Põllumajanduse juhtimislahendused (AMS)

 • Ole ühenduses

  Käed-vaba pööramine põllu otstes: iTEC PRO

 • Ole ühenduses

  Roolimisabi ja masina automaatika

 • Ole ühenduses

  Kaugjuurdepääs

 • Ole ühenduses

  Aitab ülekatetest - John Deere sektsioonide juhtimine

Põllumajanduse juhtimislahendused (AMS)

Põllumajanduse juhtimislahendused (AMS)

Roolimisabisüsteemid

Olenevalt roolimisabisüsteemist ja kasutatava signaali täpsusest võite väheneda ülekatet kuni 90%! John Deere’i roolimisabilahendused on tehtud just teie tööd ja mugavust silmas pidades. Need säästavad teie aega, kütust ja kulusid igal töökäigul ning igal hektaril. Ja et tõhusus suureneb koos täpsusega, siis võimaldab John Deere teil oma roolimisabisüsteemi lihtsalt uuendada.


Dokumentatsioon

Dokumentatsioon

Süsteem GreenStar pakub planeerimis- ja aruandlustööriistu, mis salvestavad andmeid põllutingimuste, mullaharimispraktika, pritsimislahenduste, väetiste koguste, seemnesortide ja -koguste, ilmaolude ning muu kohta. Ühendage see oma töölauatarkvaraga ja tulemuseks on võimas aasta ringi kasutatav süsteem, mis võimaldab teil oma tegevust optimeerida ning hõlbustab teie põllumajandusettevõtte tegevuse täielikku dokumenteerimist.


Asukohapõhine põllumajandus

Asukohapõhine põllumajandus

Kogemused näitavad, et suurim kulude kokkuhoid on seotud taimekaitsepritside poomi osalise lülitussüsteemiga. Kemikaalide hinnad tõusevad aastast aastasse ning suurt kulude kokkuhoidu on võimalik saavutada ka külvi ja väetamisega. Standardne ISOBUSi süsteem on nüüd taimekaitsepritside kõrval kasutatav ka külvikutel/istutusmasinatel ja laoturitel.


Automatiseerimine

Automatiseerimine

Paljude põllumajandustööde tegemisel on kõige tähtsam ja enim kasutatav masin kindlasti traktor, kuid alati on vajalik ka mingi haakeriist. Et traktori ja haakeriista koostöö on väga tähtis, on selle tagamine üsna pingeline töö. Hea uudis on see, et ISOBUSi suurepärasele funktsioneerimisele lisaks te teate, et mitte ainult traktor ei juhi haakeriista töötamist, vaid haakeriist võib juhtida ka traktori töötamist. Las meie automatiseerimislahendus kergendab teie tööd.


Telemaatika

Telemaatika

Põllumajandus on muutumas. Masinapargid suurenevad. Kulud kasvavad. Seega on esmatähtis, et seadmed pidevalt töötaksid. Nende teguritega hakkama saamiseks peavad masinaparkide juhid pöörduma logistiliste lahenduste poole, mida võimaldab ainult telemaatika.


I-lahendused

I-lahendused

Kui te soovite tänapäeval põllumajanduses kasumit teenida, peate igal sammul kulusid kokku hoidma ja tootlikkust suurendama. Selle juures saavad teid aidata John Deere'i i-lahendused (i-Solutions).


Ekraanid

Ekraanid

Täppispõllumajanduse rakendamisel on esmavajalik ekraani olemasolu.


Vastuvõtjad ja signaalid

Vastuvõtjad ja signaalid

John Deere’i roolimisabi tehnoloogia võimaldab teil vajaduse järgi täpsust aegamööda parendada ja teha seda olenemata kasutatavast haakeriistast. See on lihtne. Meie StarFire’i vastuvõtjatega võite valida nelja erinevat tüüpi mõõtmistäpsuse taseme vahel.

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com