• Produktiivne ja tõhus rullipress

  • Suurpakipresside tipptehnoloogia

  • Jõudlus ja tootlikkus

  • Rohkem kui oskate oodata

L1500 seeria

Suurpakipresside uus kuju.

 

John Deere L1500 Large Square Balers

Uue L1500 seeria suurpakipresside sileda väliskesta all peitub masin, mis on loodud tihedate ja kõrge kvaliteediga suurpakkide pressimiseks. Masina südameks on suur pressikamber ja suure tootlikkusega kolb, mis pressivad ühtlaselt tihedaid pakke iga kultuuri korral. 

Omadused

Kliki sind huvitaval tooteomadusel, et rohkem infot saada!

Suure tootlikkusega etteandesüsteem

High Capacity

Olenemate koristatavast kultuurist saab suure tootlikkusega etteandesüsteem hakkama suurte vaaludega ka suurematel kiirustel. Ühtlane materjalivoog on tagatud tänu laiale kogurile ning suurele rootorile, millese on integreeritud materjali masina keskosasse koondavad teod. See loob hea eelduse ühtlaste pakkide pressimiseks.

 

Eelkamber

Pre Compression Chamber

Materjali ühtlane pressimine eelkambris on oluline hea lõpptulemuse saavutamiseks.Meie Multi-Crop täitesüsteem tagab, et eelkamber on ühtlaselt täidetud ja materjal kokku pressitud enne kui materjal pressikambrisse suunatakse.

 

Jõuülekandesüsteemi kaitsesüsteem

Driveline cam clutch protection

Kõik jõuülekandesüsteemi osad on ülekoormuse vastu kaitstud kaitsesiduritega. Selliselt saate rahus tööd teha ega pole tarvis muretseda liigsete hoolduse või remontide pärast.

 

3-meetrine pressikamber

Bale Chamber

Ainult siis, kui pressikamber on maksimaalselt materjaliga täidetud on tulemuseks kivikõvad pakid. L1500 seera pressidel on tugev sisu. Suure tootlikkusega kolb töötab kiirusega 46 p/min. Automaatne määrimissüsteem pikendab laagrite eluiga ilma suure vaevata.

 

Topeltsõlmimine

Double Tie Knot

Sõlmimissüsteem on sünkroniseeritud tänu otseajamile jõuülekandesüsteemist, tagades sidumise õigeaegsuse. Sõlmija raam on eraldiseisev, et ka rasketes tingimustes oleksid pakid korrektselt seotud. Süsteem on konstrueeritud selliselt, et koormus nõeltele ja nöörile oleks optimaalne, pakid saaksid ideaalselt seotud ja sõlmed oleksid tugevad. Tänu kontrollitud pingsusele on nõelte ja nööri hoidja kulumine väiksem.

 

Topelttuulikuga puhastussüsteem

Dual Blower

L1500 seeria presside sõlmimissüsteemi hoiab puhtana integreeritud topelttuulikuga puhastussüsteem, mille sarnast kasutatakse ka meie W -  ja T- seeria kombainidel. Õhk liigub sõlmimissüssteemist läbi kiirusega 200 km/h.

 

ISOBUS – keskendudes efektiivsusele

Isobus Focussed

Tänu ISOBUS ühilduvusele on masina opereerimine ülimalt lihtne. Kõik juhtfunktioonid, kaasa arvatud paki tihendus ja MaxiCut lõikenugade seaded, on käsitletavad ISOBUS monitoridelt nagu näiteks GreenStar 3 2630 või Greenstar 2 1800.  

 

LED töötuled

LED working lights

Kui tööpäev venib öötundidesse on LED töötuled abiks hea nähtavuse tagamisel.

 

Lihtne hooldada

Hands on Maintenance

John Deere L1500 seeria suurpakipressid on loodud selliselt, et ligipääs kõigile igapäevast kontrolli vajavatele komponentidele oleks lihtne. Alates MaxiCut lõikenugadest, nöörirullide hoiukastist ja pressikambrist kuni sidumissüsteemi ja puhuriteni välja.

 

Valgustussüsteem

Maintenance Lights

Oleme L1500 pressid varustanud tuledega kõigis vajaminevates kohtades (nööride hoiukast, sidusmissüsteem jne), et saaksite ka pimedal ajal töötades otsa lõppenud nöörirulli vaevata vahetatud.

 

Lihtne kasutada

Ease of operation

Oleme teinud L1500 seeria presside kasutamise võimalikult kasutajasõbralikukus. Ligipääs vajalikele komponentidele alates nöörirullidest kuni sidumisaparaadini on lihtne. Suur hoiukast mahutab 30 nöörirulli ja vajalikud igapäevased seadistused saab lihtsalt tehtud.

 

Valikvarustusena saadaval eelpeenesti

Now with optional Pre-chopper

Eelpeenesti võimaldab teenusetegijatel oma ärivõimalusi laiendada. Saate teenindada kliente, kes kasutavad palju peenestatud põhku (marjaistandused, loomakasvatajad). Eelpeenestil on suurim saadavaolev rootor ja kui peenestit pole tarvis, saab selle üles tõsta (kliirens 650 mm). Saadaval lisavarustuses.

 

L1500 tootevideo

L1500 suurpakipressi video

L1500 animatsioon

L1500 suurpakipressi animatsioon

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com