• Kas Te olete valmis?

  Ületades ootusi: Uus John Deere 7R seeria.

7R Seeria

Rohkem ühes

John Deere tutvustab 7R Seeria traktorite viit uut mudelit võimsusega 147 kuni 206 kW (200 kuni 280 hj) ja Intelligentse Võimsusjuhtimisega (IPM) isegi 230 kuni 310 hj.

Uus 9 liitrine PowerTech PVX (7230R, 7260R ja 7280R) ja 6.8 liitrine PowerTech PSX (7200R ja 7215R) mootorid, Intelligentne Võimsusjuhtimine ja palju muudki, näiteks:

 • Murranguline mootori efektiivsus, muretu Ainult Diisel lahendusega
 • ActiveCommand roolimine saadaval lisavarustuses
 • Integreeritud eesmine rippsüsteem ja jõuvõtuvõll saadaval lisavarustuses
 • Suure läbimõõduga tagarehvid
 • ISOBUS ühilduv GreenStar 3 CommandCenter displei eelpaigaldatud Põllumajanduslike Halduslahendustega (Ag Management Solutions)
 • 360° väline valgustus
 • Active Seat või lisavarustusse kuuluv hüdrauliline kabiini vedrustus (HCS)
 • Võimsad tagumised rippsüsteemid (tõstejõuga kuni 10.7 t)
 • Suurema mahuga kütusepaak 540 l 

Üks masin, ent rohkem võimalusi – sest 7R tähendab osalt evolutsiooni ja osalt revolutsiooni ning 100% John Deere`i!
Kas olete valmis?

 •  

  CommandView II kabiin

   CommandView II Kabiin

   Avastage ülim mugavus, juhitavus ja nähtavus, sealhulgas John Deere`i eksklusiivne ActiveSeat vedrustus.

 •  

  CommandArm konsool

   CommandArm konsool

  Uus paremal käel paiknev CommandArm konsool koos integreeritud GreenStar 3 CommandCenter juhtseadmega toob kõik vajaliku käeulatusse. Lisaks on nüüd olulised AMS rakendused juhitavad otse GreenStar 3 Command Center displei kaudu.

 •  

  ActiveCommand roolimine

   ActiveCommandRoolimine

  Lisavarustusse kuuluv ActiveCommand Roolimine on traktorite sõidujõudluses uus verstapost. Dünaamiline stabiilsuskontroll, Muudetava suhtega roolimine ja Täiselektrooniline roolimine vähendavad roolikeeramise vaeva ning suurendavad sõidumugavust.

Põhipunktid

Uus 7R hõlmab suurepäraseid jõudlust ja tootlikkust suurendavad omadusi. Klikkige alljärgnevatele funktsioonidele ning saage teada rohkem!

CommandView II Kabiin

CommandView II Kabiin

CommandView II Kabiin
Ruumikam, mugavam, võimalusterohkem – uuendasime CommandView II kabiini, et pakkuda teile fantastilist sõidukogemust. Seadke end valmis ka erksateks värvideks, optimeeritud peakohal asetsevaks õhukonditsioneeriks, paremateks vaadeteks, avaramaks jalaruumiks ja palju enamaks!

Laialt avatud ruumid
Avardage vaadet ruumika interjööriga, millel rohkelt klaaspindu ja suur kõrvaliste FieldOffice pinnaga seljatoel.

Hüdrauliline kabiinivedrustus Plus (HCS+)

Hüdrauliline kabiinivedrustus Plus (HCS+)
See uus võimalus parendab märkimisväärselt sõidumugavust nii põllul kui maanteel. Aktiivne amortisaatorite süsteem ennetab koormust ja pidurdusi ning säilitab ideaalse kabiini tasakaalu, võimaldades juhil kõigele vaatamata täpselt traktorit ja selle all paiknevat maapinda tunnetada.

Õhukonditsioneer

Õhukonditsioneer
Katusesse sisseehitatud süsteemi õhuvoog on suure jõudlusega. Lisavarustusse kuuluv Automaatne temperatuuri reguleerimine on hõlpsalt käetoel paikneva puldiga teostatav.

Hüdroväljavõtete hoovad ja ühendused
Hüdroväljavõtete hoovad ja ühendused on lihtsamaks äratundmiseks värvilised.

Active seat

ActiveSeat
Kõik John Deere`i istmed on tugevad ja mugavad, kuid lisavarustusse kuuluv ActiveSeat vedrustus on ennekuulmatu! See isoleerib kuni 90% traktori vertikaalsest liikumisest, vähendades väsimust, suurendades mugavust ja päeva lõpuks ka tootlikkust.

Helitehnika
Kuulake oma lemmikmuusikat 4 kõrgetasemelise kõlari ja subwoofer`iga Premium raadiopakett mängib CD`sid ja MP3`sid ning toetab ka USB ja käed vabad Bluetooth ühendusi.

CommandArm konsool

CommandArm konsool

CommandArm konsool
Rohkem võimu teie sõrmeotstes – uuendatud CommandArm Konsool on selgelt struktureeritud ja lihtsalt kasutatav.
Parema käetoe konsoolile on paigaldatud üks monitor, mille abil saab lihtsalt juhtida mootorit, käigukasti, raadiot ja hüdraulika seadmeid.

Kiirvaliku nupud
Kiirvaliku klahvid tagavad kiire ligipääsu paljudele seadistustele, muu hulgas:

 • Põllukiiruse hoidja
 • iTEC süsteem
 • Käigukast ja jõuvõtuvõll
 • Kõik rippsüsteemide funktsioonid 

Need võimaldavad üksnes sõrmeotstega juhtida õhukonditsioneeri, raadiot, tulesid ja mehaanilist neljarattavedu.

GreenStar 3 CommandCenter displei

GreenStar 3 CommandCenter displei
Hüdroväljavõtete juhtseadmed on intuitiivselt mõistetavad ja vajadusel kiiresti leitavad. 7-tolline displei on samuti silmapilkselt loetav. Kohandatud automatiseerimist võimaldab Täielik Seadmete Juhtimine (iTEC), mille abil saab erinevaid tööfunktsioone üheaegselt automatiseerida. Enamgi veel - saate ekraani kaudu töötada oluliste AMS rakendustega nagu AutoTrac, või John Deere haakeseadmete sektsioonide juhtimine.

Uus: lisavarustusse kuuluv GreenStar 3 CommandCenter puuteekraan
Puuteekraan tagab mugava seadmete juhtimise ning lisatud videokaamera vahendusel jälgida ka tundlikke masina piirkondi ilma lisaekraanide paigaldamiseta.

Vajuta ja räägi
Täiustatud Premium Raadio Funktsionaalsus (lisavarustuses) näitab sissetulevate kõnede nime ja telefoninumbrit otse CommandCenter displeil. Lihtsalt vajutage kõnele vastamiseks nuppu. Displei kuvab ka teie telefoniraamatu, et saaksite hõlpsalt numbreid valida.

Active Command Roolimine

Active Command Roolimine

Active Command Roolimine
See lisavarustusse kuuluv John Deere eksklusiivne funktsioon on traktorite juhtimisjõudluses uueks verstapostiks, vähendades nii põllul kui sõiduteel roolimise vaeva ning ennetades juhi väsimist – aidates seeläbi märkimisväärselt suurendada sõidumugavust ja juhtimistäpsust.

Dünaamiline stabiilsuskontroll
Hoiab teie traktori väikse vaevaga õigel kursil, reguleerides automaatselt rattanurka, tuginedes seejuures traktori külgkiirendusele. Stabiilsuskontroll parandab transpordikiirustel masina juhtimistäpsust ja tõstab trajektoori hoidmise võimet – isegi konarlikul ja hüplikul maastikul.

Muudetava suhte & pingutusega roolimine

Muudetava suhte & pingutusega roolimine
Kindlustab kerge ja nobeda roolimise madalatel kiirustel. Aitab vältida ülejuhitavust ja kergendab roolikeeramist suurematel kiirustel (või näiteks transportimise ajal). Süsteem reguleerib nii rooliratta takistust kui ka lukust lukuni pöördeid.

Täiselektrooniline roolimine

Täiselektrooniline roolimine
Hõlbustab trajektooril püsimist ja vähendab juhi väsimust, tagades igakülgselt mugavama sõidukogemuse. Uus süsteem vähendab tavapärase roolisamba ja ratta seadistamise puudusi, alandades märkimisväärselt ka vibratsiooni ja kõrvaldades täielikult lõtke.

360° valgustatus

360° valgustatus

360° valgustatus
Kõik küljed on hästi valgustatud, et teie tööd oleksid nii öösel kui ka päeval kontrolli all. 7R-seeria traktorid säravad eredamalt kui kunagi varem ja lihtsalt lülitatav valgustus katab kõik traktorit ümbritsevad nurgad:

 • Kabiini katuse eesmisse ja tagumisse serva ning külgedele on sobitatud kuni 12 valgustit, mis tagavad 360° nähtavuse, hoides ära võimalikud kahjustused.
 • Paindlikkust suurendavad 4 eesmist ja tagumist reguleeritavat poritiiva töölaternat.
 • Uued halogeenpirne kasutavad kaug- ja lähituledega esilaternad hoiavad juhi vaatevälja valge ja selge: mootori iluvõresse sobitatud 8 töö-, koht- ja esilaternat juhivad teid ehast koiduni.
 • Suurte eesmiste lisaseadmete ja esilaadurite jaoks saab täiendkomplektina valida kaks abilaternat.
 • Standardsest valgustuspakmest üle 74% tõhusam valgusvoog.

Kogu valgustust saab mugavalt juhtida juhtimiskeskuse CommandCenter abil.

Valgustuspakme Premium HID 5 täiendavat ksenoonlampi on halogeenlampidest kuni 5 korda pikema kasutusajaga ja 2,5 korda parema valgusvooga.

Põllumajanduslikud halduslahendused (AMS)

Põllumajanduslikud halduslahendused (AMS)
Nii integreeritud GreenStar3 CommandCenter kui ka lisavarustusse kuuluv GreenStar 2630 displei on täisfunktsionaalsed ISOBUS`i jaamad. See lihtsustab AMS`de lisamist ja suurendab igakülgselt tootlikkust:

AutoTrac

AutoTrac
Automatiseeritud käed-vabad juhtimine võimaldab teil ülekatteid kuni 90% vähendada. Lihtsalt määrake parandussignaali täpsus, mida StarFire 3000 vastuvõtjaga kasutada soovite.

FieldDoc

FieldDoc
Salvestage automaatselt kõik põllurakendused oma GreenStar 3 2630 displeil. Põlluharimisest külvamise, pritsimise ja väetise laotamiseni – saate kõik täpselt dokumenteerida – mis tööd tehti kus, millal ja kelle poolt.

iGuide

iGuide
Ebatasasel maastikul võib järelveetava haakeseadme mass põhjustada masina libisemist, mille tagajärjel tekivad ülekatted. iGuide funktsiooni abil reguleerib teie traktor oma trajektoori ise, et vead kompenseerida – ja juhib haakeseadet passiivselt ideaalse tootlikkuseni töökäigust töökäiguni.

iSteer
Aktiivne haakeseadme juhtimine on täiustatud adra juhtimiseks või töödeks erikultuuridega. Haakeseade kompenseerib tänu SBG uuenduslikele sensoritele ja hüdraulikale, John Deere GreenStar 3 2360 displeile ja StarFire 3000 vastuvõtjale aktiivselt masina libisemist.

Telemaatika

JD Telemaatika

JD Telemaatika
Masina teave ainult ühe klikiga – John Deere täiustatud telemaatika abil muutub masinapargi jälgimine, salvestamine ja analüüsimine lihtsaks, hoides teid kursis iga põllul toimetava masina jõudlusega.
See kombineerib integreeritud riistvara funktsioonid JDLink analüüsi tarkvaraga.

JDLink veebileht

JDLink veebileht
JDLink võimaldab teil jälgida kõiki oma masinaid ja rakendusi otse kontori mugavast keskkonnast. Lihtsalt logige end sisse www.jdlink.com, nägemaks iga traktori kohta kogutud andmeid.

JDLink Ultimate
Töötage veelgi efektiivsemalt ja kasumlikumalt JDLink Ultimate traadita kommunikatsiooni- ja infolahenduste abil. Masinatega saate ühenduses püsida lihtsalt JDLink veebilehele sisse logides, kus iganes te ka viibite. Saate täpselt jälgida, kus teie masinad asuvad ja analüüsida jõudluse andmeid, nagu kütusekulu või masina kasutus.

Kaugjuhitav Hooldus NÕUSTAJA
Vähendamaks masina seisakuaega, võite nõustuda edasimüüja poolt läbi viidavate Kaugjuhitavate HooldusNÕUSTAJA* sessioonidega, et ta saaks diagnoosida vigu ja ohutut sõiduaega.

Võimsus & Efektiivsus

Võimsus & Efektiivsus
 Tänu meie ainulaadse “Ainult Diisel” lähenemisele, mis vastab Etapi IIIB nõuetele, ei pea te enam ohverdama oma uue 7R Seeria traktori jõudlust ega ka kütusekulu.
 

 •  7200R, 7215R: 6.8L PowerTech PSX võimsusega nimipööretel kuni 215 hj (kuni 245 hj koos Intelligentse Võimsusjuhtimisega)
 •  7230R, 7260R, 7280R: 9L PowerTech PVX võimsusega nimipööretel kuni 280 hj (kuni 310 hj koos Intelligentse Võimsusjuhtimisega))

Intelligentne Võimsusjuhtimine

Intelligentne Võimsusjuhtimine
Intelligentne Võimsusjuhtimine suurendab väljundvõimsust kuni 30 hj, tõstes ühtlasi ka jõudlust ja võimsustihedust transportimisel ning mitte-statsionaarsete jõuvõtuvõlli rakenduste korral. Tulemuseks on kiirendus just siis, kui seda enim vajate, näiteks suure koormusega mäest üles sõites. Ka paagitäitmisi jääb harvemaks.

Vastavus Etapi IIIB nõuetele

Vastavus Etapi IIIB nõuetele
Unustage keerukad mitme-vedelikulised süsteemid: John Deere püüdleb heitgaaside vähendamiseks kombineeritud lahenduse poole: Jada-turbolaadur (fikseeritud ja muudetava geomeetriaga) PSX mootoritel ja Muudetava geomeetriaga turbolaadur (VGT) PVX mootoritel, Jahutatud heitgaaside taasringlus (EGR) kombineerituna Diisli oksüdatsiooni katalüsaatoriga (DOC) + Diisli tahkete osakeste filter (DPF).

Visitronic ventilaatori jahutussüsteem

Visitronic ventilaatori jahutussüsteem
See süsteem reguleerib automaatselt ventilaatori kiiruseid, säilitades optimaalseid töötemperatuure ja aidates mootoril koormuste muutustele kiiremini reageerida. Uus “Vajutatava ventilaatori süsteem” on osa uuest täielikult suletud mootoriruumiga kapoti kujundusest. Õhk surutakse, mitte ei tõmmata mootori ruumi rõhu all. See hoiab eemale mustuse ja prahi ning ka radiaator püsib puhtam – isegi rasketes tööoludes.

Kõrgsurve ühiskanal
See tipptasemel kütuse sissepritse süsteem võimaldab jooksvalt jälgida kõiki olulisi parameetreid (rõhk, aeg, kestus ja mitmekordne sissepritse) isegi madalatel pööretel, muutes töö sujuvamaks ja kiirendades mootori reaktsiooni muutuvatele koormustele.

Käigukastid

Käigukastid
Leidke oma tootlikkuse eesmärkidele vastav käigukast. Kõik variandid on lihtsalt kasutatavad ja õpitavad, seega isegi vähem kogenud operaatorid saavad koheselt tööd alustada.

PowrQuad

PowrQuad
PowrQuad on end põllul tõestanud ja ökonoomne käigukast 20 edasi- ja 20 tagasikäiguga. See usaldusväärne käigukast reageerib kiirusele, seega sobivaim käik valitakse vahemiku muutudes automaatselt. Käsitsi siduri vabastamise funktsioon muudab selle sujuvamaks, kiiremaks ja mugavamaks. SoftShift reguleerib automaatselt mootori seguklappi, mis omakorda võimaldab sujuvamalt käike vahetada.

AutoQuad

AutoQuad
See hõlpsalt kohandatav käigukast 20 edasi- ja 20 tagasikäiguga võimaldab teil optimeerida tootlikkust põllul ja kasumlikkust teel. Põllukiiruse hoidja ja EcoShift`iga hoiate ka suurimatel transpordikiirustel kütust kokku kuni 10%. Ja käsitsi vabastatav siduri funktsioon vahemike hooval kindlustab suurima juhtimismugavuse ilma vajaduseta siduripedaali vajutada.

AutoPowr

AutoPowr
AutoPowr käigukast on täielikult ümberkujundatud, olles mistahes rakenduse korral maksimaalselt ökonoomne ja tootlik.

See mugav ühehoovaline käigukast võimaldab teil sujuvalt nullist maksimumkiiruseni käike vahetada ilma kordagi sidurit vajutamata. Lihtsalt valige kiirus ja AutoPowr hoiab seda ise vastavalt koormuse tingimuste muutustele reageerides. Teised kasud hõlmavad:

 • Juhile mugavaim
 • Suurimatel kiirustel madalaimad mootoripöörded
 • Väiksem kütusekulu
 • Parendatud mootori aeglustumine 1600 pöördeni minutis
 • Sujuv kiiruste vahetamine koormuse ja transportimise ajal
 • Paremal või vasakul käel paikneva reeversi valik
 • 40 km/h või 50 km/h valik 

Efektiivsusjuhtimisega CommandQuad

Efektiivsusjuhtimisega CommandQuad
Uues käigukastis töötavad käigud ja seguklapp käsikäes, suurendamaks kütuse efektiivsust ja tootlikkust. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks valige automaatne režiim; sihitud rakendustele sobib manuaalne režiim 5 vahemiku ja 4 võimsa kiirusega vahemiku kohta.

 • Usaldusväärne ja lihtsalt kasutatav
 • Optimeeritud käigu/seguklapi vaheline töö
 • 5 vahemikku 4 võimsa kiirusega vahemiku kohta
 • Mugav CommandArm juhtimine
 • 42 km/h Eco või 50 km/h Eco valik
 • Vasakul käel paiknev reevers mugavaks suunavahetuseks 

Hüdraulika

Hüdraulika

Hüdraulika
7R kasutab uut, suletud keskme, surve- ja voo kompenseeritud hüdraulika süsteemi, mis suurendab nii usaldusväärsust kui jõudlust. Selle süsteemi eelis seisneb vähemas arvus hüdraulika osades, ühendustes ja lühemates voolikutes.
Sõltuvalt teie võimsusvajadusest saate valida kolme pumba vahel:

 • 45 cm3 hüdrauliline pump, mis toodab 121 l/min
 • 63 cm3 hüdrauliline pump, mis toodab 162 l/min
 • 85 cm3 hüdrauliline pump, mis toodab 222 l/min 

3 tagumist hüdroväljavõtet kuuluvad standardvarustusse, kuid saadaval on kuni 6 *. Traktori keskele paigaldatavaid hüdroväljavõtteid saab kasutada eesmiste rippsüsteemidega töötamiseks, ühendades kuni kaks eesmist hüdroväljavõtet esilaaduriga. Kõik hüdroväljavõtted on elektrooniliselt juhitavad.

* Parema käe konsooliga on võimalik kombineerida kuni neli hüdroväljavõtet

Reguleerige õlivoogu

Reguleerige õlivoogu
Suur digitaalne CommandCenter displei võimaldab teil jälgida õlivoo tasemeid ja aega, seega on kontroll teie traktorit läbiva õlivoo üle teie käes.

Esilaadurid

Esilaadurid
Uued John Deere esilaadurid näevad paremad välja ja malmist raam sobib 7R kerega suurepäraselt. See tähendab väiksema raadiusega pöördeid, paremat nähtavust ja suurepärast massijaotust iga laadimise käigus.

Maksimaalse jõu ja vastupidavuse kindlustamiseks ehitame esilaadurid teie traktori ühe osana. See tähendab, et saate kasutada kogu hüdraulilist võimsust. Ja töötades rohelisega rohelisel aitavad ülimalt sujuvat jõudlust kujundada ka integreeritud funktsioonid, näiteks juhthoob.

H480 laadur

H480 laadur
Meie uue H480 laaduri haardeulatus, kõrgus, mahutavus ja tõstevõime 2200 kg täisulatusel on silmapaistvad. Kõik hüdrovoolikud on paigaldatud poomi sisse, parandamaks nähtavust ja kaitstes kõiki hüdraulika osi.

Eesotsas rohkem võimalusi

 • Poomi vedrustus tagab suurema sõidumugavuse
 • Kaugjuhitav riiv hõlbustab haakeseadmete ühendamist ja lahti ühendamist
 • Standardvarustuse 3s funktsioon võimaldab juhtida haakumist. 

H480 paigaldub ja ühendub lahti nende kolme lihtsa sammuga:

 • Langetage/tõstke parkimisjalad (uus)
 • Vajutage sisse/tõmmake välja ühendusklemmid (uus)
 • Ühendage/ühendage lahti survevabastusega Multicoupler 

Rippsüsteemid

Rippsüsteemid
Kuna lisavarustuse suurused ja traktori hobujõud on kasvanud, on seda ka rippsüsteemid ja veotiislid:

Tagumine rippsüsteem

Tagumine rippsüsteem
7R seeria tagumine rippsüsteem on võimsam ning sobib ka rasketeks veotöödeks. Leidke vajaliku tõstejõuga rippsüsteem:

 • kuni 9562 kg 7200R, 7215R ja 7230R mudelitel
 • kuni 10788 kg 7260R ja 7280R mudelitel 

Eesmine rippsüsteem

Eesmine rippsüsteem
Lisavarustusse kuuluva eesmise rippsüsteemi tõstevõime on kuni 5200 kg ning see võimaldab ka suurt tõsteseadme liikuvust. Sellel on lisaks:

 • Kaugjuhitav tõstmise/langetamise lüliti
 • Eesmine ISOBUS-valmidusega seadistus
 • Kuni 2 hüdroväljavõtet
 • Valikuline lükketala
 • Kokkupandavad langetamissüsteemid  
 • 7-klemmiga ühenduspistik 

Laadige alla

*  Saadaval valitud riikides
** Kuni neli hüdroväljavõtet kombineerituna parema käe konsooliga

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com