• X8 lihtsalt hekseldage!

  Uue põlvkonna hekseldi X8

 • Lihtsalt hekseldage!

  Esmaklassiline töökoht

 • John Deere liikurhekseldi 8000

  Ilus, dünaamiline disain

 • John Deere liikurhekseldi 8000

  Esmaklassiline dünaamilisus

8000 seeria

Lihtsalt hekseldage!

 

8000 Series

Meie kliendid andsid meile uue, 8000 seeria hekseldi loomisel mitmeid juhiseid. Uue hekseldi 6 olulisemat märgusõna on: võimsuse kasutegur, sööda kvaliteet, mugavus, töökindlus, veojõu- ja kulutõhusus. See oli suur väljakutse. Kuid usume, et saime sellega hakkama.
Uuri, kuidas me selle uskumatu masina lõime. Vaata lisa videotest mille leiad ülevalt menüüst.

Loe lisa trükisest.

 

Võtmeomadused

Tutvu toote võtmeomadustega.

SUUREM TÖÖKINDLUS

POWER

Loodud tugevaks Uus 8000 seeria on disainitud rahuldamaks suurt tootlikkust ja vastupidavust silmas pidades.
 Loodud kvaliteetseks Uus 8000 seeria on on loodud kompromissideta. Kvaliteetsed reduktorid ja laagrid seavad masina kvaliteedile uued standardid.
 Loodud kõikidesse tingimustesse Põuastest Arizona põldudest kuni pehmete ja niiskete Põhja-Euroopa põldudeni - vastupidavuse test hõlmas kõiki tingimusi ja kultuure.

 

SUUREM KASUTEGUR

More Power Efficiency

Valmistatud parima mootoriga Mootori pikiasetus masina raamil tagab parima vaate masina taha ja samas ka kõige efektiivsema jahutuse.
 Valmistatud parima materjali läbivooluga Uus söötevaltside ja heedri ajam minimeerib jõukaod ja lubab efektiivse läbivoolu ka kõige raskemate kultuuride puhul, mis viib läbilaske ja hobujõu suhte uuele tasandile.

Loodud kergeks See on lihtsaim viis efektiivsuse saavutamiseks. Nutikas disain, vastupidavate materjalide ja alumiiniumi kasutuselevõtt võimaldab vähendada üldist kaalu.

 

ROHKEM MUGAVUST

Control

Loodud operaatorile Disainitud Teie ja ehitatud meie poolt. See sisaldab kõike mida olete soovida osanud. Nautige panoraamvaadet heedrile ja ruumiküllust esmaklassilises kabiinis.

Loodud minimaalseks hooldamiseks Igapäevaseks hoolduseks või määrimiseks kuluv aeg on viidud miinimumini. Hea ligipääs vajalikele kohtadele koos tööriistakasti ja puhastusvahenditega teevad masina korrashoidmise lihtsaks.

Rohkem lisasid Masina baasvarustuses on uus 8000 operaatori pakett, mis sisaldab koolitust ja tööriistakomplekti. Valige oma masinale sobiv lisavarustus just enda nõudmisi silmas pidades.

 

PAREM HAARDUVUS

GRIP

Valmistatud raskete tingimuste jaoks 42 tolliste esirataste ja väiksema kaalu kombinatsiooni tulemusena saavutatakse parim haarduvus ja väiksem pinnasurve.

Loodud kompaktseks Minimaalse transpordilaiusega 3m ja ühtlase kaalujaotusega on 8000 seeria hekseldi paremini manööverdatav nii põllul kui maanteel.
 ProDrive Parim automaatne käiguvahetus turul on nüüd veelgi täiendatud järgmise generatsiooni masinate jaoks. Parima pidamise annab suurem väändemoment ja jõu juhtimine ratastesse.

 

MADALAD ÜLALPIDAMISKULUD

Cost Efficiency

Madalad kuluosade hinnad Tehke tööd mitu hooaega ilma, et peaksita vahetama kuluplaate. Dura Line kuluosadepakett pakub 4 korda pikemat eluiga kuluosadele.
 Parim kütusekulu Uus jõu jaotus sobib masinale ideaalselt. Kütusekulu on vähenenud 20%.

Prognoositav hooldus Kulud kontrolli alla koostöös Power Gard tugiteenusega. Prognoosige enda väljaminekuid hooldusi ja kuluosade vahetust silmas pidades.

 

PAREM SÖÖDA KVALITEET

Forage Quality

Valmistatud täpseks lõikeks DuraDrum ei paku ainult parimat sööda kvaliteeti vaid pakub ka paindlikkust hekslipikkuse valimisel. Nüüdsest kulub ka vähem aega vastulõiketera seadistamiseks ja nugade teritamiseks.

Revolutsiooniline tera purusti Kõik 8000 seeria mudelivalikus olevad teraprotsessorid annavad võimaluse vabastada varasemast veelgi rohkem tärklist. 50% suurem tööpind võrreldes eelkäijaga!
 Intelligentne sööda käitlemine John Deere HarvestLab mõõdab niiskust, kuivainet ja ka koostisosi nagu proteiin, tärklis, suhkur, seeditavad ja seedimatud kiudained. Seda kõike tagamaks täpset hekslipikkust ja õiget konservandi doseerimist.

 

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com