• 9RX Seeria 4 roomikuga traktorid

  Ainult üks saab olla liider!

 • 9RX Seeria 4 roomikuga traktorid

  Tõeline põllutööhiiglane!

 • 9RX Seeria 4 roomikuga traktorid

  Ainult üks saab olla liider!

 • 9RX Seeria 4 roomikuga traktorid

  Muljetavaldav jõudlus!

9RX seeria

On aeg tundma õppida 9RXi ülimat veojõudu

 Murranguline traktor, mis on valmistatud puhta veojõu jaoks ja mille kogulaius on vaid 3 m (koos 762 mm roomikutega). Nelja roomikmooduliga kontseptsiooni puhul on kontaktpind maapinnaga suurem kui kahe roomiku ja topeltratastega traktori puhul, võimaldades suunata rohkem veojõudu maapinnale. Masina loomisel on kasutatud nutikust kõikvõimalike eeliste pakkumiseks põllul. Haarake võtmed, sest on aeg tundma õppida ÜLIMAT veojõudu.

Performance

 Jõudlus

 Säästlik 13,5-liitrine John Deere’i PPSi mootor ning suure väljundvõimsuse ja pöördemomendiga 15-liitrised QSX Cumminsi mootorid, mille suurimaks võimsuseks on kuni 670 hj.

Intuitive controls

 Intuitiivsed juhtseadmed

 Neljanda põlvkonna CommandCenteri puuteekraani abil saate kogu vajalikku teavet juhtida sõrmepuudutusega – see on sama lihtne nagu nutitelefoni kasutamine. Juhtimislahendusteks on StarFire’i vastuvõtja ja AutoTraci aktiveerimine.

New e18 transmission with Efficiency Manager

 Uus e18 käigukast koos efektiivsusjuhtimisega

 Väikseima kütusekulu tagamiseks igasugusel kasutusel. e18 käigukast koos efektiivsusjuhtimisega vahetab käike ja koostöös mootori juhtimissüsteemiga reguleerib automaatselt mootori pöördeid, et saavutada soovitud liikumiskiirus.

Perfect fit.

Suurepärane sobivus

2,98 m üldlaiusega (koos 762 mm roomikulintidega) sõiduk vastab kõikidele liikluseeskirjadele.

Omadused

 Rohkem jõudu maapinnale. Rohkem võimsust teie jõudlusele

 Kuni 670 hobujõu, 18-käigulise elektroonilise käigukasti ja nelja uskumatut haarduvust tagava roomikuga 9RX suunab maapinnale senisest rohkem jõudu. See on ideaalne kaaslane raskeimate koormate vedamisel ja selliste tööde nagu kultiveerimise, kündmise, kobestamise ja külvamise kergendamisel.

Jõudlus

Larger footprint. More power

 Suurem katteala. Rohkem võimsust

 Kaks keskrullikut igal roomikul jaotavad 9RXi massi ühtlaselt ja loovad palju suurema katteala kui ükskõik milline ratastraktor.

 Maksimaalne tõhusus

 Suurem veotähik rakendab 40% rohkem veohambaid kui konkureerivad masinad, suurendades pöördemomendi ülekannet ja käitades tõhusalt nelja roomikukomplekti.

 Active Commandi roolisüsteem

 John Deere’i ainulaadne Active Commandi roolisüsteem (ACS) parandab stabiilsust põllutööde ajal ja vähendab roolimisvaeva hõlpsaks pööramiseks põlluotsal. Samuti parandab see sõidukvaliteeti ja juhitavust raskete rippsüsteemidega põldude vahel manööverdamisel.

 Flotatsioon märjal maapinnal

 9RXi katteala suurem pindala suurendab flotatsiooni märgades tingimustes, vähendades libisemist.

 Parem saagikasv

 Tänu 9RXi tohutu suurele kontaktpinnale jaotub kaal ühtlaselt ja väheneb pinnase võimalik häirimine. Samuti aitab see vältida vallide loomist, eriti põlluotstes pööramisel.

 Parem sõidukvaliteet

 e18 käigukast pakub oma klassi parimat käiguvahetuskvaliteeti, mis suurendab sõidu ajal mugavust ja aitab vähendada tarbetut stressi.

 Rohkem tööülesandeid. Üks traktor

 Tänu 9RXi võimsale jõudlusele on tegemist ideaalse masinaga laiade rippsüsteemide vedamiseks ja mitme tööülesande täitmiseks ühe töökäiguga.

Mugavus

Hands free steering

 Vabakäeroolimine

 iTEC Pro tagab maksimaalse jõudluse automatiseeritud vabakäeroolimisega põllul ja vähendab põlluotstes pööramisel tunduvalt stressi, suurendades operaatori mugavust.

 Maksimaalne mugavus

 Me ei ole teinud mugavuses järeleandmisi ning seetõttu naudite sujuvamat sõitu tänu sisseehitatud nelja postiga vedrustatud kabiinile, mida saab liigutada 100 mm alla ja 500 mm üles. Lisaks aitavad suur lööki neelav katteala ja kaks keskrullikut igal roomikul kõrvaldada kõik vibratsioonid ning väsimus on 9RXi puhul möödanik.

 Töötage kiiresti. Saavutage rohkem

 Liikumiskiirus kuni 30 km/h (sõltuvalt riiklikest eeskirjadest) tähendab seda, et teil kulub vähem aega töökohta jõudmiseks.

Väiksemad kasutuskulud

Longer track, longer life

 Pikem roomik, pikem kasutusiga

 9RXi roomikulindid on 20% pikemad kui sarnastel konkurendi traktoritel. See tähendab 20% vähem pöördeid, 20% vähem aega maapinnal ja 20% pikem aeg roomikulindi vahetuste vahel.

 Hooldusvabad keskrullikud

 9RXil on kaks suuremat ja vastupidavamat keskrullikut, mis vähendavad hoolduskulusid, ja see tagab, et 9RXi alusvanker vajab minimaalset hooldust – masina töösolekuaeg pikeneb ning samal ajal säästate raha.

 Sujuv ja tõhus

 e18 käigukastis on ühendatud tõhus jõuülekanne ja mugavus. Integreeritud efektiivsusjuhtimine optimeerib väikseima võimaliku kütusekulu tagamiseks masina tõhusust.

 Ei mingeid ülekatteid enam

 Sisseehitatud AutoTrac vähendab ülekatet kuni 90% tänu GPSi kasutavale vabakäe-roolimisabile. Ideaalne sirgete ja kurviliste radade valitsemisel ning aja-, kütuse- ja ressursikulude säästmiseks. Tänu sellele on ka teie tööpäev palju lõõgastavam.

Maksimaalne töösolekuaeg

Long life parts

 Pika kasutuseaga varuosad

 Alusvankri pöördliigendid, mis on määritud kogu kasutuseaks ja õliga täidetud, vähendavad hooldusvajadust ja  kulusid. Samuti on suurematel vastupidavamatel keskrullikutel hooldusvälbaks 10 000 tundi, mis vähendab veelgi kulusid ja maksimeerib töösolekuaega.

 Pole tarvis peatuda

 Taha paigaldatud 1490-liitrine kütusepaak on integreeritud 9RXi raami külge ning mahutab piisavalt kütust, et saaksite kogu päeva tööd teha. Pole tarvis peatuda enne, kui töö on tehtud.

 Töökindlad roomikulindid

 Veoratta suurem läbimõõt, suurem haardenurk ja suurem kasutatud kõrvade arv aitab vältida lindi libisemist üle veotähiku.

Vajalik võimsus

Performance

 Kui kapoti all on kuni 670 hj, pöördemoment on suurenenud 38% ja võimsus on kasvanud 10% karmideks tingimusteks, ei ole küsimus selles, mida te saate 9RXiga teha – vaid hoopis selles, mida te ei saa.

 13,5-liitrine PowerTech PSXi mootoril on kaks turboülelaadurit ja 15-liitrisel Cummins OSXi mootoril on muudetava geomeetriaga turboülelaadur (VGT). Mõlemad mootorivariandid pakuvad suurepärast energiatihedust, pöördemomenti ja siirdekaja. Samuti suunavad need mootorile rohkem õhku, tagades selle säästliku töö ja viies jõudluse uuele tasemele.

 Puhtamad heitkogused

 9RXi keskkonnamõju vähendamiseks vastavad mõlemad mootorid IV etapi heitenormidele, kasutades valikulise katalüütilise vähendamise (SCR) tehnoloogiat.

 Nutikas jahutus

 Suurepärased heitgaasitagastuse (EGR) määrad aitavad alandada põlemistemperatuure, segades jahutatud heitgaase sissetuleva värske õhuga. See vähendab heitkoguseid ja suurendab kütusesäästlikkust – s.t saate minna kaugemale, kauemaks, vähemaga.

 Integreeritud heitekontrollisüsteem

 Sujuvalt integreeritud heitekontrollisüsteem, kuhu kuulub DOC, EGR ja SCR, vähendab vajadust nii diislikütuse kui ka diislikütuse lisaaine järele, mis tagab maksimaalse üldise vedelike säästlikkuse (DEF-lisandi kulu on vaid 2–3% kasutatud diislikütuse kohta).

Säästlik sõit igasugusel maastikul

A fuel efficient ride in any terrain

 Nii nagu 9R- ja 9RT-seeria traktorite puhul kuulub ka 9RXi varustusse tööstusharu parim 18 edasikäigu ja 6 tagasikäiguga e18 PowerShift-käigukast koos efektiivsusjuhtimisega. e18 käigukast on võimeline mootori pöörlemissageduse säilitamiseks vahetama käike automaatselt, vabastades operaatori käiguvahetuse vaevast oluliste koormuse muutuste ajal. Operaator seadistab vaid tippkiiruse ja käigukast vahetab käike sõltuvalt koormusest, et saavutada seadistatud tippkiirus mootori minimaalsel pöörlemissagedusel.

 e18 käigukast pakub tohutut võimsust hõlpsalt – ning automaatse käiguvahetusega saate nautida täiesti stressivaba sõitu.

 Kui operaator soovib täielikult käsitsi juhtida, saab automaatse PowerShift-funktsiooni välja lülitada, vajutades CommandCenteril olevale puuteplaadile või vahetades CommandArmil oleva käigukangi abil käike käsitsi.

 Säästlik kiirkäiguvahetus

 Efektiivsusjuhtimine (Efficiency Manager) on John Deere’ile ainuomane jõudlust parandav funktsioon. Lihtsalt seadistage tippkiirus ning käigukast vahetab käike sõltuvalt koormusest, et saavutada seadistatud kiirus minimaalsetel pööretel – see aitab vähendada kütusekulu.

 Efektiivsusjuhtimise abil saate seadistada kaks erinevat liikumiskiirust. F1 saab seada mis tahes kiirusele vahemikus 3,2–20,3 km/h ja F2 saab seada mis tahes kiirusele vahemikus 3,2–30 km/h. Te saate nende kahe vahel vahetada CommandARMil olevat lülitit klõpsates.

Effortless Steering

 Parem transpordikiirus

 9RXi e18 käigukast pakub suurimat transpordikiirust kuni 30 km/h (sõltuvalt riiklikest eeskirjadest) – nii saate jõuda töökohta varem ja lõpetada tööülesanded senisest kiiremini.

Täiuslikult tasakaalus

Perfectly weighted

 9RXi kaalujaotus eest taha on 55 : 45 ning selle mudeli optimeeritud tasakaal võimaldab paremat haardumist, roomikute väiksemat kulumist ja pinnase väiksemat tallamist – rääkimata kulude vähenemisest tänu suuremale kütusesäästlikkusele.

 • Teljevahe: 4127 mm
 • Kogupikkus: 8180 mm (kapoti esiosast rippseadiseni)
 • Laius: 2980 mm koos 762 mm roomikutega ja 3120 mm koos 914 mm roomikutega
 • Kogukõrgus: 3720 mm (kabiini katus)

 9RXi kaal on täiuslikult tasakaalus ning lisaraskused pole vajalikud. See vähendab aeganõudvaid kaalu kohandamisi rippsüsteemide kasutamisel ja parandab tootlikkust.

 9RXi kogukaal on 26 761 kg koos tavaliste roomikutega ning ilma jõuvõtuvõllita ja tagumise kolmepunktilise rippseadiseta.

 Seespoolsed planetaarülekanded võimaldavad veerelaiust hõlpsalt reguleerida. 762 mm roomikulintidega 9RXi laius on alla 3 m, mistõttu on seda lihtne transportida kõigil ELi õigusnormidele vastavatel teedel.

Pinnase minimaalne tallamine

Minimal soil compaction

 Roomikute laiem ja lamedam kujundus ning kõrgemal paiknev eesmine juhtratas aitavad 9RXil luua katteala, mis tagab parema tasakaalu, suurema mugavuse ja veojõu. Samuti hõlbustab see joone järgimist – isegi mäenõlvadel.

 Hooldusvajaduse vähendamine

 Roomikud on 20% pikemad, mis vähendab maapinnaga kokkupuute aega ja pikendab tööiga 20%. Alusvanker on ehitatud ülitugevast karastatud terasest ja – mis kõige parem – rehvide puudumine tähendab torkeaukude puudumist!

 Tulge toime igasuguste tingimustega

 Kuna veotähik on 10% suurem kui konkureerivatel masinatel, kasutab 9RX läbisõidul 41% rohkem vulkaniseeritud veokõrvu. See tagab parema haardumise, suurema pöördemomendi ja maapinnale suunatava suurema jõu kõigis tingimustes.

 Pinnase tallamise vähendamine

 Tugevalt kinni tallatud pinnas takistab vee sisseimbumist ja äravoolamist, pärssides põllukultuuride kasvu. See on tingitud kaalu halvast jaotusest roomikute ja pinnase vahelisel kokkupuutealal. Kaalu ühtlaseks jaotamiseks ja tallamise vähendamiseks vajate rohkem kokkupuutepunkte ja suuremat katteala. Seepärast on 9RXi kaal jaotatud neljale teljele ja roomiku tohutule kattealale, vähendades pinnase tallamist, häirimist ja põlluotstes vallide teket.

Rohkem jõudu maapinnale

Maximum power to the ground

 9RXi tugev ja vastupidav alusvanker on turu suurim; sel on 30- ja 36-tollised roomikulindid, mille vahekaugus on 2210 mm. Eriti suur veotähik (1000 mm), laiad kõrvad ja lindi 101-kraadine haare võimaldavad kasutada kuut kõrva. Koos roomikulindi 1100-baarise pingsusega, mis leevendab vahelejäetud kõrvu, on tulemuseks maapinnale maksimaalse jõu suunamine. Juhtrataste ja keskrullikute optimaalne asend suurendab lindi kokkupuudet maaga, et parandada haardumist ja flotatsiooni. Lindi pingsust on lihtne säilitada kabiinisisese pingsusanduri ja hüdroakumulaatori silindrite abil.

 Libisemise vähenemine

 9RXi veokõrvad on 12% laiemad kui konkureerivatel masinatel ning ka haardenurk on 24 kraadi laiem ja lindi pingsus 60% suurem. See hoiab ära lindi mahalibisemise ning ühtlasi parandab veotähikult tuleva muda ja prahi väljaviskamist.

 Flotatsioon märjal maapinnal

 Valige 30- või 36-tollise lindi vahel ja võite muuta 9RXi katteala 215% suuremaks kui üksikute rehvide IF800/70R38 katteala. See parandab flotatsiooni märgades tingimustes, vähendades libisemist ja suurendades stabiilsust.

9RX design

 9RXi kujundus

 9RXi uuenduslik kahe keskrullikuga kujundus aitab hajutada vibratsiooni, suunates selle teljest eemale ning tagades ohutuma ja mugavama sõidu.

 Vibratsioonideta sõit

 Kaks laia keskrullikut vähendavad kabiinile kanduvat vibratsiooni sõidu ajal ja tagavad selle, et 9RX püsib kindlalt maapinnal isegi ebaühtlasel maastikul. Meie kaks keskrullikut on suurema läbimõõduga kui konkureerivatel mudelitel, mis kasutavad kolme väiksemat rullikut. See muudab need vastupidavamaks ja pikendab märkimisväärselt nende tööiga. Vähem keskrullikuid tähendab ka vähemaid varuosi, nii ei naudi te üksnes lõõgastavamat sõitu, vaid ka pikemaid hooldusvälpasid.

Premium kabiin

An unbeatable view

 Võrreldamatu vaade

 360° helkimisvastased aknaklaasid, voolujooneline kapott ja täiustatud jahutussüsteem, mis vähendab kuumusest tingitud hämu, tagavad võrreldamatu vaate põllule – kogu päeva, iga päev.

 Teie isiklik ruum

 Töötate paremini, kui olete lõõgastunud. Seepärast tagab 9RXi ruumikas ergonoomiline kabiinikujundus teile kogu vajaliku ruumi, pakkudes suuremat mugavust.

 Einestamisruum

 Soovime hoolitseda teie eest pikkadel tööpäevadel. Seetõttu saate kabiinis olevasse külmikusse ja panipaikadesse mahutada piisavalt, et kogu päeva vastu pidada.

 Lõõgastav tööruum

 Lõõgastuge soojendusega nahkistmetel ja nautige oma isiklikku ruumi, sest lamineeritud klaas ja põrandavaip isoleerivad väljastpoolt kostvad helid.

 Mugavad istmed

 Õhkvedrustusega ComfortCommandi iste tagab suurepärase sõidukvaliteedi ning seda saab maksimaalse nähtavuse tagamiseks 40° pöörata. Ühtlasi aitavad lisaseljatugi ja nutikas vedrustus väsimust vähendada – kogu päeva, iga päev.

Stress-free cab suspension

 Pingevaba kabiinivedrustus

 9RXi nelja postiga kabiinivedrustusel on neli vedruamortisaatorit optimaalsete sõiduomaduste tagamiseks põllul ja transportimisel ning need liiguvad 100 mm alla ja 500 mm üles. Vedrustus kohandub ebaühtlase maastikuga automaatselt ning seda pole vaja teel ja põllul kasutamiseks eraldi programmeerida.

 Alumised paralleelvardad tagavad kabiini pikikalde stabiilsuse ja edasi-tagasi liikumise. Ülemise väändvedru ühendusvarraste ja alumiste paralleelvarraste kombinatsioon võimaldab kabiini peaaegu vertikaalselt liigutada. See tagab operaatorile suurepärased sõiduomadused.

Juhtseadised käeulatuses

 9RXi CommandCenter on sisse ehitatud CommandARMi ning kõikide funktsioonide juhtimine on ideaalselt käeulatuses. Seda tehnoloogiat on kerge kasutada isegi algajatel. See teeb jõudluse uuele tasemele viimise veelgi lihtsamaks – olenemata sellest, kas tegu on käigukasti kiiruse optimeerimise, valikuliste hüdroväljavõtete reguleerimise või joonte määramisega.

Inituitive displays

 Intuitiivsed ekraanid

 Navigeerimist lihtsustavad loogilised menüüd ja täielik otseteeriba. Funktsiooni Quick Line abil saate nüüd salvestada joone punktist A punkti B vaid ühe nupuvajutusega. Ekraani heledust saab veelgi vähendada suurema mugavuse ja parema soorituse tagamiseks öösel.

 Kohandatud teie jaoks, teie poolt

 Valige 4100 või 4600 CommandCenter. Valige CommandCenter AutoTraci või CommandCenter Premiumi aktiveerimise vahel. See sisaldab nüüd lisaks sektsioonide juhtimise funktsiooni Section Control ja peamisi dokumenteerimisvõimalusi. Valige mitmete täpsusastmete vahel – alates SF1st kuni raadio või mobiilse RTKni.

 AEFi sertifikaadiga ISOBUS

 Neljanda põlvkonna CommandCenter on varustatud täiustatud ISOBUSi võimalustega. See annab teile täieliku kontrolli ISOBUS-valmidusega rippsüsteemide üle, võimaldades teil ka sektsioone automaatselt sisse ja välja lülitada funktsiooni Section Control abil.

 Tipptasemel ühendus

 4600 CommandCenter on ühendatud MyJohnDeere’i toimingukeskusega juhtmevaba andmeside kaudu. Saate mugavalt saata häälestusfaile kontorist põllule ning rakendatud kaarte ja koguandmeid põllult kontorisse. Dokumenteerimine on muudetud lihtsaks.

 Operaatorile antav tugi

 Teie või teie John Deere’i müügiesindaja saate kaugjuhtimise teel 4600 CommandCenterisse sisse logida, et aidata operaatoreid masinate ja ISOBUS-rippsüsteemide seadistamisel ja kasutamisel – nagu viibiksite samal ajal kabiinis. Ekraanile kuvatavad abifailid aitavad kõigi funktsioonidega tutvuda. AutoTraci kasutamiseks vajalikule teabele (nt GPS-signaali tugevus) pääseb ligi käivituslehel (Run Page) oleva olekukeskuse kaudu.

 Praktikas kontrollitud AutoTrac

 Paigaldage oma traktorisse StarFire’i vastuvõtja ja aktiveerige CommandCenter AutoTrac ning oletegi valmis vabakäe-täppisroolimiseks. Valida saab kolme täpsusastme vahel:

 • SF1: töökäikudevaheline täpsus ±23 cm, tasuta;
 • SF2: töökäikudevaheline täpsus ±5 cm, paindlikud aktiveerimisperioodid;
 • RTK: kordustäpsus ±2,5 cm.

 Veelgi kiirem juurdepääs täiustatud funktsioonidele

 CommandCenter toimib täpselt nagu puuteekraanidega tahvelarvuti: valikuvõimaluste sirvimist lihtsustavad menüüd, otseteed ja kontekstitundlik abi. AMS-rakendusi saab juhtida otse. CommandCenteri ja StarFire 3000 vastuvõtja abil saate kasutada peaaegu kõiki AMS-lahendusi alates juhendamisest ja dokumenteerimisest kuni täiustatud ISOBUS-võimalusteni: Deere’i funktsioonid Section Control ja Easy SCV Control (hüdroväljavõtete lihtne juhtimine). Kasutuslihtsuse suurendamiseks on kõik valikulise hüdroväljavõtte (SCV) hoovad ja liitmikud varustatud värvikoodidega ning paiknevad käeulatuses CommandARMil.

 Mugavuse suurendamiseks saab neid kõiki juhtida hõlpsalt ligipääsetavate juhtseadiste abil või lisavõimalusena ümberkonfigureeritava juhthoovaga.

Pingevaba roolimine

Effortless Steering

 Sõitmine pole kunagi olnud lihtsam. Tänu sisseehitatud güroskoobile tagab 9RXi Active Commandi roolisüsteem (ACS) enneolematult täpse roolimise kõige karmimal maastikul. ACS takistab automaatselt triivimist sõidu ajal ning reguleerib rooliratta vastusurvet eri kiirustel. See suurendab mugavust ja kontrolli sõidu ajal ning tagab selle, et põlluotsal pööramisel on vaja rooli vähem keerata.

360-kraadine LED-valgustus

360 Degree LED lighting

 Mõnikord on vaja töö valmis jõuda ning päikese loojumisel ja öö saabumisel ei tule töö lõpetamine kõne allagi. Seepärast on 9RX varustatud tööstusharu parimate valgustusseadmetega. 24 LED-tuld pakuvad 360-kraadise valgustuse, tagades teile öösel võrratu nähtavuse ja pikendades tööpäeva nii kaua, kui vaja.

 Erakordne nähtavus

 360-kraadine valge LED-valgustus tagab suurepärase nähtavuse igasugustes tingimustes. Valige standardne või esmaklassiline valgustuspakett, et nautida ainulaadset 360-kraadist valgustust.

 Pika kasutuseaga tuled

 LED-tulede tööiga on 10 000 tundi ja seepärast tuleb neid nii harva vahetada – see aga säästab raha. Peale selle vajavad need 45% vähem ampreid kui kõrgrõhulahenduslambid, mistõttu pikeneb aku tööiga.

 Suurem katvus

 9RXi panoraamtuled valgustavad ees 40% laiemat ja taga 10% suuremat ala, võimaldades teha mugavalt tööd kehvades valgusoludes.

Hüdrosüsteemi jõudlus

Hydraulic powered performance

 Oleme andnud 9RXile hüdrosüsteemi vooluhulga, mis on turu suurim – 435 l/min. Saate sellise hüdrosüsteemi vooluhulga, mida vajate, madalamatel mootoripööretel. See parandab masina jõudlust ja ökonoomsust. 9RXil on kuni 8 valikulist elektrohüdraulilist hüdroväljavõtet, mida saab juhtida CommandCenteri kaudu. Igal valikulisel hüdroväljavõttel on oma kontroller, mis muudab täiendavate valikuliste hüdroväljavõtete põllul paigaldamise lihtsamaks.

 9RXi valikuliste hüdroväljavõtete abil saab hüdrosüsteemi voolu suurepäraselt reguleerida, võimaldades teil vooluhulkasid täpselt kohandada, olenemata kasutusest. Mis kõige parem, te saate kontrollida kõiki hüdrosüsteemi seadistusi mugavalt oma kabiinist.

Hydraulic powered performance

 9RX on loodud maksimeerima teie jõudlust paljudes kasutusotstarvetes. Ülima veojõu tagamiseks varustasime 9RXi John Deere’i kolmepunktilise rippseadisega (lisavarustus), millel on muljetavaldav tõstevõime kuni 9071 kg ning koormusandur. Operaatori mugavuse suurendamiseks paikneb kolmepunktilise rippseadise kaugjuhtimislüliti 9RX-seeria traktorite vasakul tagumisel poritiival. Välised kaugjuhtimislülitid võimaldavad teil haakeseadmete kinnitamisel kolmepunktilist rippseadist tõsta ja langetada traktori taga. Ja tänu kiirlukkudele toimub see veelgi kiiremini.

 Mitmekülgsuse ja tõhususe suurendamiseks kasutab 9RX elektrohüdraulise jõuvõtuvõlli rakendamise lülitit lisavarustusse kuuluva, 1–3/4-tollise läbimõõduga võlliga varustatud jõuvõtuvõlli (mille pöörlemissagedus on 1000 p/min) aktiveerimiseks.

Põllumajanduslikud juhtimislahendused

AG Management solutions

 AutoTraci vabakäe-roolimisabi suurendab mugavust, vähendades samal ajal veelgi sisendikulusid: see võimaldab teil pingevabalt valitseda sirgeid ja kõveraid radu. Töötage halva nähtavuse korral ning vähendage samal ajal vahelejätmisi ja ülekatteid, säästes väetist, seemneid ja kütust – ning vältides operaatori stressi! Seda on lihtne kasutada ning varsti märkate mõju oma majandustulemustele.

 Tänu uuele neljanda põlvkonna CommandCenterile olete valmis teele asuma. Te vajate vaid StarFire 3000 vastuvõtjat ja CommandCenter AutoTraci aktiveerimist.

GreenStar 2630 Display

 GreenStar 2630 ekraan

 Kui soovite osa saada AMS-tehnoloogia kõikidest eelistest, sh täpsem roolimisabi ja masina juhtimine, nagu iTEC Pro või rippsüsteemide juhtimine, täpsem dokumenteerimine või automatiseerimisvõimalused, võite praktikas kontrollitud GreenStar 2630 ekraanile kindel olla. GreenStar 2630 toetab (nagu ka 4600 CommanCenteri ekraan) kõiki JDLink Connecti telemaatikafunktsioone, nagu kaugjuurdepääs ekraanile ja juhtmevaba andmeside, võimaldades juhile kaugtuge ja automaatset andmevahetust MyJohnDeere’i toimingukeskusega.

StarFire Receiver

 StarFire’i vastuvõtja

 Koos integreeritud maastiku kompensatsioonimooduliga Terrain Compensation Module (TCM) töötab StarFire 3000 vastuvõtja sujuvalt kõigi John Deere’i roolimisabisüsteemidega. Valida saab kolme täpsusastme vahel:

 

 • SF1: töökäikudevaheline täpsus ±23 cm, kasutusvalmis ilma litsentsitasude või tellimuseta;
 • SF2: töökäikudevaheline täpsus ±5 cm, paindlik tellimusperiood;
 • RTK: maksimaalne täpsus ±2,5 cm.

iTEC Pro

 iTEC Pro

 Intelligentne põlluotsa automaatika (iTEC Pro) integreerib AutoTraci automaatse roolimise ja tööseadmete haldamise süsteemid, et juhtida traktori kiirust, eesmiste ja tagumiste rippsüsteemide tõstmist ning diferentsiaaliluku rakendamist. See võimaldab vabakäepööramist põlluotstes ja vähendab pinnase tallamist. See tähendab teie jaoks täiuslikke põlluotsi ning ühtlast taimekasvu ja -tervist.

Teie tee parima äriotsuseni

Your gateway to better business decisions

 Tänapäevane talupidamine pole vaid äri juhtimine – see on suure ja keerulise ettevõtte juhtimine. Seetõttu sõltubki ettevõtte üldine areng sellest, kui hästi olete kursis käimasolevate töödega.

 Meie veebiportaali MyJohnDeere.com toimingukeskus teeb asjad lihtsaks. See loob ühenduse masinate, operaatorite ja põldudega ühest kesksest asukohast. Peale selle võimaldab see sujuvat infovahetust John Deere’i müügiesindaja, agronoomi, alltöövõtja või muude usaldusväärsete partneritega.

 MyJohnDeere on ka tee meie telemaatikalahendusse JDLink. Kasutades 8R/8RT-seeria traktoritesse sisseehitatud modulaarset telemaatikaühendust, võtab JDLink masina jälgimise ja jõudluse optimeerimise enda peale.

Operations Center

 Toimingukeskus

 Toimingukeskusesse sisse logides saate kiire ülevaate oma ettevõttest, põldude ja seadmete jaotusest ning jälgida oma masinate ja tööde kulgu põldudel ühes kaardivaates. Juhtmevaba andmeside Wireless Data Transfer abil saab infot masinate ja toimingukeskuse vahel mõlemas suunas edastada. Saate anda partneritele loa valitud teabele juurdepääsuks, näiteks jagada alltöövõtjaga infot teatavate põldude piiride kohta.

 Tööde haldamine on lihtne

 Rakendusega MyJobsManager saate oma operaatoritele anda selgelt määratletud ülesandeid (sh põllupiirid, seadmed, tooted jne) vaid paari hiireklõpsuga. Seejärel saavad operaatorid töökorraldusi reaalajas vaadata ja need vastavalt sooritada oma mobiilsideseadme rakendusega MyJobs. Tööde muudatusi saab veebi kaudu kiiresti sisse viia. Kui töö on tehtud, on aruanne toimingukeskuses ja rakenduses MyJobsManager kohe saadaval. See säästab teid rohketest telefonikõnedest ja välistab teabe kadumamineku.

 JDLink

 JDLinki telemaatika pakub väärtust kahel tasandil. JDLink Access näitab alati, kus masinad on, mida nad teevad ja kuidas töötavad. Kaugdiagnostika võimaluste abil saab John Deere’i müügiesindaja teie loal teha masinale kaugjuurdepääsu teel seisundikontrolli ja ennetavat hooldust, tagades sedasi pikema töösolekuaja. JDLink Connect sisaldab juhi kaugtoe jaoks veel kaugjuurdepääsu Remote Display Access ning masina ja kontori vaheliseks sujuvaks andmeedastuseks juhtmevaba andmesidet Wireless Data Transfer.

Baltic Agro Machinery OÜ

Tehnika tn 9, 72213 Türi,

Järvamaa, Estonia

Telefon +372 384 7428

Faks +372 384 7037

info@balticagromachinery.com