John Deere R4050i Sprayer: Ready for takeoff

R4050i iseliikuv taimekaitseprits - maksimaalse jõudlusega pritsimistšempion

OMADUSED & TEHNILISED ANDMED

  • Süsinikkiust poom: 6 korda tugevam, kuid kergem kui teras
  • PowrSpray: 1 200 l/min tootlikkusega kahe pumbaga süsteem teeb täitmise (sh ActivePause), pritsimise, segamise ja loputamise hõlpsaks, täpseks ja suures osas täiesti automaatseks.
  • Solution Command: täida, sega, pritsi ja loputa – kõik ühe nupulevajutusega
  • BoomTrac Pro: suurendab pritsimise täpsust ja tõhusust, reguleerides poomi kõrgust ja muudetavat geomeetriat vastavalt maapinnale

Mootori kubatuur

6,8 l

Mootori võimsus

179 kW (240 hj)

Paagi nimimahtuvus

5 000 l

Poom

Kahekordselt kokkuklapitav, kolmes mõõtmes suure tõmbetugevusega süsinikkiust poom, 36 m

Your spraying champion for maximum performance

 Maksimaalse jõudlusega pritsimistšempion

 R4050i tootmisel on kasutatud parimaid John Deere’i selleks otstarbeks konstrueeritud ja valmistatud komponente: uus süsinikkiust poom, PowrSpray märgsüsteem, John Deere’i pihustid ja 5 000 l pritsimislahuse paak maksimaalseks tootlikkuseks. Vaatamata oma suurusele liigub R4050i hõlpsasti igasugustel põldudel ning rida nutikaid ja võrguühendusega omadusi aitavad pritsimist optimeerida. Kogege suurt jõudlust, mitmekülgsust ja kiirust meie uue pritsimistšempioniga.

Next generation spray booms

 Uue põlvkonna poomid

 Kerge, tugev ja väga vastupidav – R4050i pritsepoomil on kõik need omadused, kuna see on valmistatud uudsest materjalist – süsinikkiust.
 Kerge kaal ja väike inerts mõjuvad poomi stabiilsusele väga hästi, muutes poomiga töötamise veelgi paremaks ja võimaldades pritsimisel saavutada kiirust isegi kuni 28 km/h. Tugev ja samas paindlik süsinikkiud võimaldab poomi struktuuril ilma kahjustusteta painduda, mis tõstab poomi kasutusiga veelgi. Kas kahjustatud poom vajab parandamist? Pole probleemi. Remontida saab farmis kohapeal, spetsiaalseid tööriistu või seadmeid ei ole tarvis.

PowrSpray

 PowrSpray

 Uue kontseptsiooniga pritsimislahuse süsteem PowrSpray, millel on kaks vooluringi, võimaldab paagi täitmist kiirusega kuni 1 200 l/min. Tänu ainulaadsele funktstioonile „Active Pause”, on kemikaalide lisamiseks piisavalt aega ja paagi täitumisega pole vaja võidu joosta. Pritsimise ajal saab kulunormi vahetu juhtimise (Direct Rate control) abil pritsimisnormi kiiresti muuta 1 000 l/min tootlikkusega pumba kaudu, saavutades parima võimaliku täpsuse.

Cruise control transmission

 Püsikiirusega ülekanne

 Valige uue püsikiiruse hoidjaga parim pritsimiskiirus ning saate hõlpsalt täpselt sama kiirust uuesti kasutada.

Tailor made equipment and connectivity

 Spetsiaalsed seadmed ja ühenduvus

 On palju asju, mida saate oma John Deere’i pritsi kohandamiseks teha. Siit leiate mõned meie pakutavad lisaseadmed, millega masina mitmekülgsust ja jõudlust veelgi paremaks muuta. Paljud nendest valikutest kuuluvad standardvarustusse ja osad on järelpaigaldatavad komplektid.

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com