• 9R/9RT Seeria traktorid

  Intelligentne hiiglane

 • 9R/9RT Seeria traktorid

  Muljetavaldav jõudlus!

 • 9R/9RT Seeria traktorid

  Tugev konstruktsioon, muljetavaldav kiirus.

 • 9R/9RT Seeria traktorid

  Tõeline põllutöömasin!

 • 9R/9RT Seeria traktorid

  Põllutööde meistriklass!

9R seeria

9R/9RT: annab sulle võimalused, millest ainult unistada võisid

Kõrgetasemeline tänapäevane põllumajandus esitab tehnikale tõsiseid väljakutsed. Uute John Deere 9R ja 9RT seeria traktoritega saad need väljakutsed rahulikult vastu võtta ja ületada.

 • r2c001536_204x138_jpg1

  Maksimaalne võimekus

  John Deere’i 9R- ja 9RT-seeria traktoritel on e18 käigukast koos efektiivsusjuhtimisega (Efficiency Manager) - võimsus edastatakse hõlpsalt ja täpselt.

 • 9r-hydracushion_r2_204x138_jpg1

  HydraCushion esisillavedrustus

  HydraCushioni vedrustus võimaldab suunata jõudu maapinnale paremini. See suurendab teie masina jõudlust suuremate rippsüsteemide kasutamisel, parandades samal ajal ka ökonoomsust lisaraskuste vajaduse vähendamise teel võrreldes ilma vedrustuseta masinatega. 

 • r2c001653_204x138_jpg1

  Võimsus ja täpsus käsikäes

  John Deere põllumajanduse juhtimislahendused (AMS) pakuvad intelligentseid tööriistu täppispõllumajanduseks: AutoTrac automaatse roolimise lahendus vähendab ülekülvi kuni 95%, iTEC Pro täielikult automatiseeritud, käed-vaba roolimine vähendab sisendkulusid ning parandab operaatori töömugavust.

 • r2c001635_204x138_jpg1

  Näib muljetavaldav, tundub ruumikas

  Uus ruumikas CommandView III kabiin on klass omaette. Kabiin pakub avarust ning head nähtavust ja CommandARMi 4100 või 4600 puutetundliku ekraani abil on mugav tööseadistusi valida.

Põhipunktid

 Tutvuge uue 9R-seeriaga: suurem, parem, võimsam kui kunagi varem. Lisateabe saamiseks klõpsake alloleval artiklil.

CommandView III kabiin

CommandView III Cab

Näib muljetavaldav, tundub ruumikas

Uus ruumikas CommandView III kabiin on klass omaette. Nimmetoega istet saab piki- ja külgsuunas liigutada. Peale selle tagab John Deere’i ainulaadne aktiiviste sujuva sõidu nii teedel kui ka põllul.

Lamineeritud klaasid, müratõke ja põrandavaip parandavad CommandView III kabiini helikvaliteeti; soojendusega nahkistmed ja ACS pakuvad oma klassi suurimat mugavust. Samuti leidub kabiinis palju panipaiku. Tänu Bluetooth-ühenduvusele saate kasutada vabakäetelefoni funktsiooni. CommandARMi konsoolil paiknevad ka muud juhtseadised, nt raadio kiirnupud ja valgustid.

 

Premium kabiini pakett

Premium cab package

 Mugavuse suurendamiseks valige Premium kabiini pakett, mis sisaldab ka istme alumise osa kallutamise ja seljatoe pikendamise funktsiooni. Paketti kuuluvad ka parempoolse küljeakna klaasipuhasti, parempoolse küljeakna ja tagaakna päikesesirm, elektroonilised teleskoop-peeglid, spetsiaalsed helisummutusmaterjalid, mitmikpistikupesa koos käepärase pistikuadapteriga ning salongikülmik.

Neljanda põlvkonna CommandCenter

Generation 4 CommandCenter

 Neljanda põlvkonna CommandCenter on traktori keskne teabesüsteem. Kui pöörate istet 40 kraadi, järgneb CommandCenter teile – nii on teave alati nähtaval. CommandCenter võimaldab teil programmeerida ka sätteid ja reguleerida konkreetse toimingu näitusid. Ekraanid on täppispõlluharimise seisukohast hädavajalikud

 Valige 4100 CommandCenteri juhtseadised koos 7-tollise puuteekraaniga või 4600 CommandCenter koos 10-tollise puuteekraaniga. Need toimivad täpselt nagu tahvelarvuti: valikuvõimaluste sirvimist lihtsustavad menüüd, otseteed ja kontekstitundlik abi. Rakendusi nagu AutoTrac ja ISOBus saab juhtida otse CommandCenteri kaudu. Saadaval on neli kvaliteetset kõlarit ja basskõlar. Premium raadio mängib ka CD-plaate ja MP3-faile ning toetab nii USB-ühendust kui ka Bluetooth-vabakäeühendust.

HydraCushioni esisillavedrustus

HydraCushion front axle suspension

 John Deere’i HydraCushioni vedrustus võimaldab teil säilitada suure tootlikkuse, vähendades hüplemist. See suurendab haardumist ja vähendab rappumist teel. 

HydraCushioni vedrustus võimaldab suunata jõudu maapinnale paremini. See suurendab teie masina jõudlust suuremate rippsüsteemide kasutamisel, parandades samal ajal ka ökonoomsust lisaraskuste vajaduse vähendamise teel võrreldes ilma vedrustuseta masinatega. Seda hüdraulilise vedrustusega esisillasüsteemi pakutakse lisavarustusena mudelitele 9520R ja 9570R ning see kuulub mudeli 9620R standardvarustusse.

 

AirCushioni vedrustus (9RT)

AirCushion Suspension System (9RT)

 John Deere’i ainulaadne AirCushioni vedrustus tagab 9RT-seeria roomiktraktoritele hämmastava mugavuse ja suurema kiiruse. Kuidas? Roomiku alusvankri ja traktoriraami nutika eraldamise teel.

 • Massiivne kesktapp võimaldab pöördkangil ja kiikuval talal pöörelda.
 • Turvapadjad ja raskete kasutustingimuste jaoks ette nähtud amortisaatorid vähendavad kokkupõrke mõju.
 • Raskete kasutustingimuste jaoks ette nähtud puks võimaldab pöördetapil lisapehmenduse tagamiseks liikuda.
 • Suur reaktiivvarras ühendab traktori silda ning pöörleb üles ja alla.

Active Commandi roolisüsteem

Active Command Steering

 Olenemata sellest, kas liigute teedel või põllul, ainulaadne roolisüsteem ACS vähendab roolikeeramise vaeva, mistõttu operaator ei väsi ning suurenevad mugavus ja juhitavus. ACS integreeritakse täielikult AutoTraci automaatroolimissüsteemidega.

John Deere’i telemaatika ja myJohnDeere.com

John Deere Telematics and myJohnDeere.com

Toimingud on vaid sõrmeliigutuse kaugusel

 Põllumajanduse veebiportaal MyJohnDeere.com võimaldab teil jälgida ja juhtida oma masinaparki ning hallata põllumaad – kõike seda ühest kohast.

 Avage toimingukeskus, et jaotada seadmeid,

jälgida oma masinate tööde edenemist ja vaadata, mida need on päeva jooksul saavutanud.

Samuti saate USB-mälupulga või John Deere’i uue juhtmevaba andmeside (WDT) abil kabiinis oleva GreenStar 2630 ekraani ja oma MyJohnDeere’i konto vahel hõlpsalt vahetada teavet, näiteks rakendatud andmed, põllupiirid, jooned ja etteantud kaardid.

 Avage JDLink, et jälgida, kuidas teie masinad põllul tegutsevad. Näiteks võite jälgida oma masina töötunde ja analüüsida masina üksikasjalikku kasutust, et kindlaks teha lüngad tootlikkuses, või jälgida kütusekulu, et parandada ökonoomsust ja vähendada kulusid.

 Lisaks kuulub iga uue 9R-seeria mudeli standardvarustusse üheaastane JDLink Ultimate’i tellimus.

Kaugjuurdepääs ekraanile (RDA)

Remote Display Access (RDA)

Teenindus ja tugi on vaid ühe klõpsu kaugusel

 Teie loal saab müügiesindaja teie masina hooldust ja seadeid kaugelt jälgida ja hallata. Samuti on teil endal või teie müügiesindajal võimalik John Deere’i kaugjuurdepääsu (RDA) abil aidata operaatorit masina kasutamisel ja seadistamisel. RDA on võimas tööriist juhtide koolitamiseks ja GreenStar 2630 ekraanil olevate reaalajas andmete jagamiseks. Tänu RDA-le saavad põllumajandusettevõtjad ja nende koostööpartnerid näidata operaatoritele teed optimaalsete seadistusteni.

 

Kuni 670 hj mootorid

Engines with up to 670 hp

 13,5-liitrine PowerTech PSSi mootor arendab võimsust kuni 572 hj pööretel 1900 p/min. Cummins QSXi 15-liitrise mootoriga (9570R ja 9620R), mille võimsus on kuni 670 hj pööretel 1900 p/min, on teil veelgi rohkem võimsust.

 Turboülelaadur ja ühisanumsissepritsega kõrgsurve-kütusesüsteem tagavad vajaliku võimsuse siis, kui seda vaja. Suure võimsusega jahutussüsteem VariCool ja õhk-õhk järeljahuti parandavad omakorda mootori jõudlust. Mootorid vastavad IV etapi heitenormile.

EGR: Cooled exhaust gas recirculation

EGR: jahutatud heitgaaside tagastus

 EGR: jahutatud heitgaaside tagastus (EGR) alandab kõrgeimaid põlemistemperatuure ja vähendab lämmastikoksiidide (NOx) kogust.

Valikuline katalüütiline vähendamine (SCR)

 EGR- ja SCR-süsteemide kombineeritud kasutus võimaldab John Deere’i 9R-seeria mootoritel vastata IV etapi heitenormidele, samal ajal kasutavad need muude SCR-lahendustega võrreldes vähem diislikütuse lisaainet (DEF/AdBlue). See tähendab, et diislikütuse lisaaine (DEF) paak võib olla väiksem, samuti pikenevad DEF-paagi hooldusvälbad ja väheneb operaatori osalus.

Heitgaasifiltrid eemaldavad isegi väikseimad osakesed

 John Deere’i PowerTech PSSi ja Cummins QSXi mootoritega kasutatav diisli oksüdatsioonikatalüsaator (DOC) ja diisli kübemefilter (DPF) eemaldavad kuni 2,5 μm osakesed.

 

Käigukast

Transmission

 John Deere’i 9R- ja 9RT-seeria traktoritel on e18 käigukast koos efektiivsusjuhtimisega (Efficiency Manager): 18 edasi- ja 6 tagurpidikäiku ning valida saab täisautomaatse (Full auto), kohandatud (Custom) ja käsitsi (Manual) režiimi vahel. Võimsus edastatakse hõlpsalt ja täpselt. e18 käigukast suudab käike automaatselt vahetada, et säilitada mootori pöörlemissagedus, vabastades operaatori käiguvahetuse vaevast oluliste koormuse muutuste ajal põllul ja transportimisel. See jõudlust parandav funktsioon on omane ainult John Deere’i traktoritele. Operaator seadistab tippkiiruse ja käigukast vahetab käike sõltuvalt koormusest, et saavutada seadistatud tippkiirus mootori minimaalsel pöörlemissagedusel.

 Kui operaator soovib täielikult käsitsi juhtida, saab automaatse PowerShift-funktsiooni välja lülitada, vajutades CommandCenteril olevale puuteplaadile või vahetades CommandArmil oleva käigukangi abil käike käsitsi.

 Tänu efektiivsusjuhtimisele saate loota kütusesäästlikkuse suurenemisele.

 • Rohkem kiirusi kui ükskõik millisel muul sama klassi traktoril
 • Töökindel ja lihtne juhtida
 • Koormuse muutuste ajal ei ole vaja käiku vahetada
 • Tuleb hõlpsalt toime ootamatute tippkoormustega
 • Transpordikiirused kuni 40 km/h nii ratas- (9R) kui ka roomiktraktoritel (9RT)
 • Praktikas kontrollitud jõudlus
 • Parem säästlikkus ja tootlikkus

Hüdrosüsteemi tootlikkus kuni 435 l/min

Hydraulic power of up to 435 l/min

 9R/9RT-seeria puhul on saadaval kuni kaheksa valikulist hüdroväljavõtet ja hüdrosüsteemi tootlikkus on kuni 435 l/min, mis võimaldab vedada isegi suurimaid külvi- ja istutusmasinaid madalamatel pööretel.

 Hüdraulikat saab intuitiivsete ekraanile kuvatavate juhtseadiste abil hõlpsalt hallata ja juhtida labade või lisavõimalusena juhthoova abil. Sellise võimsuse, paindlikkuse ja töökindluse saladus peitub lihtsates tehnilistes lahendustes: vähem osi, vähem liitekohti ja lühemad hüdrovoolikud kui muudel masinatel.

 Olenevalt vajatavast võimsusest saab valida kahe hüdropumba vahel:

 • mullaharimiseks mõeldud variant: 90 cm3 pump (220 l/min) suurtele mullaharimismasinatele;
 • suure vooluhulgaga variant: kaks 90 cm3 hüdropumpa (435 l/min) külvi- ja istutusmasinatele.

Suure vooluhulgaga variandi puhul võite oodata hämmastavaid tulemusi isegi madalamatel mootoripööretel. Peale selle säästate ka väärtuslikku aega ja raha, sest suure jõudlusega hüdrofiltreid tuleb vahetada alles iga 1500 töötunni järel.

Lisavarustusse kuuluv hüdrauliline kolmepunktiline rippseadis koos automaatse koormusanduriga tagab täiendava haarduvuse ja ühtluse raskete masinate kasutamisel keerukates tingimustes. Tänu 6940 ja 9072 kg jaoks reguleeritavale kiirlukule on saadaval neli varianti. Ühevõllilise jõuvõtuvõlli, mille pöörlemissagedus on 1000 p/min, saab valida kõikidele mudelitele.

Roomikud: maksimaalne haarduvus. Kõigis tingimustes

Tracks: Maximum traction. All conditions.

 Kõige paremini jõudu maapinnale suunav 9RT-seeria pakub suurimat roomikute ülekannet võrreldes mis tahes traktoriga. e18 käigukast koos efektiivsusjuhtimisega tagab senisest ühtlasema jõudluse ja kütusesäästlikkuse roomikmasinate puhul, mille töökiirus jääb vahemikku 2,9–40 km/h.

 Uued 4500 ja 4600 roomikulindid on loodud kauem kestma. Suurem torkekindlus, suurem kandevõime ning uue kujundusega juhtkõrva geomeetria tagavad parema külgkandevõime. 6500 roomikud on suurema torkekindlusega kummist ja neil on ainulaadsed põhimikku tugevdavad koordiniidid. Kõik need täiustused muudavad Durabuilt 4500 ja 6500 seeria roomikulindid tugevamaks ja vastupidavamaks.

 Tänu AirCushioni õhkvedrustusele naudite ka mugavamat sõitu.

 

9R Series Tractors

 9R seeria traktor
Vaata videot

* Saadaval valitud riikides
* Scraper lahendus pole saadaval 9410R traktoril

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com