• 740A ja 750A Külvikud

    Täpsus saagikuses

740A/750A

Karmidesse tingimustesse ja maksimaalseks jõudluseks loodud John Deere`i 740A pneumokülvik sobib väheseks maaharimiseks ja igakülgne 750A pneumokülvik avaldab muljet kõrgeima täpsusega töödel. Need suure jõudlusega masinad pakuvad silmapaistvaid kasusid mistahes süsteemide korral:

  • Täpne seemnete paigutus kõikides tingimustes
  • Kõrgeimad töö määrad tagavad silmapaistva väljundi
  • Madalamad tööjõu ja kütusekulud suurendavad kasumit
  • Usaldusväärne tööjõudlus isegi suure hulga taimejäänustega
  • Täpne sügavuse reguleerimine kindlustab ühtlase seemnete tärkamise
  • Täiustatud infosüsteemid
  • Lisavarustuses satelliidil toega juhtimine 

740A topeltketastega multšiv pneumokülvik 

740A topeltketastega multšiv pneumokülvik

Kerge, vaatamata tugevusele

Suur jõudlus nii väheharitud kui küntud maal on John Deere`i 740A külviku kaubamärk, arvestades selle eriti madalat süvist. See tähendab, et isegi 9 meetrise töölaiuse korral on seda lihtne ainult 96 kW (130 hj) võimsusega vedada.
Suure 2300 või 3500 liitrise mahuga külvisekast tagab tõhusa, peatumatu külvi ning maksimaalse tootlikkuse hektari/tunni kohta.
740A külviku kahekettalised seemendid tagavad sujuva ja kiire külvamise. Seemendi kettad on erilise asendiga, mis kindlustab tõhusa läbimurde isegi kõva pinnase või suure hulga taimejääkide korral. Täpne külvamissügavus loob aluse ühtlaseks seemnete tärkamiseks ja optimaalseks saagikuseks.

750A universaalne pneumokülvik

750A universaalne pneumokülvik

Kvaliteet sillutab teed

Ülemaailmselt tõestust leidnud vähe veovõimsust vajavad külviku tehnoloogiad, koos seemenditega, mis tagavad ühtlase seemnete tärkamise, optimeerivad saagikust ja efektiivsust. Universaalsed John Deere 750A ühekettalised seemendid on nõutud kogu maailmas ning neid on müüdud enam kui 2 miljonit ühikut. Seade kindlustab täpse seemnete paigutuse isegi otse kõrretüüde sekka külvates.
Tänu 750A külviku tugevale keevisraamile tõestab masin end taaskord isegi kõige keerulisemates tingimustes. Külvikiirusega kuni 15 km/h ja maksimaalse töölaiusega 6 meetrit on suur jõudlus endastmõistetav.
John Deere`i 750A töölaius säästab nii aega, tööjõudu kui kütust – konkurentsitu mitmekülgsus, mis ikka ja jälle end ära tasub.

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com