B emissiooninormidele kasutades ainult diislit – AdBlue vajadus puudub.

Põhiomadused

Uus W-seeria on tulvil häid lahendusi, mis optimiseerivad teie tootlikkust, hoides samal ajal kulud madalad. Vajuta all olevale omadusele lisateabe saamiseks!

Lisavõimsusega kaldtransportöör - 10% rohkem läbilaskevõimet

Xtra capacity feederhouse

 Tugev W-seeria kaldtransportöör on parim alus suurepärastele tulemustele. Vastupidavad ketid ja suured liistud on loodud raskeimate olude jaoks. Uued kuluvplaadid on vastupidavad, neid pole vaja asendada kogu masina tööea jooksul ning hõõrdkaitsesidur on tugevdatud 900 Nm-ni. Peale selle saab suure saagikusega piirkondades niiske tera korral ka suurimaid heedreid hõlpsalt kasutada.

 

 •  Lihtne ühendamine

   Tänu kiirliidesega süsteemile saate hüdraulika, elektrisüsteemi ja mehaanilise heedriluku ühendada üheainsa liigutusega.

 •  Parem nähtavus

   Tänu kaldtransportööri piklikule konstruktsioonile jääb nii heedri lõikeaparaat kui ka kõrrekõrgus teie vaatevälja, ilma et peaksite kaela pingutama. Suur avaus tähendab ka tüütu tolmu puudumist.

 •  Palju eeliseid

   Kaldtransportööri reguleeritav esiplaat, suur kesklaager pinnakontuuri täpseks järgimiseks ja reguleeritav lõikenurk tagavad kõige optimaalsema etteande kõikide põllukultuuridega ning igasuguste tingimuste juures.

Eelpeksulatiga kuni 10% suurem jõudlus odrapõldudel

 Uus kiirkinnitusega peksulatt tagab veelgi intensiivsema viljapeksu. Eelpeksulatt on parema hõõrdumise tagamiseks paigutatud peksutrumlile lähemale. See on eriti tõhus niiske või raskesti pekstava vilja peksmisel, näiteks odra või hariliku nisu puhul. Pealegi ei raiska see teie väärtuslikku separeerimispinda, kuna reguleeritav eelpeksulatt ei vähenda peksukorvi pinda. See pakub alternatiivi olemasolevatele ohteplaatidele ja peaks olema esimene valik keerulistes viljapeksutingimustes.

Eelpeksulati animatsioon “BOB”

100% tootlikkus kallakutel kuni 22%

Slopes of up to 7%

Kuni 7% kallakud

 John Deere on loonud seeria lihtsaid lahendusi, mille eesmärk on vältida puhastikadu väiksematel nõlvakutel töötamisel:

 Tigukonveierid viivad materjali puhastile ühtlaselt, tekitamata küljele kuhjumist. Eraldusplaadid ülemise sõela peal takistavad allamäge liikumisel vilja kadumist enne puhastamist. 

 Need tagavad turu parima puhastusjõudluse igasuguse kujuga maastikul. Puhastamiseks pole midagi paremat kui suur sõelapind – sellest parem saab olla ainult veelgi suurem pind. W-seeria puhul toimub materjali puhastamine meie eriti pikkadel ja eriti suurtel sõeltel pikema aja jooksul.

22% slope compensation with Hillmaster

22% kalde kompenseerimine HillMasteriga

 HillMaster on saadaval kõigile W-seeria mudelitele. Kuna terapunker püsib loodis, saate selle ääreni täita ja väljalaadimise ajal peatuste arvelt aega säästa. Täiustatud külgsuunaline kaalujaotus tagab parema haarduvuse ja stabiilsuse ning tasakaalus kabiin aitab juhtidel kogu päeva jooksul tõhusalt tööle keskenduda.

 Täiustatud süsteem koos pea- ja töösilindritega reageerib kiiremini, seda isegi suurtel koristuskiirustel ja kuni 9 m heedritega.

Väljalaadimine rekordajaga

Unload in Record Time

 W-seeria aitab väärtuslikku aega kokku hoida isegi väljalaadimisel. Ainulaadne selles klassis – 11 000 l mahuga terapunkri saab tühjendada rekordajaga: kiirusel kuni 125 l/s. Suure läbimõõduga väljalaadimistigu ja väike kiirus on teradele eriti õrn. Terapunkri ristteo katteplaati saab reguleerida ilma tööriistadeta, nii et väljalaadimiskiirust saab erinevate viljade puhul kiiresti muuta.

Nonstop harvesting and on-the-go unloading

John Deere Machine Sync: katkematu viljakoristus

 Liikumise ajal toimuva väljalaadimise ajaks suurendab mootori elektrooniline juhtsüsteem võimsust kuni 25 kW / 34 hj, nii et saate viljakoristust täisvõimsusel jätkata. John Deere Machine Synca nnab väljalaadimise ajaks kombaineri käsutusse kombainiga kõrvuti sõitva viljahaagisega traktori. Kui traktor on kohal, saab kombainer juhtida viljahaagisega traktori liikumiskiirust ja roolimist. Viljahaagise juhid saavad vaadata mitme kombaini terapunkri taset ja lasta end „kutsuda” enim täis punkrit tühjendama. See säästab aega, kütust ja närvikulu ning vähendab pinnase kokkusurumist.

 Tehniline klipp MachineSync

Kiire üleminek ühelt viljalt teisele

 • Sõela vahetamine võtab vaid mõne minuti. Aganaeemaldusplaate saab hoova abil hõlpsasti sisse ja välja liigutada ning teise silindri all asuvat separaatorikorvi kergesti ühelt küljelt ühe hoova abil reguleerida.
 • Ventilaatorikiiruse saab heinale (valikuline) lülitada vaid mõne minutiga, kuna ühtki rihmaratast pole vaja vahetada. Vahetage lihtsalt kahe rihmaratta vahel olev rihm ja ongi valmis!
 • Terapunkri risttigude katteplaati saab reguleerida ilma tööriistadeta, hoides nii kokku palju aega ja energiat.
 • Odralt rapsile üleminek võtab uue W-seeria ja heedriga 600X aega vähem kui 5 minutit.

Tehniline klipp CropConversion

Koristusjääkide käitlemine teie vajaduste järgi

Slopes of up to 7%

 Eriti peeneks purustamiseks ja eriti ühtlaseks jaotamiseks on kaks suure jõudlusega lahendust: standardpeenesti Fine Cut ja preemiumversioon Extra Fine Cut.

 Mõlemad mudelid laotavadkoristusjäägid ühtlaselt kombaini tahaisegi hoogsaimatel pööretel, luuessuurepärased tingimused edasistekspõllutöödeks.

 • Põhupeenesti Fine Cut ja Extra Fine Cut pöörlemissagedusega 3400 p/min, mis tagab esmaklassilise peenestuskvaliteedi ja ühtlase laotamise
 • Ülilihtne üleminek vaalutamiselt peenestamisele
 • Kiiresti reguleeritav vastunuga õige lõikepikkuse seadistamiseks
 • Reguleeritav peksulatt põhu kahjustuse õige taseme seadistamiseks
 • 2 kiirust kõigi viljatüüpide jaoks
 • Olenemata sellest, kas töö käib peenestamis- või vaalutamisrežiimis, laotatakse aganad ühtlase jaotuse tagamiseks alati aganalaoturi, mitte põhupeenesti kaudu

Kärmem kohalejõudmine, kiirem töötamine

 Kasutage rohkem aega viljakoristusele ja vähem põldude vahel sõitmisele. Automaatse ProDrive käigukastiga saab W-seeria sõita maanteel kiirusega kuni 40 km/h, seda nii ratastel kui ka roomikutel.

Get there quicker, be done faster

Optimeeritud hüdropumbad ja mootorid

 annavad esi- ja tagasillale rohkem tõmbejõudu ning uus hüdrauliline roolivõimendi muudab pööramise kergeks. Nutikas mootori pöörlemissageduse juhtimissüsteem vähendab pöördeid maanteedel, mis säästab kütust. Kogupikkus koos roomikutega on 6 klahvpuisturi korral vaid 3,50 m.

Tagasild X-traction

 Uue nelikveolise X-tractioni tagasillal on diferentsiaalilukk ja veojõukontrolli süsteem. See jagab pöördemomendi esi- ja tagasilla vahel ning edastab selle sinna, kus on veel haardumist.

Veojõukontrolli animatsioon "TRK"

Ülim haarduvus ja pinnase kaitse

Ultimate traction and soil protection

 Olenemata sellest, kas liigute märjal pinnasel või olete teel järgmisele põllule, uued W-seeria roomikud pakuvad rohkesti eeliseid. Nendeks on suurem rehvijälg, väiksem surve maapinnale, suurepärane sõidumugavus, suur kiirus teel sõites ja väiksem transpordilaius.

Suurem väljund, vähem kokkusurumist

 Roomikujälg on 1,7 korda suurem kui 800/70 R32 rehvidel. Peale selle on võimalik kombain ette valmistada hilisemaks roomikute paigaldamiseks. See suurendab masina edasimüügiväärtust, kuna pakub täielikku paindlikkust rataste või roomikute kasutamiseks.

Valige käigukast

 • Meie elektriline 3-käiguline käigukast ja elektriline seisupidur teevad käiguvahetuse ülilihtsaks. Käikude vahetamine toimub hõlpsasti CommandARM konsoolil asuvate nuppude abil.
 • Igasugusel maastikul ülima efektiivsuse saavutamiseks on täiuslik valik ProDrive käigukast, sellega kaob vajadus küngastel või põlluotstes käike vahetada. Astmevaba käigukast (IVT ) vahetab käike automaatselt ja teie saate viljakoristust ühtlasel kiirusel jätkata. Suurem pöördemoment ja manuaalne diferentsiaalilukk tagavad muutuvates oludes tippjõudluse.

Rohkem võimsust, väiksem tarbimine

More power, more cost effectiveness, more throughput

 W-seerias kasutatavad John Deere’i PowerTech mootorid on veelgi võimsamad, pakkudes samal ajal ületamatut kütusesäästu. Tänu nimikiiruse vähendamisele 2400-lt 2200 pöördele minutis vajavad 6,8 l mootorid veelgi vähem diislit. Samal ajal vastavad need rangetele etapp IV heitmenormidele ning tootevaliku tippmudeli W660 võimsus on kuni 285 kW (387 hj). Mootori pöörlemissageduse juhtimine parandab kütusetõhusust, vähendades mootori pöördeid maanteel sõitmisel 2200-lt pöördelt 1600-le ja masina seismisel 1200-le (näiteks valgusfoori taga).

More power, more cost effectiveness, more throughput

Tõhusam ja mugavam viis töötamiseks

A more efficient

 Tere tulemast ühte kõige tootlikumasse ja mugavamasse töökohta kogu valdkonnas. W-seeria ruumika Deluxe-kabiini kogumaht on 3,30 m³. See sisaldab rohkesti nutikaid detaile, mis aitavad teil endast parima anda, tundes end samal ajal mugavalt ka pikkade tööpäevade jooksul ja raskeimates lõikusoludes. Ning tänu kogu kabiini toonitud klaasidele, kitsastele nurgapostidele ja üliergonoomilistele juhtelementidele on teil alati selge vaade ning saate kõike kontrolli all hoida.

Roomy refrigerator and instructor seat

Ruumikas külmik ja juhendajaiste

 W-seeria kabiin on üks turu suurimatest. See tähendab, et kaassõitjal on sama palju ruumi kui juhil. Samuti on seal piisavalt ruumi külmiku jaoks, mille maht on koguni 37 liitrit, võimaldades suurepäraselt mahutada suuri pudeleid ja suupisteid kogu pika tööpäeva jaoks.

Kõik on omal kohal

 Mis on täiuslikult intuitiivse kasutamise salaretsept? Laitmatu tasakaal käetoel asuvate otsetee nuppude ja puuteekraani kaudu juhitavate funktsioonide vahel. See tagab, et nii John Deere’i masinate kogenud juhid kui ka teised, kes on tuttavamad muude kaubamärkidega, saavad selle kasutamise kiiresti ja vaevata selgeks.

GreenStar 3 CommandCenter

 Isegi greenStar 3 CommandCenteri põhiversioon võimaldab mitmeid sätteid. Sinna kuuluvad masina automaatsed põhisätted nagu interaktiivne kombaini reguleerimissüsteem (ICA), vilja ja niiskuse dokumenteerimine Harvest Monitor, etteandekiiruse juhtimine Harvest Smart, AutoTrac või automaatroolimine AutoTrac RowSense väikeseteralise vilja või maisi puhul. Ühendada saab ka 3 välist kaamerat.

Bluetooth connectivity

Ekraan GreenStar 2630

 pakub palju rohkem kui vaid puutefunktsiooni ja erksat 26 cm värvikuva: see toetab ka oluliste koristusandmete dokumenteerimist ja võimaldab need USB-pulga abil või mobiilse andmesideühenduse kaudu juhtmevabalt võrguportaali MyJohnDeere.com sisestada. Ekraani saab pöörata ja paigutada kohta, kus teil on sellele parim vaade.

Bluetooth-ühenduvus

 Olenemata sellest, kas koordineerite koristamise ajal nutitelefoni kaudu logistikatoiminguid, peate edasimüüjaga parimate seadistuste üle nõu, liigute tahvelarvuti abil järgmisele põllule või esitate MP3-mängija kaudu oma lemmikmuusikat, tänu Bluetoothile olete alati hästi ühendatud.

TEIE TEE PAREMATE ÄRIOTSUSTENI

Operations Center

 Tänapäevane põllumajandus pole vaid äri juhtimine – teie hallata on keeruline ettevõte. Seetõttu oleneb jõudluse ja tootlikkuse maksimeerimine heast ühendusest. MyJohnDeere.com-i toimingukeskus teeb asjad lihtsaks. See on teie keskne asukoht põldude, masinate, juhtide ja partneritega ühenduses olemiseks. Logige lihtsalt mis tahes Interneti-ühendusega seadmest sisse.

 •  TEIE ETTEVÕTTE TEIE TASKUS

   Põhimõtteliselt paneb toimingukeskus teie põllumajandusettevõtte teile taskusse. Ühel kesksel kaardil saate ülevaate pooleliolevatest toimingutest, võite oma masinaid tööpäeva jooksul jälgida ning oma põlde ja põllumajanduslikke andmeid visualiseerida ja hallata. Ekraanilt GreenStar 2630 saate põllupiirid, saagi- ja niiskusekaardid üles laadida. Kogu teave on kaardil kergesti juurdepääsetav ja ülevaatlik.
   Toimingukeskusest saate võtta ühendust ka oma John Deere’i edasimüüjaga või teiste usaldusväärsete põllumajandusettevõtjatega, et jagada andmeid – näiteks viljakoristuse tulemusi oma klientidega.

 •  MASINATE ÜHENDUVUSFUNKTSIOON JDLINK

   Kõik saab alguse masina ja kontori vahelisest ühendusest.
   John Deere’i telemaatikasüsteemiga JDLink teate alati, kus teie masinad asuvad ning mida ja kuidas teevad. Üldjuhul saate kasutada kaht erinevat funktsionaalsustaset. JDLink Access hõlmab masina asukoha ja jõudluse, nt kütusekulu ja masina kasutamise, jälgimist. Põhifunktsioonid on saadaval isegi CAN-siini jälgimiseta John Deere’i masinatel ja masinatel, mis ei ole John Deere’i valmistatud. Peale kõige muu sisaldab JDLink Connect funktsioone Remote Display Access (Ekraani kaugpääs) ja Wireless Data Transfer (Juhtmevaba andmeedastus), et võimaldada ühes paketis masina optimeerimist, juhi kaugtuge ja põllumajandusandmete (nt põllupiirid, saagikaardid) sujuvat edastust.

 •  

  John Deere Remote Display Access

  SUJUV ANDMEHALDUS

   Andmed saagi või niiskuse kohta saab toimingukeskusse üles laadida USB-seadme abil käsitsi või juhtmevaba andmeedastuse kaudu automaatselt, et tagada sujuv ja veatu dokumenteerimine. Vanemate, JDLink’ta masinate puhul on võimalik andmeid edastada ka nutitelefoni abil mobiilse andmeside kaudu. Kui andmed on toimingukeskuses saadaval ja kui teil näiteks ei olnud viljakoristuse ajal massi kalibreerimisteks aega, saate andmed tagasiulatuvalt kalibreerida ja need aruande kujul välja printida. Peale selle võimaldab toimingukeskus teil ette valmistada seadistusteabe tulevaseks lõikushooajaks, et tagada veatu dokumenteerimine.
   Failid saate juhtmevabalt oma masinasse saata, kus need kantakse ekraanile GreenStar 2630.

 •  

  Integrated Solutions

  TÖÖDE HALDAMINE ON LIHTNE 

   Saate tööde planeerimisel, teostamisel ja aruannete koostamisel kõrvale jätta paberitöö ja lõputud telefonikõned. Lahendusega MyJobConnect Basic saate määrata selgelt määratletud ülesanded kombainijuhtidele käigu pealt, kasutades rakendust MyJobsManager App. Juhid saavad töökorraldusi reaalajas vaadata ja neid vastavalt täita, kasutades rakendust MyJobs App oma mobiilsideseadmes. Kui töö on tehtud, on täpsed ja täielikud andmed teil hetkega käes ja töö aruandlus ja professionaalne arveldus on kiirem.

 •  

  Operations Center

  INTELLIGENTNE AG NAVIGEERIMINE JA MASINAPARGI LOGISTIKA 

   Õigete masinate jõudmine õigel ajal õigesse kohta on mitmete masinatega töö korraldamisel tõhususe ja täpsuse saavutamise võti. MyJobConnect Premium on tõeliselt mitmekülgse masinapargi logistika jaoks laiendus MyJobConnect Basicust. See sisaldab masinapargi ülevaadet, põhjaliku põllu- ja teede andmebaasi alusel täpset navigeerimist, sh sõidukite hinnangulisi saabumisaegu varem määratud sihtkohtadesse. Näiteks kombainini navigeerimise kasutamine võimaldab viljahaagistel leida kiireima ja ohutuima tee põllule, vähendades juhi pinget.

Saavutage rohkem väiksema pingutusega

Slopes of up to 7%

AUTOTRAC: AUTOMAATROOLIMISEGA SUUREM TÄPSUS

 Meie satelliidipõhise vabakäesüsteemiga Autotrac vastab iga töökäik teie heedri kogu laiusele. See aitab vähendada sisendkulusid ja suurendada kombaini jõudlust isegi öösel, tolmustes tingimustes või künklikul maastikul ning ka pika tööpäeva lõpus. Automaatroolimine annab juhtidele vabaduse ja võimaldab neil keskenduda saagikusele.

 Kui töötate põllul mitme masinaga, saab AutoTraci juhtjooni jagada ühest masinast teistesse, et kõik kombainid saaksid vilja koristada täielikul lõikelaiusel. Samuti saab neid jagada traktori või viljahaagise juhiga, et masinad saaksid sõita väljalaadimise ajal täiesti paralleelselt. Autotrac RowSense lisab maisikoristusel veelgi enam mugavust ja tootlikkust. See ühendab GPS-põhise automaatse roolimise ja reajuhtimise, kasutades heedril olevaid reaandureid, et koristuskiirust suurendada. Kui reaanduri teave pole saadaval, näiteks kui vili on lamandunud, hakkab juhtimine toimuma GPS-signaali alusel.

INTERAKTIIVNE KOMBAINI REGULEERIMISSÜSTEEM (ICA)

 ICA abil saate tõsta kombaini jõudlust, minimeerida kadusid, vältida terakahjustusi ja parandada põhukvaliteeti. võite optimeerida kõiki parameetreid korraga või keskenduda ühele konkreetsele.

 Interaktiivse kombaini reguleerimissüsteemi animatsioon “ICA”

AUTOMAATNE KOMBAINI REGULEERIMISSÜSTEEM (ACA)

 Seeria kõigi mudelite standardvarustusse kuuluv automaatne kombaini reguleerimissüsteem aitab teil ilma vaevata viljatüüpe vahetada. Kasutades standardseid John Deere’i väärtusi ning tuues andmeid praeguste peksu- ja separeerimistingimuste kohta, kohandab see teie masinat automaatselt, et selle jõudlust optimeerida. Saate kasutada pakutud väärtusi või neid muuta ja hilisemaks kasutamiseks salvestada.

STARFIRE 6000 VASTUVÕTJA

 Juurdepääs John Deere’i põllumajanduse täppislahendustele algab uuest vastuvõtjast StarFire 6000. Võimaluste seas on signaali suurem stabiilsus maksimaalse tööaja tagamiseks ja uus SF3-täpsus, mis pakub hooaja jooksul korratavust. teie jaoks tähendab see seda, et vastuvõtja hoiab teid alati rajal, olenemata tingimustest. peale selle saate vastuvõtjaga StarFire 6000 korratavad tulemused (ilma juhtjoone või piirinihketa) kogu hooaja vältel. See lisab veelgi enam täpsust ja tootlikkust. Vastuvõtja StarFire 6000 töötab sujuvalt kõigi John Deere’i juhtsüsteemide ja kõigi täpsustasemetega (SF1, SF3, mobiilne ja raadiojuhitav RTK).

HARVESTSMART: ALATI ÕIGE KIIRUS

 HarvestSmarti süsteem kohandab kombaini kiirust automaatselt, et maksimeerida tootlikkust või minimeerida kadusid ja saavutada suurim toodang. peksutrumli andurid, mootor ja spetsiaalsed kaoandurid juhivad süsteemi, et minimeerida kadusid või maksimeerida pealevoolu kiirust.

Tunnustatud partner on teie jaoks alati olemas

A good partner is always there for you

 Selleks, et teie viljakoristusteenus oleks alati esmaklassiline nii enne lõikust, selle ajal kui ka pärast seda, läbivad meie edasimüüjad karmi sertifitseerimisprogrammi. Esitage meile väljakutse – oleme selleks valmis! Küsige oma John Deere’i partnerilt teavet järgmiste teenuste kohta.

 •  VARUOSAD 24 TUNNIGA

   Teie partner kasutab ära John Deere’i spetsiaalset varuosade ööpäevast tarnesüsteemi ja saabpakkuda rohkem kui 97% kõigist vajalikest osadest 24 tunni jooksul, et saaksite oma tööd jätkata.

 •  VARUSEADMED*

   Edasimüüja aitab teil lõikustöid pikkade viljakoristuspäevade ajal jätkata ja pakubvarumasinat, kui peaks tekkima vajadus hooldustöö järele.

 •  SPETSIALISTID KOHAPEAL

   Volitatud müügiesindustes on müügi- ja hooldusosakonnas tööl viljakoristusspetsialistid, et aidata teil leida õige mudel, mille tehnilised andmed vastavad teie tööde vajadustele ning spetsiaalsel abiliinil saab nendega koristushooajal ühendust võtta ka töövälisel ajal. Tehases koolitatud spetsialistid seadistavad teie kombaini enne hooaja algust ja külastavad teid hooaja jooksul, et tagada selle pidev optimaalne jõudlustase.

 •  KOOLITUS

   Volitatud edasimüüjad pakuvad professionaalset kombainijuhi koolitust, mida viivad läbi tehases koolitatud spetsialistid. Neid koolitusi pakutakse igal aastal, et värskendada teie teadmisi hooajast hooaega.

 •  EKSPERTKONTROLL

   Sertifitseeritud hooldusspetsialistid kontrollivad teie masinat rohkem kui 180 kohast. Nad teevad hooajaeelset ekspertiisi, et tagada teie kombaini valmisolek järgmiseks hooajaks.

 •  KASUTATUD KOMBAINID: ESMAKLASSILISELT KONTROLLITUD*

   Vaadake veebisaidilt www.machinefinderuk.co.uk meie esmaklassiliselt kontrollitud kasutatud kombaine. Kõik esmaklassiliselt kontrollitud kombainid on läbinud ekspertkontrolli. Kõik vajalikud remonditööd on tehtud John Deere’i kvaliteetseid originaalvaruosi kasutades, et tagada teie viljakoristuse edu.

Mitmekülgne tugi sujuva töö tagamiseks

Comprehensive support for seamless operation

 W-seeria on üks tõhusamaid ja tehnoloogiliselt täiuslikumaid kombaine kogu maailmas. Kiire ja asjatundlik abi teie John Deere’i edasimüüjalt võimaldab teil seda suure jõudlusega lõikusmasinat tõhusaimalt ära kasutada esimesest päevast peale ja pikkade aastate vältel.

PAREM ÜLEVAADE JA SUUREM KASU TEENUSEGA JOHN DEERE FARMSIGHT

 Meie FarmSight teenused viivad viljakoristuse efektiivsuse täiesti uuele tasemele. Teie loal saab edasimüüja hooldusjuht teie masinate seisukorda kaugjuurdepääsu teel jälgida, et tagada optimaalne kasutus. Peale selle pääsevad nad juurde diagnostikakoodidele ja saavad installida tarkvaravärskendusi, et vältida ebavajalikke tööseisakuid. See aitab teil kasutuskulusid paremini kavandada, saavutada kulusäästu ennetava hoolduse kaudu, tõsta masinate tootlikkust ja optimeerida kogu teie masinapargi haldust.

EKSPERTKONTROLL - JOHN DEERE'I LÕIKUSJÄRGNE KONTROLL

 Teie serditud hooldustehnik vaatab kombainil talvel üle rohkem kui 180 hoolduspunkti, et maksimeerida tööaega järgmisel hooajal ja tõsta masina edasimüügiväärtust.

POWERGARDI HOOLDUSLEPINGUD

 Meie kolme hoolduslepinguga (PowerGard Maintenance, PowerGard Protection ja PowerGard Protection Plus) kaetud masinatel kasutatakse ainult kvaliteetseid John Deere’i originaalvaruosi, suurendades teie masina tööaega ja edasimüügiväärtust.

Lihtne hooldus ja korrashoid

Service and maintenance made easy

 W-seeria ei säästa teie aega üksnes põllul ja teel, vaid ka hoolduse ja korrashoiu juures. Nende tööde võimalikult lihtsaks ja kiireks tegemiseks oleme projekteerimisel alati silmas pidanud juhti:

 

 

 • Igapäevast määrimist vajavaid kohti ei ole 
 • Praktiline eemaldatav redel, lisavarustusse kuuluv õhukompressor mitme ühendusega, lihtne juurdepääs mootorile ja jahutuspaketile on vaid mõned näited
 • Uus õhukompressor 60-liitrise mahuti ja kolme ühenduskohaga, 10 m voolik ja lisatarvikud, et masina puhastamine oleks mugav

*Maksimaalne mootori võimsus

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com